› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Szaleństwa ciąg dalszy.Wszystko zmienić i na nowo opisać.Komuna wróciła. ~ PRBardzo rzetelny tekst - inna nazwa muzeum w nagłówku, inna w tekście. To MUZEUM STUTTHOF, a nie... ~ gośćPowinni jeszcze przed każdym dawnym obozem postawić wysokie maszty z Niemieckimi flagami i... ~ mkmkmzapomnieli na końcu dodać "imienia Lecha Kaczynskiego" ~ fasolaPowinni nazwac to Naziland. ~ BartoszzLegionella to nie przelewki, przydałoby sie jakieś zmiękczenie wody czy coś takiego. ~ Emma77ERCE A dlaczego nie Jarosława przepraszam Lecha Kaczyńskiego.? ~ er ceOby Pisiory nie wyskoczyły z nazwą im. wielkiego, małego prezydenta! ~ Jaaneka może Lecha Kaczyńskiego???? jakiego stulecia przecież szkopy zajebały elbląg po I rozbiorze... ~ elblążaninBardzo dobra nazwa. Szacun dla prezydenta! ~ człowiek od pizzyNie głosowałem na Wróblewskiego, ale ten jego pomysł z nazwą wiaduktu popieram. ~ Tomek888 lat temu było 3 razy mniej zadłużonych, czy to wiele nie mówi?,a co na to PiS z dobrej... ~ EuPiCzy jakiś urzędnik może wytłumaczyć w jaki sposób można doprowadzić do stutysięcznego... ~ ???Interesuje mnie kilka mieszkań ze splace zadłużenie i je przejmie jak to zrobić ktoś cos... ~ Spłace dług Ty człowieku zasuwas po 12 h 6 dni w tygodniu żeby opłacić stacje a miasto ma tyle lokali ze by... ~ 21 wiek a nie komuna ;-) Niektórzy muszą pracować z nadgodzinami i w weekendy żeby nie mieć zadłużenia a patologia... ~ Dośćprzy tej ulicy jest chyba 5 takich samych bloków, a tylko ten tak wygląda, to chyba świadczy o... ~ m&mNie rozumiem, jak wspolnota ma pretensje sama do siebie? Prosze wziac kredyt i robic remont, a nie... ~ Elblazanin

Jak dobrać obrazy i zdjęcia do wystroju wnętrza naszego domu?

› poradnik miesiąc temu    5.02.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Obrazy ścienne i zdjęcia na ścianie są skutecznym i względnie tanim sposobem na uzupełnienie naszych wnętrz. Istnieje wiele wskazówek, jak układać malowidła w małe galerie i jak wybrać odpowiednie ramki do wystroju. Są to ważne decyzje, które również muszą być podejmowane w przemyślany sposób.

Zdjęcia - jak je dobrać?

Jeśli chcesz obramować i zawiesić jakieś zdjęcie własnego autorstwa, bądź wobec siebie maksymalnie krytyczny. Selekcjonując swoje prace, wybieraj tylko te, które podobają się tobie i następnie dokonaj wyboru ponownie, zostawiając jak najmniej fotografii do wyboru. Pokaż je następnie swoim znajomym (tym, którzy są szczerzy i nie będą ci słodzić), aby pomogli ci dobrać te najlepsze. Nasze zdjęcia i te znalezione w internecie powinny być w odpowiedniej jakości. Rozdzielczość nie powinna być niższa niż 150 pikseli (ppi), a najlepiej, żeby wynosiła 300 ppi. Samodzielne drukowanie może się sprawdzać przy czarno-białych zdjęciach, ale do kolorowych fotografii warto korzystać z dobrego papieru i tuszy, za pośrednictwem zakładu poligraficznego. Dobieraj kolory zdjęć do wystroju lub jako jego przełamanie. Najlepiej, żeby wszystkie były w mniej więcej takiej samej tonacji. Zdjęcia odbiegające od siebie można "zbliżyć" za pomocą programów graficznych. Czarno-białe zdjęcia powinny mieć dosyć wyraźny kontrast. Dobrze ustawione mogą być bardziej zauważalne na ścianie niż kolorowe fotografie czy obrazy 3D.

Obrazy do sypialni, salonu i biura

W przypadku obrazów, drukowanie z plików znalezionych w internecie zazwyczaj nie zdaje egzaminu. Papier i tusz zazwyczaj nie są w stanie dobrze odwzorować faktury i kolorów oryginalnych obrazów, a detale często zanikają. Nie jest łatwo znaleźć zakład poligraficzny, który miałby odpowiedni sprzęt na zadawalający efekt, a i tak dla każdego obrazu efekty mogą wyjść różnie. W zakładach dużo lepiej wychodzą plakaty ze względu na to, że - w przeciwieństwie do obrazów - nie są malowane warstwami. Decydując się na obraz, lepiej jest wybrać gotową reprodukcję. Techniki zastosowane w ich produkcji są tak opracowane, aby miały fakturę farby, dzięki czemu nie są tak "płaskie" jak wydruki. Odpowiednia farba daje też należyte nasycenie kolorów. Szeroki wybór gotowych płócien możemy znaleźć pod adresem https://www.fototap.pl/obrazy, gdzie znajdziemy również obrazy ręcznie malowane. Takie produkcje zawsze wyglądają najlepiej, dlatego sprawdzą się, tam gdzie zależy nam na odpowiednim wrażeniu, np. jako obrazy do biura.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.