› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
B1 - Stawbud
Szczury to jedno, ale masakrą totalną był też smród ;/ ~ PaulekKostonNiestety budynek jest dewastowany w znacznym stopniu. Nikt nie dba o przestrzeń wokół. ~ No nameNiestety, rządy PIS uwolniły u ludzi najgorsze cechy i zachowania i uczyniły z nich standardy... ~ ivanMieszkańcy sami podrzucają odpady do parków np dzikie ogródki zamiast do śmieci to do parku ... ~ JanPrezes z gospodarzem doprowadzili mimo sprzeciwu działkowców do autostrady na terenie działek... ~ JanuszWszystko jest koszmarnie drogie, mieszkania to jedno, ale i jedzenie drogie, życie po prostu. ~ Miszka88Mieszkania w ogóle są coraz droższe. ~ TubiskowaDzien dobry chciałabym wynająć sale na 6 sierpnia jak można się skontaktowac ~ AgaWedług mnie jak coś będzie nie tak, to raczej nie pozwolą zrobić basnu. Ale to najlepiej... ~ agnessZmiękczacz w piwnicy + filtr ultrafiltracja z mineralizatorem w kuchni = nowe życie we własnym... ~ AlekByłam tam w roku 66 więc 20 lat po wojnie i niestety mamy jako społeczeństwo udział w... ~ Balladyna A ja i tak robię prawie wszytskie zakupy online. Spożywkę, ciuchy, meble, a nawet kwiaty. ~ AnikawJa myślę, że Elbląg jest fajnym miastem i warto w nim kupić mieszkanie, nie tylko do... ~ KamilSOsobiście polecam propozycje przygotowywane przez biuro Kingdom (www.kingdomelblag.pl). Pani Ani... ~ KamillMogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ Marek

Jak prawidłowo oczyścić i nawilżyć powietrze w mieszkaniu?

miesiąc temu    27.01.2023
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jak prawidłowo oczyścić i nawilżyć powietrze w mieszkaniu?

Zanieczyszczone powietrze może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Od bólu głowy przez choroby układu oddechowego, aż po nowotwory. Konsekwencje długotrwałego oddychania suchym i zanieczyszczonym powietrzem mogą być bardzo niebezpieczne. W dalszej części artykułu odpowiemy na pytanie, jak skutecznie oczyścić i nawilżyć powietrze w mieszkaniu.

Porządek i odpowiednia wentylacja – klucz do czystego powietrza w domu

Regularne sprzątanie i utrzymywanie czystości w domu pomaga usunąć kurz, roztocza i inne alergeny z powietrza. To z kolei zmniejsza ryzyko problemów zdrowotnych związanych z układem oddechowym.

Natomiast odpowiednia wentylacja pozwala na wymianę powietrza w pomieszczeniach, co pomaga z nich zarówno zanieczyszczenia, jak i nadmierną wilgoć. Może to być osiągnięte poprzez otwieranie okien lub prawidłowe użytkowanie systemów wentylacyjnych. Warto też pamiętać o regularnej wymianie filtrów w klimatyzacji i wentylacji – to pomaga w utrzymaniu czystości powietrza. 

Rośliny doniczkowe a czyste i nawilżone powietrze w mieszkaniu

Mało kto wie o tym, że rośliny doniczkowe mogą być skutecznym sposobem na poprawę jakości powietrza w mieszkaniu. Niektóre ich gatunki mają naturalne zdolności do oczyszczania powietrza poprzez filtrowanie zanieczyszczeń, takich jak dwutlenek węgla, formaldehyd, benzen i inne substancje toksyczne.

Rośliny również pomagają w utrzymaniu odpowiedniego poziomu wilgoci w powietrzu, co jest ważne dla zdrowia i komfortu, szczególnie w suchych klimatach lub w mieszkaniach z ogrzewaniem centralnym.

Mimo że rośliny mogą pomóc w poprawie jakości powietrza, nie należy uważać ich jako panaceum na problemy z powietrzem. Warto również pamiętać o regularnym sprzątaniu, odpowiedniej wentylacji i unikaniu źródeł zanieczyszczeń, takich jak dym tytoniowy czy chemikalia, by zapewnić jak najlepszą jakość powietrza w mieszkaniu.

Wybierz dobrej jakości oczyszczacz powietrza 

Osoby, które na co dzień borykają się z zanieczyszczonym i suchym powietrzem w mieszkaniu, powinny zainwestować w dobrej jakości oczyszczacz powietrza. Jest to szczególnie istotne dla osób, które mają małe dzieci, zwierzęta lub chorują na schorzenia układu oddechowego, takie jak astma. Warto zdecydować się na urządzenie dobrej firmy, takie jak na przykład Dyson. Oczyszczacz, który jest funkcjonalny i sprawny znacznie ułatwi oddychanie i zwiększy komfort życia. 

Oczyszczacz działa na zasadzie filtra, dlatego usuwa zanieczyszczenia z powietrza a także pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu wilgotności. Dyson oczyszczacz powietrza i opinie na jego temat wskazują na to, że jest to produkt nie tylko skuteczny, ale także bardzo wydajny i łatwy w użytkowaniu.

Czyste powietrze w mieszkaniu jest ważne dla naszego zdrowia, dlatego warto dbać o to, aby utrzymywać je na co dzień. Pamiętaj, aby regularnie sprzątać i wietrzyć pomieszczania. W razie potrzeby warto również zainwestować w dobrej jakości profesjonalny oczyszczacz powietrza. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.