› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Przykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polis

Inwestycja w nieruchomości w Hiszpanii? Tylko z Casa En Sol!

› poradnik miesiąc temu    9.12.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Inwestycja w nieruchomości w Hiszpanii? Tylko z Casa En Sol!

Popularność nieruchomości w Hiszpanii przyciąga coraz więcej osób. Na atrakcyjność regionu wpływają atrakcyjne ceny oraz ciepły klimat. Posiadanie w tym miejscu nieruchomości może okazać się bardzo dobrą inwestycją, sprzyjającą, chociażby w zmianie stylu życia, bądź uzyskaniu dodatkowych źródeł dochodu z wynajmu dla turystów.

Co wpływa na atrakcyjność nieruchomości w Hiszpanii?

Czas przylotu

Hiszpania znajduje się bardzo blisko wielu innych popularnych Państw w Europie. Jedną z bardziej liczących się ludności są Niemcy, z których przylot może zająć jedynie 2,5 godziny, co może być bardzo atrakcyjne w przypadku oferty wynajmu posiadanej nieruchomości.

Innymi krajami, którymi wypada się też zainteresować, są Wielka Brytania albo Szwecja, gdzie czas przylotu również jest relatywnie niski. Zajmuje on około 3 godzin, w zależności od wybranej linii lotniczej.

Klimat Hiszpanii

O ile nie wszystkie miejsca tego kraju posiadają słoneczną pogodę i w niektórych miesiącach zdarza się, iż rejony poszczególnych miast mogą być bardziej zaśnieżone, to jednak w większości Hiszpania posiada względnie wysoką temperaturę przez cały rok.

Jest to naprawdę dobra informacja dla osób, lubujących się w bardziej ciepłych miejscach, starając się uciec od doskwierającego im zimna z ich aktualnego miejsca zamieszkania.

Oznacza to też, że w przypadku wynajmu pora roku nie będzie miała dla turystów dużego znaczenia. Nawet jeżeli zdarzy im się przyjechać do Hiszpanii w styczniu, to zazwyczaj spotkają się z temperaturą nie spadającą poniżej 13 stopni Celsjusza.

Jeżeli ktoś zainteresowany jest ciepłym klimatem, to godnym polecenia miejscem jest szczególnie Costa Blanca, słynąca ze swoich słonecznych dni przez niemal cały rok.

Idealne miejsce na Wakacje

Hiszpania posiada u siebie wiele plaż, jak i atrakcji dla ludzi spragnionych przygód i bardziej imprezowego życia.

Ciekawym miejscem na zakup nieruchomości może okazać się Costa del Sol, w którym spotkać się można z dostępem do bardzo dużej ilości klubów, jak i bardziej spokojnych restauracji. Tamtejsza kuchnia i drinki, serwowane przez społeczność są chwalone na całym świecie.

Wspomniany wcześniej dostęp do plaż również jest bardzo szeroki. Innymi miejscem, gdzie warto zainteresować się kupnem nieruchomości, jest Majorka, słynąca z posiadania, chociażby 33 dobrze funkcjonujących plaż, które uzyskały białą flagę od FEEE z Dani (Foundation for Environmental Education), będącej jedną z najważniejszych organizacji odpowiedzialnych za program ochrony środowiska na świecie. Nie martwiąc się o swoje zdrowie każdy może tam spokojnie skorzystać z proponowanych atrakcji.

Kupno nieruchomości jest niezwykle proste

Doskonale zdając sobie sprawę z popularności Hiszpanii, oferujemy całkowicie bezpieczny proces zakupowy. Pomagamy w wyborze nieruchomości, formalnościach oraz finalizacji zakupu.

W naszej ofercie posiadamy domy, apartamenty, luksusowe wille, mieszkania oraz inne, niestandardowe nieruchomości.

Zapraszamy do zapoznania się z obecnie dostępnymi nieruchomościami w Hiszpanii!

Inwestycja naprawdę się opłaca

Z wyżej wymienionych względów, inwestycja w nieruchomości naprawdę może się opłacić. Niezależnie, czy ma się zamiar przyjechać do Hiszpanii na stałe, czy też pozostawić zakupioną nieruchomość do wynajmu dla turystów, zawsze będą to dobrze ulokowane pieniądze.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.