› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY
Warto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janekZarządem budynków komunalnych , to w jaki sposób dbają o budynki oraz jaki mają burdel w... likwidują agencje a bankomatów jak na lekarstwo ~ jan

Jak transportować materace?

› poradnik 7 miesięcy temu    27.11.2019
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jak transportować materace?

Sen to jedna z naszych najważniejszych potrzeb. Dobrej jakości materac 80x180 cm jest w stanie zapewnić nie tylko wygodę, ale też właściwą pozycję ciała i wypoczynek wszystkim partiom mięśni. Coraz więcej osób decyduje się dziś na wybór materaca na indywidualne zamówienie, ponieważ jest on w stanie zapewnić najlepsze warunki. Warto zwrócić przy tym uwagę na to, w jaki sposób zamówiony materac 80x180 cm jest transportowany, ponieważ może to później wpływać na jego kondycję i funkcjonalność.

Niewłaściwy transport materaca 80x180 cm 

Wiele firm oferuje transport materaców w formie zrolowanej. Tymczasem, niektóre z nich, jak na przykład materace z wypełnieniem z kokosa w ogóle nie powinny być zginane i rolowane. Dotyczy to także materaców sprężynowych, ponieważ rolowanie negatywnie wpływa na poszczególne sprężyny i może sprawić, że nie będą już one funkcjonowały zgodnie ze swoim przeznaczeniem i stracimy na jakości materaca. 

Jak nie powinien być przewożony materac? 

 • zrezygnujmy z oferty rolowania, ponieważ nie sprzyja to funkcjonalności materaca,
 • nie wolno też przewozić go na płasko w pozycji leżącej i układać na nim kolejnych materaców lub innych produktów, ponieważ jest to bardzo duże obciążenie,
 • materac nie może być uciskany przez inne przedmioty, na przykład meble w trakcie przeprowadzki. 

Uszkodzony w trakcie transportu materac na pewno nie będzie już tak wygodny i szybciej straci swoją żywotność. 

Najlepsze metody transportu materaców 

Niezależnie od tego, czy kupujemy nowy materac 80x180 cm od producenta, czy też sami transportujemy swój stary, najlepiej przestrzegać kilku zasad:

 • materac musi zostać zabezpieczony specjalną folią, która ochroni go przed wilgocią i zabrudzeniem,
 • przewozimy go zawsze na płasko, ale w pozycji na boku, aby nic na nim nie układać,
 • najlepiej zabezpieczyć materac specjalnymi pasami, które utrzymają go we właściwej pozycji, aby nie został uszkodzony przez inne przedmioty. 

Wiele firm przeprowadzkowych oferuje transport materaców 80x180 cm, ale warto zawsze zapytać o szczegółowe warunki transportu. Również producenci materacy tacy jak Sweetsen.pl na swoich stronach internetowych informują o tym, w jaki sposób przewożą materace do klienta. Ci profesjonalni zawsze przewożą je odpowiednio zabezpieczone i na płasko, ponieważ zależy im na maksymalnej satysfakcji klienta i długowieczności oferowanego produktu. Taki transport często jest bezpłatny, a zapewnia znacznie lepsze warunki niż samodzielny przewóz produktu własnym samochodem do domu.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.