› bieżące |
ponad rok temu
21.08.2020 Redakcja elblag.net komentarzy 0 ocen 2 / 100% |
A A A |
Dobre wkręty tarasowe mają charakterystyczną budowę. Wkręty mogą różnić się między sobą kolorem, co wskazuje na różnice w sposobie zabezpieczania antykorozyjnego. Jednak podstawowe cechy fizyczne dobrych wkrętów tarasowych pozostają bez zmian. W naszej firmie oferujemy szereg profesjonalnych akcesoriów do konstrukcji drewnianych, w tym prawdopodobnie najlepsze wkręty do szybkiej i skutecznej realizacji prac polegających na montażu desek tarasowych.
Kupując wkręty tarasowe, warto upewnić się, czy wybrany model będzie w stanie zapewnić idealne połączenie desek z legarami i dociągnąć je z właściwą siłą, bez niszczenia włókien, co mogłoby powodować przyspieszony postęp degradacji desek w miejscu łączenia.
Wkręty tarasowe przeznaczona do montażu desek na legarach mają charakterystyczną budowę. Na pierwszy rzut oka, widać podwójny gwint. Po dokładnym przyjrzeniu się wkrętom tarasowym można zauważyć specjalnie wyprofilowana główkę oraz frezowany szpic. Wkręty stosowane przez nasze ekipy montażowe i oferowane przez nas w sklepie internetowym są dodatkowo wyposażone w specjalnie profilowany falisty gwint, umiejscowiony w początkowej części, tuż za szpicem wkrętu. Tak zbudowany wkręt tarasowy idealnie nadaje się do skutecznego łączenia desek z podtrzymującymi je legarami. Dużą zaletą stosowania profesjonalnych elementów złącznych do połączeń tego typu jest możliwość szybkiej realizacji prac bez konieczności uprzedniego nawiercania desek.
Budowa wkrętów tarasowych dla laika wydaje dość złożona i właściwie tak jest. Ten rodzaj połączenia wymaga realizacji wielu różnych zadań, dlatego wkręty tarasowe mają dość skomplikowaną specyfikację.
Zastosowanie profesjonalnych wkrętów tarasowych ma spore znaczenia dla trwałości połączenia desek z legarami. Dobre wkręty nie niszczą desek, dzięki czemu ich trwałość nie jest zagrożona. Kupując wkręty tarasowe, trzeba też zwrócić uwagę na ich długość, co do zasady nie powinna być mniejsza niż dwukrotna wysokość deski.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013. |