› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
B1 - Stawbud
Niestety budynek jest dewastowany w znacznym stopniu. Nikt nie dba o przestrzeń wokół. ~ No nameNiestety, rządy PIS uwolniły u ludzi najgorsze cechy i zachowania i uczyniły z nich standardy... ~ ivanMieszkańcy sami podrzucają odpady do parków np dzikie ogródki zamiast do śmieci to do parku ... ~ JanPrezes z gospodarzem doprowadzili mimo sprzeciwu działkowców do autostrady na terenie działek... ~ JanuszWszystko jest koszmarnie drogie, mieszkania to jedno, ale i jedzenie drogie, życie po prostu. ~ Miszka88Mieszkania w ogóle są coraz droższe. ~ TubiskowaDzien dobry chciałabym wynająć sale na 6 sierpnia jak można się skontaktowac ~ AgaWedług mnie jak coś będzie nie tak, to raczej nie pozwolą zrobić basnu. Ale to najlepiej... ~ agnessZmiękczacz w piwnicy + filtr ultrafiltracja z mineralizatorem w kuchni = nowe życie we własnym... ~ AlekByłam tam w roku 66 więc 20 lat po wojnie i niestety mamy jako społeczeństwo udział w... ~ Balladyna A ja i tak robię prawie wszytskie zakupy online. Spożywkę, ciuchy, meble, a nawet kwiaty. ~ AnikawJa myślę, że Elbląg jest fajnym miastem i warto w nim kupić mieszkanie, nie tylko do... ~ KamilSOsobiście polecam propozycje przygotowywane przez biuro Kingdom (www.kingdomelblag.pl). Pani Ani... ~ KamillMogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostek

Jak urządzić pokój dla dziewczynki? Rzeczy, o których musisz pamiętać!

› bieżące 16 dni temu    20.06.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jak urządzić pokój dla dziewczynki? Rzeczy, o których musisz pamiętać!

Idealny pokój dla dziewczynki to miejsce, w którym Twoja pociecha może komfortowo odpoczywać, bawić się, odrabiać lekcje i spotykać z przyjaciółmi. Możesz zaaranżować tę przestrzeń w taki sposób, by była nie tylko estetyczna, ale także pasowała do zainteresowań młodego człowieka. Podpowiemy Ci jak wybrać kolorystykę do takiego pokoju, które rozwiązania warto wykorzystać i na jakie detale zwrócić uwagę.

Wybór motywu pokoju dla dziewczynki

Kiedy zaczynasz dekorować pokój swojego dziecka, warto zaangażować je w prace projektowe. Nastolatki, a nawet młodsze pociechy, prawdopodobnie będą miały jakieś pomysły na aranżację swojej wymarzonej przestrzeni. Co jasne – spełnienie wizji dziecka w 100% będzie zazwyczaj niemożliwe, ale możesz z niej zaczerpnąć najważniejsze elementy i się nimi zainspirować. Internet jest w tym przypadku znakomitym pomocnikiem. Poszukaj przykładowych wystrojów pokoju dla dziewczynki, opartych o wskazany przez pociechę motyw. Użyj gotowych schematów jako punktu wyjścia – zobacz, które kolory doskonale się uzupełniają i jakie meble znajdują się w takich przestrzeniach.

Najważniejszy jest kolor

Jednym z najszybszych oraz najbardziej opłacalnych sposobów na zmianę schematu dekoracji w takiej przestrzeni, jak pokój dla dziewczynki (www.beckers.pl), jest zmiana barw na ścianach i suficie. Świeża warstwa farby ożywi pomieszczenie i może szybko zmienić charakter danego miejsca. Jeśli pokój Twojej pociechy jest kameralny, użyj jasnych odcieni, aby optycznie go powiększyć i rozjaśnić. Białe sufity sprawiają, że pomieszczenie wydaje się większe – to uniwersalny, sprawdzony wybór. W sytuacji, w której chcesz sprawić, by większe pomieszczenie było bardziej przytulne, wypróbuj ciemniejsze kolory na ścianach. W palecie barw Beckers Designer Collection znajdziesz kilka bardzo ciekawych wariantów.

Pamiętaj, że możesz również przemalować inne elementy w pokoju dla dziewczynki – np. drewniane półki na książki i skrzynie na zabawki, aby uzyskać wyróżniający się punkt lub wtopić wyposażenie w nowy schemat dekoracji. Martwisz się, że córka wyrośnie z różowych ścian, o które tak długo prosi? Być może, ale tak naprawdę w końcu zmęczy się każdym kolorem, który nałożysz na ściany, więc nie bój się spełnić życzenia pociechy.

Dekoracje i dodatkowe elementy wyposażenia

W pokoju dla dziewczynki musi znaleźć się także łóżko (najlepiej z baldachimem), biurko i przestrzeń do przechowywania ubrań czy zabawek. Dodaj również kilka elementów, które wniosą do wnętrza przytulny klimat – np. puchatą narzutę na łóżko, kilka poduszek i miękki dywan na środku pokoju. Idealnie, jeśli wyposażenie będzie korespondować kolorystycznie z odcieniem wybranym do pomalowania ścian.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.