› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
spierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janekZarządem budynków komunalnych , to w jaki sposób dbają o budynki oraz jaki mają burdel w... likwidują agencje a bankomatów jak na lekarstwo ~ janPrzecież dyrektorzy PKO zarabiają za mało milionów więc trzeba szukać oszczędności... ~ ermeble w pomieszczeniu to ważna rzecz, ale najważniejsze to ze sobą wszystko zgrać i zadbać... ~ Malina1122Na Mickiewicza tez zlikwidowali ~ elblążanka "Przecież od wielu lat tam była, pełno ludzi zawsze, starsi płacą różne opłaty" a z... ~ bankster

Jak i dlaczego warto przenieść siebie i rodzinę do Orange Flex?

› bieżące 2 miesiące temu    31.01.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jak i dlaczego warto przenieść siebie i rodzinę do Orange Flex?

Brak zobowiązań i zbędnych formalności, atrakcyjne ceny oraz nawet pięć planów komórkowych, które można elastycznie zmieniać – to najważniejsze wyróżniki innowacyjnej oferty Orange Flex. Czy warto ją wypróbować?

Orange Flex – co to takiego?

Jak sama nazwa wskazuje, Orange Flex to elastyczna oferta, dostępna z poziomu aplikacji mobilnej. Łączy zalety telefonu na kartę i na abonament. Nie  wymaga podpisywania długoterminowej umowy (można zrezygnować z miesiąca na miesiąc) i wielu formalności. Pozwala też z góry zaplanować swoje wydatki i zapomnieć o doładowaniach (miesięczna opłata pobierana jest z karty płatniczej podpiętej do konta, tak jak np. w popularnych serwisach streamingowych).

Oferta Orange Flex pojawiła się na rynku w maju 2019 roku. Stale dopasowywana jest do potrzeb klientów, tak by była dla nich jak najatrakcyjniejsza. W Orange Flex do wyboru są 4 plany. W każdym są nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju oraz w UE, różnią się jedynie liczbą dostępnych gigabajtów do wykorzystania:

  • Plan 15 GB (2,65 GB w UE) kosztuje 25 zł miesięcznie;
  • za 30 GB (3,18 GB w UE) zapłacimy 30 zł;
  • 50 GB (5,30 GB w UE) to 50 zł;
  • 100 GB (8,47 GB w UE) to zaś wydatek 80 zł.

Orange Flex stał się korzystniejszy dla rodzin [https://flex.orange.pl/rodzina], a także kusi bonusami na start dla nowych użytkowników oraz tych, którzy polecili im ofertę [https://flex.orange.pl/polecaj-i-zarabiaj].

Co daje Orange Flex? Czy warto się przenieść?

W najnowszej ofercie pomarańczowego operatora wszystko odbywa się przez aplikację Orange Flex – począwszy od aktywacji usługi. Przede wszystkim co miesiąc można zmienić wybrany plan na inny oraz aktywować usługi dodatkowe czy pakiety (np. roamingowe).

W każdym pakiecie Orange Flex dostaje się za darmo Social Pass (możliwość korzystania z mediów społecznościowych bez zużywania limitu transferu danych), jest także możliwość włączenia Music Pass lub Video Pass (brak zużycia limitu transferu danych podczas używania popularnych platform muzycznych i filmowych serwisów streamingowych) już od 5 zł miesięcznie. Wszystkie szczegóły oferty można znaleźć na stronie operatora [https://flex.orange.pl/].

Warto wspomnieć, że użytkownicy Orange Flex mogą przekazywać sobie niewykorzystane gigabajty, co pozwala dzielić się internetem ze znajomymi lub rodziną. Oferta jest zresztą wyjątkowo korzystna dla rodzin, bo oferuje im dodatkowy, bardzo tani plan. Użytkownik dołączony do grupy rodzina może mieć rozmowy oraz SMS-y i MMS-y bez limitu za jedyne 15 zł miesięcznie.

Do odwołania trwa też promocja „polecaj-zarabiaj” w Orange Flex. Co ona daje? Jeśli użytkownik poleci ofertę innej osobie i będzie ona w Orange Flex przez minimum 2 miesiące, to obie strony dostają bonus w wysokości 50 zł. W praktyce przy najtańszym planie oznacza to, że zarówno nowy klient, jak i osoba polecająca przez 2 miesiące korzystają z oferty za darmo.

Jak zacząć korzystać z Orange Flex?

Kluczem do skorzystania z Orange Flex jest aplikacja. To właśnie za jej pomocą zmienia się plany, wysyła gigabajty innym osobom i obsługuje konto. Aby zacząć korzystać z oferty, należy najpierw pobrać aplikację Orange Flex z Google Play lub App Store, a następnie wykonać 5 prostych kroków:

  • Zarejestrować się i wybrać plan;
  • Wybrać nowy numer lub zadecydować o przeniesieniu numeru;
  • Wybrać tradycyjną kartę SIM lub eSIM. W pierwszym przypadku kartę można bezpłatnie otrzymać przez kuriera albo odebrać osobiście w wybranym punkcie;
  • Zrobić selfie i zdjęcie dokumentu, żeby potwierdzić tożsamość (operator nie przechowuje zdjęć użytkownika);
  • Dodać do konta kartę płatniczą.

Osoby, które są już w Orange, mają jeszcze łatwiej, bo mogą pominąć punkt 3 i 4. Operator ma już dane użytkownika, a jego dotychczasowa karta SIM będzie działać także w Orange Flex.

 

---------
Artykuł sponsorowany

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.