› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janek

Jak szybko stracić zbędne kilogramy po Świętach? Zobacz kilka naszych rad

› bieżące ponad rok temu    26.12.2013
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 5 / 80%
A A A
Jak szybko stracić zbędne kilogramy po Świętach? Zobacz kilka naszych rad

Święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim jedzenie. Dużo jedzenia. Polska kuchnia nie oszczędza – nasze potrawy są wyjątkowo kaloryczne. Jak szybko stracić zbędne kilogramy? Jak poczuć się lepiej, gdy nasz żołądek strajkuje?

Stare sposoby naszych babć są najlepsze. Łyżka majeranku doskonale pomoże na zaparcia. Dlaczego? Majeranek bowiem likwiduje skurcze żołądka i jelit. Dodatkowo zmniejsza nadmierną fermentację w przewodzie pokarmowym.

Nie siedźmy wyłącznie przed telewizorem i stołem! Świąteczny ruch, spacery rodzinne to świetne okazje do wspomagania przemiany materii. Jeżeli to nie wystarcza zawsze możemy przyodziać strój sportowy i pobiegać. 30 minutowy trucht na odcinku 3 kilometrów to od 200 do 450 kalorii!

Najszybciej stracimy zbędne kalorie świąteczne podczas pływania. Basen to synonim świetnej kondycji i smukłej sylwetki. Jeżeli nie mamy czasu na sport zbawienna może okazać się zielona herbata. Jej pozytywy są niezwykle liczne – od wzmagania koncentracji po spalanie zbędnego tłuszczu. Jak to działa? Napój podwyższa spalanie tłuszczu. Skutkiem tego tłuszcz zostaje zamieniony na energię cieplną, która zostaje wydalona poza nasze ciało. A my cieszymy się powrotem do figury sprzed świątecznej, 3-dniowej kolacji.

We wszystkim musimy zachować umiar – również w sferze jedzenia. Niestety, pewne rzeczy jest łatwiej powiedzieć, niż je zrobić. Na szczęście święta trwają wyłącznie 3 dni.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ klops i boczek
ponad rok temu 1
Święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim jedzenie. Dużo jedzenia - jakież to smutne...
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.