› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Energa
Ja też wyjeżdzam wkrótce. Wybrałam naukę na wsb wiec tym samym sie pzreprowadzam blizej... ~ Ewato chyba po to aby kilku durniów mogło sie pościgać skuterami wodnymi po rzece stwarzając... ~ alejandrofajnie , że powstaje taka inwestycja , ale dlaczego w takim miejscu ??? ~ elgPomysł fajny. Powstanie także dzięki pieniądzom z kieszeni naszej lokalnej firmy. Kwota dotacji... ~ elblążaninPrzed wyborami jak grzyby po deszczu wyrastają różne pomysły dzięki wsparciu lub znajomością... ~ wodnikSpytajcie ich gdzie jest basen przy Sadowej. Czytałem o tym jakieś.. nie wiem, 10 lat temu? ~ nieOszołomomGratuluje Panie Marcinie, wreszcie realizacja pomysłu sprzed lat. W Elblągu wreszcie włodarze... ~ MarkkPomysł fajny ale durne miejsce, przy drugim moście niskim to jeszcze jakoś te nowoczesne... ~ Złe miejscetak zamienić spłacając dług , za 200 tysi mozna mieć mieszkanie całkiem spoko w ciekawej... ~ robinchuCiekawe tylko dlaczego platformowcy w Elblągu podnieśli czynsze w komunałach. Czyżby miało... ~ gośćWłaśnie dzisiaj wszedłem do sklepu Biedronka przy ul Warszawskiej w Pułtusku 2 minuty przed 21.... ~ byk" aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja... ~ ulica, aleja, placCzłowieka uczciwego wyrzucą na bruk a takich pijusów trzymają latami z czego on to zapłaci do... ~ ObywatelCiężko spojrzeć w krs spółki z Sopotu i zobaczyć, że to Ci sami co mają firmę NEGOCJATOR u... ~ NEGOCJATORWreszcie. Niech jeszcze zajmie się inwestor kamienicą przy poczcie. ~ elNajlepsza wiadomość jaką mogłem usłyszeć. Balsam dla duszy, radość dla ciała. Hurrraaa!!! ~ Pedro Super sprawa , teraz pora na niekonczony od lat obiekt przy zbiegu Kowalskiej –... ~ ottoRóg wigilijnej ze starym rynkiem jeden niedokończony budynek tam stoi i to na pewno o ten chodzi... ~ Abecadło

Jak dobrać obrazy i zdjęcia do wystroju wnętrza naszego domu?

› poradnik 7 miesięcy temu    5.02.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jak dobrać obrazy i zdjęcia do wystroju wnętrza naszego domu?

Obrazy ścienne i zdjęcia na ścianie są skutecznym i względnie tanim sposobem na uzupełnienie naszych wnętrz. Istnieje wiele wskazówek, jak układać malowidła w małe galerie i jak wybrać odpowiednie ramki do wystroju. Są to ważne decyzje, które również muszą być podejmowane w przemyślany sposób.

Zdjęcia - jak je dobrać?

Jeśli chcesz obramować i zawiesić jakieś zdjęcie własnego autorstwa, bądź wobec siebie maksymalnie krytyczny. Selekcjonując swoje prace, wybieraj tylko te, które podobają się tobie i następnie dokonaj wyboru ponownie, zostawiając jak najmniej fotografii do wyboru. Pokaż je następnie swoim znajomym (tym, którzy są szczerzy i nie będą ci słodzić), aby pomogli ci dobrać te najlepsze. Nasze zdjęcia i te znalezione w internecie powinny być w odpowiedniej jakości. Rozdzielczość nie powinna być niższa niż 150 pikseli (ppi), a najlepiej, żeby wynosiła 300 ppi. Samodzielne drukowanie może się sprawdzać przy czarno-białych zdjęciach, ale do kolorowych fotografii warto korzystać z dobrego papieru i tuszy, za pośrednictwem zakładu poligraficznego. Dobieraj kolory zdjęć do wystroju lub jako jego przełamanie. Najlepiej, żeby wszystkie były w mniej więcej takiej samej tonacji. Zdjęcia odbiegające od siebie można "zbliżyć" za pomocą programów graficznych. Czarno-białe zdjęcia powinny mieć dosyć wyraźny kontrast. Dobrze ustawione mogą być bardziej zauważalne na ścianie niż kolorowe fotografie czy obrazy 3D.

Obrazy do sypialni, salonu i biura

W przypadku obrazów, drukowanie z plików znalezionych w internecie zazwyczaj nie zdaje egzaminu. Papier i tusz zazwyczaj nie są w stanie dobrze odwzorować faktury i kolorów oryginalnych obrazów, a detale często zanikają. Nie jest łatwo znaleźć zakład poligraficzny, który miałby odpowiedni sprzęt na zadawalający efekt, a i tak dla każdego obrazu efekty mogą wyjść różnie. W zakładach dużo lepiej wychodzą plakaty ze względu na to, że - w przeciwieństwie do obrazów - nie są malowane warstwami. Decydując się na obraz, lepiej jest wybrać gotową reprodukcję. Techniki zastosowane w ich produkcji są tak opracowane, aby miały fakturę farby, dzięki czemu nie są tak "płaskie" jak wydruki. Odpowiednia farba daje też należyte nasycenie kolorów. Szeroki wybór gotowych płócien możemy znaleźć pod adresem https://www.fototap.pl/obrazy, gdzie znajdziemy również obrazy ręcznie malowane. Takie produkcje zawsze wyglądają najlepiej, dlatego sprawdzą się, tam gdzie zależy nam na odpowiednim wrażeniu, np. jako obrazy do biura.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.