› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Ludziom sie w dupach po przewracalo.. a te restrykcyjne wymogi to pewnie unijne.. Robic z dzieci... ~ DuffTA RAKIETA TO BARDZIEJ BEZPIECZNA NIŻ TE CO SĄ ZROBIONE Z LINEK KTÓRE SĄ NA PLACACH ZABAW ... ~ hANIAZa moich czasów dzieciństwa, skakało się z drzew i z garaży i nikt nigdy sobie krzywdy nie... ~ gjvJakie normy musi spełnić by została dopuszczona do zabawy,idąc tym tokiem myślenia gra w klasy... ~ dziadekGdy uczyłem się w ZSZ nr1 na Blacharskiej, od tyłu działała spółdzielnia której nazwy nie... ~ zxJak by nie patrzeć zostaje tylko internet. ~ janCiekawe wywody gdy tymczasem Trójmiasto coraz więcej domów i mieszkań kupuje w Elblągu bo... ~ PickTu nie chodzi o marudznie, Elbląg się wyludnia z braku perspektyw dla młodych. Z tym prezydentem... ~ Goscdo @Eh szkoda i @marcco - zazdrościcie, czy po prostu trolling? I nie, nie jestem jednym z tych,... ~ AmbrożySzkoda, że jednak budują... Brzydactwo taki i nijak tam nie pasuje takie wielki "cóś" ,... ~ Eh, szkoda...HA HA HA właśnie szykuje się mega odpływ młodych z miasta i na lokalnym ryku nieruchomości... ~ marcco"aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja... ~ plac, ulica, alejaZaorać obrońców pokoju. Wyłapać meneli i zagonić do roboty. Tak samo tych nierobów z dolnej. ~ gośćprzejdzcie się na Stefczyka i zobaczcie jaki tam budynek remontują proponuje zbuzyc zbk na... ~ 1234Stawidłowa jak co roku znika z listy . ~ kovalskiKościuszki 3 już nie istnieje :-) ~ mieszkaniecRozbierajcie szybko Komeńskiego 3 - palą w piecach byle czym. Smród dokoła, że masakra. i... ~ zZróbmy to panowie! ~ Baba Wanga

Jak dobrać obrazy i zdjęcia do wystroju wnętrza naszego domu?

› poradnik 10 miesięcy temu    5.02.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jak dobrać obrazy i zdjęcia do wystroju wnętrza naszego domu?

Obrazy ścienne i zdjęcia na ścianie są skutecznym i względnie tanim sposobem na uzupełnienie naszych wnętrz. Istnieje wiele wskazówek, jak układać malowidła w małe galerie i jak wybrać odpowiednie ramki do wystroju. Są to ważne decyzje, które również muszą być podejmowane w przemyślany sposób.

Zdjęcia - jak je dobrać?

Jeśli chcesz obramować i zawiesić jakieś zdjęcie własnego autorstwa, bądź wobec siebie maksymalnie krytyczny. Selekcjonując swoje prace, wybieraj tylko te, które podobają się tobie i następnie dokonaj wyboru ponownie, zostawiając jak najmniej fotografii do wyboru. Pokaż je następnie swoim znajomym (tym, którzy są szczerzy i nie będą ci słodzić), aby pomogli ci dobrać te najlepsze. Nasze zdjęcia i te znalezione w internecie powinny być w odpowiedniej jakości. Rozdzielczość nie powinna być niższa niż 150 pikseli (ppi), a najlepiej, żeby wynosiła 300 ppi. Samodzielne drukowanie może się sprawdzać przy czarno-białych zdjęciach, ale do kolorowych fotografii warto korzystać z dobrego papieru i tuszy, za pośrednictwem zakładu poligraficznego. Dobieraj kolory zdjęć do wystroju lub jako jego przełamanie. Najlepiej, żeby wszystkie były w mniej więcej takiej samej tonacji. Zdjęcia odbiegające od siebie można "zbliżyć" za pomocą programów graficznych. Czarno-białe zdjęcia powinny mieć dosyć wyraźny kontrast. Dobrze ustawione mogą być bardziej zauważalne na ścianie niż kolorowe fotografie czy obrazy 3D.

Obrazy do sypialni, salonu i biura

W przypadku obrazów, drukowanie z plików znalezionych w internecie zazwyczaj nie zdaje egzaminu. Papier i tusz zazwyczaj nie są w stanie dobrze odwzorować faktury i kolorów oryginalnych obrazów, a detale często zanikają. Nie jest łatwo znaleźć zakład poligraficzny, który miałby odpowiedni sprzęt na zadawalający efekt, a i tak dla każdego obrazu efekty mogą wyjść różnie. W zakładach dużo lepiej wychodzą plakaty ze względu na to, że - w przeciwieństwie do obrazów - nie są malowane warstwami. Decydując się na obraz, lepiej jest wybrać gotową reprodukcję. Techniki zastosowane w ich produkcji są tak opracowane, aby miały fakturę farby, dzięki czemu nie są tak "płaskie" jak wydruki. Odpowiednia farba daje też należyte nasycenie kolorów. Szeroki wybór gotowych płócien możemy znaleźć pod adresem https://www.fototap.pl/obrazy, gdzie znajdziemy również obrazy ręcznie malowane. Takie produkcje zawsze wyglądają najlepiej, dlatego sprawdzą się, tam gdzie zależy nam na odpowiednim wrażeniu, np. jako obrazy do biura.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.