› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY
Dalej glosujcie na PO i ich zwolenników. Okradali i zniszczyli te miasto. ~ Basen Wróćco Wróblewski i swłocz z Po na to!!!! ~ ciekawyMasakra. ~ asdPosesja? Hahahaha rozwieszone na sznurkach gacie ciagle imprezy ztylu posesji haha ~ Tytyty" Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja Niepodległości?... ~ aleja, ulica, placWściekłość mnie ogarnia jak widzę, że inne miasta potrafią znaleźć środki i inwestora na... ~ pływakPrzykre to jak władze miasta olewaja mieszkańców a razie kąpiemy się we własnym pocie za... ~ tatus505w tym artykule znajdziecie info o grabarzach naszego basenu. Prezydentem był wtedy Nowaczyk.... ~ Czak Noristo może beczki z wodą każdy bedzie wchodził do niej za opłatą i się chłodził ustawić... ~ tatus505to najgłupszy pomysł plaża nad rzeką jaki może być rzeka ma 2 przy brzegu i pływają łodzie... ~ tatus505nie wydawajcie pieniędzy na pierdoły zróbcie basen na Spacerowej ~ wkurzonyJak to jest, że wbrew temu, jak nam wmawiają od 1999 r., że w tym zapyziałym województwie nam... ~ Do_pomorskiegoTo Symbol - POMNIK rządów PO tak robili z całą Polską ! ~ ErykPrzetrwał wojnę a został zlikwidowany za tzw. wolnej Polski. Wolnej? Chyba od rozsądku. ~ emigrantWładza wszystko zniszczy. Tu mamy jeden z nielicznych przykładów. ~ Bartoszz I co zrobić? Kierownik wpłacił dwa klocki na kampanię i co mu zrobią? ~ smutne miasto Proszę sobie obejrzeć harmonogram zajęć na krytej pływalni przy ul. Robotniczej ~ PatWszystko zależy od godziny, ale jak są szkoły to jest po pływaniu. ~ motyl

Jak stworzyć przytulną sypialnie?

› poradnik 11 dni temu    11.07.2019
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jak stworzyć przytulną sypialnie?

Sypialnia to ulubione miejsce wielu z nas. Przy wystroju sypialni raczej nikt nie chce za bardzo szaleć, ale gotowi jesteśmy wystrojowi wnętrz tego miejsca poświecić więcej czasu i uwagi, żeby po prostu czuć się tutaj dobrze. 

Poniżej przedstawiamy Wam 4 pomysły jak stworzyć przytulną sypialnię przy użyciu plakatów i tapet.

1. Zielona sypialnia - Motywy kwieciste, roślinne 

Sypialnia to zdecydowanie miejsce w którym chcemy ładować baterie, relaksować się i po prostu odpocząć. Powszechnie wiadomo, że zieleń i rośliny wpływają kojąco na człowieka, nie każdy jednak z nas potrafi zadbać o kwiaty w doniczkach – wówczas idealnym rozwiązaniem są plakaty z delikatnymi motywami roślinnymi. Plakaty z eukaliptusem, paprotką czy piwoniami będą nie tylko cieszyły oko, ale z pewnością będą miały również efekt kojący.
 
W latach 90 popularnym rozwiązaniem było malowanie jednej ściany na inny kolor, obecnie ten trend został zastąpiony przez tapety. Ciekawym rozwiązaniem jest tapetowanie jednej ściany – albo tej za łóżkiem albo tej na które łóżko spogląda. Stosując drugie rozwiązanie, można zastosować tapetę lub plakaty z widokiem, lasy we mgle, morskie fale czy śnieżne szczyty górskie. 

2. Sypialnia miejsce przemyśleń - Plakaty motywacyjne, plakaty z napisami

Sypialnia to też takie miejsce gdzie spędzamy czas ze swoimi myślami, ciekawym pomysłem jest więc powieszenie plakatów z inspirującymi cytatami i motywującymi słowami. Plakaty które codziennie rano dadzą nam kopa żeby działać i przywitać nowy dzień, oraz plakaty które pomogą nam zasnąć z uśmiechem na ustach.

3. Sypialnia w stylu kobiecym 

Trzeba przyznać, że często Panowie oddają ster swoim partnerkom, swoim żonom jeśli chodzi o wystrój wnętrz. Przytulności sypialnianym wnętrzom nadadzą delikatne, miękkie kolory – pastele, róże.  Pięknie się prezentują tapety z delikatnymi kwiecistymi motywami oraz plakaty z uroczymi piwoniami czy pudrowymi różami. Popularnym rozwiązaniem jest również umieszczenie na ścianie nad łóżkiem plakatów z napisami Mr & Mrs – zaznaczające strony która do kogo należy.  Wśród plakatów z napisami królują również plakaty z napisami typu: „always kiss me goodnight” które stanowią miłą przypominajkę.

4. Natura w sypialni 

Poza plakatami z roślinkami i tapetami z lasami we mgle, ciekawym rozwiązaniem do sypialni są plakaty ze zwierzakami, a szczególnie plakaty z barankami – baranki które mają efekt usypiający.  Umieszone w dębowych ramach wprowadzą cudowny sielski klimat do naszej sypialni. Podobny efekt będą miały plakaty z motywami drewna. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.