› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›
B1 - Stawbud
Szczury to jedno, ale masakrą totalną był też smród ;/ ~ PaulekKostonNiestety budynek jest dewastowany w znacznym stopniu. Nikt nie dba o przestrzeń wokół. ~ No nameNiestety, rządy PIS uwolniły u ludzi najgorsze cechy i zachowania i uczyniły z nich standardy... ~ ivanMieszkańcy sami podrzucają odpady do parków np dzikie ogródki zamiast do śmieci to do parku ... ~ JanPrezes z gospodarzem doprowadzili mimo sprzeciwu działkowców do autostrady na terenie działek... ~ JanuszWszystko jest koszmarnie drogie, mieszkania to jedno, ale i jedzenie drogie, życie po prostu. ~ Miszka88Mieszkania w ogóle są coraz droższe. ~ TubiskowaDzien dobry chciałabym wynająć sale na 6 sierpnia jak można się skontaktowac ~ AgaWedług mnie jak coś będzie nie tak, to raczej nie pozwolą zrobić basnu. Ale to najlepiej... ~ agnessZmiękczacz w piwnicy + filtr ultrafiltracja z mineralizatorem w kuchni = nowe życie we własnym... ~ AlekByłam tam w roku 66 więc 20 lat po wojnie i niestety mamy jako społeczeństwo udział w... ~ Balladyna A ja i tak robię prawie wszytskie zakupy online. Spożywkę, ciuchy, meble, a nawet kwiaty. ~ AnikawJa myślę, że Elbląg jest fajnym miastem i warto w nim kupić mieszkanie, nie tylko do... ~ KamilSOsobiście polecam propozycje przygotowywane przez biuro Kingdom (www.kingdomelblag.pl). Pani Ani... ~ KamillMogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ Marek

Jak działać, by pęknięta szybka w iPhone 11 Pro nie stała się katastrofą?

› bieżące 8 miesięcy temu    12.01.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jak działać, by pęknięta szybka w iPhone 11 Pro nie stała się katastrofą?

Katastrofy – jak wiadomo – są mniejsze i większe. Wszystko zależy od punktu patrzenia. Dla jednego strata miliona na giełdzie to tylko drobne potknięcie, a dla kogoś zupełnie innego ukochany iPhone 11 Pro ze świeżo pękniętą szybką to potencjalny powód do zgryzoty na długi, długi czas. iPhone 11 Pro mimo już kilku ładnych lat od premiery nadal stanowi kosztowne urządzenie i w zasadzie trudno się temu dziwić, bowiem rolę niezawodnego flagowca w dalszym ciągu spełnia doskonale.

To tylko zbita szybka!... Czyli – czy warto kombinować w domu?

Wymiana szybki w iPhone 11 Pro to skomplikowana i żmudna praca, która wymaga wymaga ogromnych nakładów cierpliwości i precyzji z uwagi na wrażliwe podzespoły telefonu.

Samodzielna wymiana szybki iPhone 11 bądź 11 Pro po prostu nie jest wskazana w przypadku sprzętu tak drogiego i przede wszystkim takiego, którego zwyczajnie nie zamierza się w razie porażki spisać na straty. Niewprawionego i nadmiernie oszczędnego amatora w każdej chwili dzieli tylko jeden zły ruch od drogiego w dalszej realizacji dramatu.

Nawet w przypadku zdobycia zestawu narzędzi przeznaczonych do montażu nowej szybki w iPhone 11 Pro sekunda nieostrożności doprowadzić może powstania lawiny kolejnych kosztów. iPhone 11 Pro nie jest raczej urządzeniem, na jakim warto spróbować poczuć się jak Adam Słodowy.

Taką niepozornie drobną naprawę zostaw profesjonalistom, którzy wykonywali taką usługę setki razy, a komplety naprawdę specjalistycznych narzędzi potrafią potraktować praktycznie jak przedłużenie własnych rąk.

Gdzie wymienić szybkę w iPhone 11 Pro?

Naprawa szybki w iPhone 11 Pro wymaga doskonałej znajomości projektu telefonu i roli poszczególnych połączeń pomiędzy modułami. Montaż nowej szybki wiąże się z koniecznością uprzedniego demontażu wielu wrażliwych części, nie tylko odkręcenia i podważenia przedniego panelu – Apple doskonale dba o to, by nie było zbyt łatwo.

Przywrócenie iPhone’a do stanu tak technicznego, jak i wizualnego sprzed doznanego uszkodzenia jest możliwe, jeśli w trakcie prac używa się przeznaczonych do tego urządzeń, a nie tylko kilku podręcznych narzędzi kupionych okazyjnie w internecie. To sprzęt, jakim dysponują naprawdę wyspecjalizowane serwisy – takie jak wrocławski AppleFix działający na terenie całej Polski. Sprawdź ich ofertę na https://applefix.pl/serwis-iphone-11-pro/

Wymiana szybki iPhone wykonana przez wyspecjalizowany i doświadczony serwis iPhone daje pewność, że telefon po naprawie będzie działał i wyglądał należycie, zachowując dotychczasową wartość rynkową i wytrzymałość na uderzenia.

Jak wygląda wymiana szybki?

Nowa osłona każdorazowo nakładana jest na odpowiednio oczyszczony i zabezpieczony ekran, Połączenie precyzji ludzkich rąk oraz dokładności dedykowanych maszyn sprawia, że nowa warstwa jest doskonale spasowana z wyświetlaczem, który na koniec ponownie montuje się do korpusu.

Profesjonalnie wykonana usługa objęta jest aż półroczną gwarancją i pozwala zapobiec uszkodzeniu ekranu z powodu ciągłego kontaktu matrycy z popękanym szkłem. To niezbyt przyjemna, ale nieznaczna i niezbędna inwestycja w ograniczenie kosztów naprawy oraz przedłużenie żywotności telefonu.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.