› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Straż miejska raczej Straż Wiejska nie wierzę w te brednie, raczej jedno wielkie kłamstwo. ~ SorChętnie popatrzę jak straż miejska i inne służby będą kontrolować tereny, bo jakoś nigdy... ~ Wiosnana robotniczej kolo rynku syf za blokami za sklepem abc kto to posprzata ~ mieszkaniec rencistabędzie tak jak w tamtym roku nawet z samochodu nie wysiądą a przez podwórka należące do... ~ novak Wszystko cacy zobaczcie jaki jest meksyk z tyłu Górnośląskiej od strony Dolinki po lewei... ~ tatus505Czy te ceny- http://www.baltica-heaven.pl są porównywalne do Waszych? Czy wyglądają... ~ KarinaWCzyli perspektywa Elbląga taka że Elbląg się zwija -Miasto do rozwoju potrzebuje młodych... ~ ErykW Elblagu są ceny atrakcyjne porownując do Gdanska ,nie wspomnę o Sopocie. ~ agataW Gdyni znajoma sprzedała mieszkanie 70m2 do kapitalnego remontu za 600 tys złotych i gdzie tu... ~ sw mikolajW Gdansku na Morenie za mieszkanie 36m2 w stanie denweloperskim trzeba zapłacić 10 000 za m2 ~ ElblążaninA czemu nie pisz A że te mieszkanie w Gdansku za 5800za m2 to są Kowale przy obwodnicy samej... ~ patolaCeny w Gdańsku rzeczywiście atrakcyjne w porównaniu do Elbląga. Znajoma kupiła niedawno... ~ onaBeczelność elbląskich tzw. developerów nie zna granic. Dobrze wiedzą, że Elblążanie... ~ Prawdazarobki elblaskie, ceny gdanskie ~ qwerty1234Ten artykuł jest bez sensu. Wynika z niego, że ceny używanych mieszkań w Elblągu są dwa razy... ~ pytajacy na pustyniStąd trzeba uciekać. Ale o to chyba włodarzą chodzi. Starzy wymrą a młodzi nie będą drzeć... ~ gośćGrubo przesadzone te ceny. Kolega z Elblaga kupił właśnie w Gdańsku 85m2 w starym budownictwie... ~ EdJa bym wszystko zrobiła aby uzyskać takie mieszkanie a nie którzy ludzie dostają i zadłużają ~ Ania

Jak dobrać obrazy i zdjęcia do wystroju wnętrza naszego domu?

› poradnik ponad rok temu    5.02.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jak dobrać obrazy i zdjęcia do wystroju wnętrza naszego domu?

Obrazy ścienne i zdjęcia na ścianie są skutecznym i względnie tanim sposobem na uzupełnienie naszych wnętrz. Istnieje wiele wskazówek, jak układać malowidła w małe galerie i jak wybrać odpowiednie ramki do wystroju. Są to ważne decyzje, które również muszą być podejmowane w przemyślany sposób.

Zdjęcia - jak je dobrać?

Jeśli chcesz obramować i zawiesić jakieś zdjęcie własnego autorstwa, bądź wobec siebie maksymalnie krytyczny. Selekcjonując swoje prace, wybieraj tylko te, które podobają się tobie i następnie dokonaj wyboru ponownie, zostawiając jak najmniej fotografii do wyboru. Pokaż je następnie swoim znajomym (tym, którzy są szczerzy i nie będą ci słodzić), aby pomogli ci dobrać te najlepsze. Nasze zdjęcia i te znalezione w internecie powinny być w odpowiedniej jakości. Rozdzielczość nie powinna być niższa niż 150 pikseli (ppi), a najlepiej, żeby wynosiła 300 ppi. Samodzielne drukowanie może się sprawdzać przy czarno-białych zdjęciach, ale do kolorowych fotografii warto korzystać z dobrego papieru i tuszy, za pośrednictwem zakładu poligraficznego. Dobieraj kolory zdjęć do wystroju lub jako jego przełamanie. Najlepiej, żeby wszystkie były w mniej więcej takiej samej tonacji. Zdjęcia odbiegające od siebie można "zbliżyć" za pomocą programów graficznych. Czarno-białe zdjęcia powinny mieć dosyć wyraźny kontrast. Dobrze ustawione mogą być bardziej zauważalne na ścianie niż kolorowe fotografie czy obrazy 3D.

Obrazy do sypialni, salonu i biura

W przypadku obrazów, drukowanie z plików znalezionych w internecie zazwyczaj nie zdaje egzaminu. Papier i tusz zazwyczaj nie są w stanie dobrze odwzorować faktury i kolorów oryginalnych obrazów, a detale często zanikają. Nie jest łatwo znaleźć zakład poligraficzny, który miałby odpowiedni sprzęt na zadawalający efekt, a i tak dla każdego obrazu efekty mogą wyjść różnie. W zakładach dużo lepiej wychodzą plakaty ze względu na to, że - w przeciwieństwie do obrazów - nie są malowane warstwami. Decydując się na obraz, lepiej jest wybrać gotową reprodukcję. Techniki zastosowane w ich produkcji są tak opracowane, aby miały fakturę farby, dzięki czemu nie są tak "płaskie" jak wydruki. Odpowiednia farba daje też należyte nasycenie kolorów. Szeroki wybór gotowych płócien możemy znaleźć pod adresem https://www.fototap.pl/obrazy, gdzie znajdziemy również obrazy ręcznie malowane. Takie produkcje zawsze wyglądają najlepiej, dlatego sprawdzą się, tam gdzie zależy nam na odpowiednim wrażeniu, np. jako obrazy do biura.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.