› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Czekam na wyburzenie komenskiego 3 ! ~ MdTen kto budwoał naszą kamienicę chyba nie słyszał od czymś takim jak  wyciszenie... ~ marcelii94Chyba żeby dostać się i zająć te mieszkanie na parterze specjalnie siły używac nie trzeba a... ~ MKCały budynek to patologia ~ KJ.Od lat nic się nie zmienia e tej klatce mieszkkalam tam to wiem powinni dac ludziom mieszkania a... ~ KaśkaKtoś ze swoją miłością zrobi sobie kolację, wiecie, owoce morza, dobre wino... a wszystko... ~ De JaNiech dyrektor podniesie cztery litery i osobiście sprawdzi bo jego oszukują o zabezpieczeniach... ~ patolPatola prawie każdego dnia tam chleje i drze ryja, mam nadzieję że w końcu ktoś coś z tym... ~ OnJa wolałam zabezpieczyć się poprzez system alarmowy i  instalację kamer. Wydaje mi się... ~ MarcelaZmiękczacz wody to rewelacja, spore ułatwienie w domu. Łatwiej utrzymać dom w czystości i dać... ~ KrysiaAle dzieci ucza sie na małym basenie ~ Il..ngCześć,  Nie znalazłem odpowiedniego wątku, a temat dość podobny. Czy ktoś z was... ~ DominikWitkowskilokale uslugowe juz na Starowce niepotrzebne , trzeba garaży . ~ ottoA o ścieżce kościelnej to już zapomnieli? Kolejny minimalizm w wykonaniu władz miasta. ~ ArchitektJakos trudno mi znalezc podobienstwo.. ~ PickTa ciemna kamieniczka z żółtymi pionowymi paskami jest na prawdę brzydka.. ~ steSzkoda że nie będzie rekonstrukcji tego fragmentu ścieżki kościelnej. ~ er cemoże Ci się przyda https://www.zelbetex.pl/ile-cementu-na-m3-betonu/ ~ rokiwika

Jak wałek do malowania usprawni Twój remont?

› bieżące 23 dni temu    23.09.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jak wałek do malowania usprawni Twój remont?

Remont kojarzy Ci się z brudną podłogą, którą ciężko domyć od farby? Nie chcesz kolejnych zniszczonych parkietów i brzydkich plam po farbie, która podczas malowania skapywała z sufitu? Marzy Ci się „czysty remont”? Koniecznie wypróbuj niekapiący wałek do malowania Easy Paint Pro!

Czym jest niekapiący wałek do malowania?

W sklepach z artykułami remontowymi można znaleźć różne rodzaje wałków do malowania dedykowane rodzajom farb, czy określonym powierzchniom. Nie wszystkie nadają się jednak do malowania sufitów. Nie tylko niedokładnie kryją powierzchnię i słabo rozprowadzają farbę, ale przede wszystkim nakładana skapuje na podłogę tworząc nieestetyczne, trudne do usunięcia plamy. Niekapiący wałek do malowania firmy Easy Paint Pro to panaceum na wszystkie remontowe problemy. Jego najważniejszą zaletą jest to, że farba nie skapuje na podłogę. Robiąc remont nie musisz więc robić rewolucji w pomieszczeniu. Używając wałka do malowania Easy Paint Pro nie wynosisz mebli do innego pomieszczenia, nie przykrywasz podłogi folią malarską, ponieważ nie ma już ryzyka pobrudzenia przedmiotów farbą. 

Czysty i szybki remont

Dzięki używaniu wałka do malowania Easy Paint Pro, zyskujesz dużo czasu, bo nie musisz ani wynosić mebli ani rozkładać folii malarskiej. On doskonale rozprowadza farbę i świetnie pokrywa całą powierzchnię sufitu. Brak plam, prześwitów oraz widocznych niedociągnięć to kolejne zalety niekapiącego wałka do malowania. Martwisz się malowaniem narożników lub pokrywania farbą trudnych miejsc przy krawędziach? W zestawie do wałka niekapka otrzymasz wałek do malowania przy krawędziach oraz specjalne narzędzie, którym bez problemu naniesiesz farbę i pokryjesz nią narożniki. Bardzo przydatnym elementem w malowaniu jest kuweta. Jest to pojemnik do rozrabiania i nabierania farby na wałek malarski. W skład zestawu oprócz wałka niekapka, wałka do malowania przy krawędziach, pędzla do malowania narożników, wchodzi także profesjonalna kuweta oraz pojemnik na farbę.  

Jak czyścić niekapiący wałek do malowania Easy Paint Pro?

Czyszczenie niekapiącego wałka do malowania Easy Paint Pro jest bardzo szybkie i proste. Brudny wałek do malowania wystarczy umyć pod bieżącą wodą. Wałek do malowania nadaje się do malowania przy użyciu farb lateksowych i akrylowych. Dzięki zakupie niekapiącego wałka do malowania remont zakończy się w błyskawicznym tempie, a malowane pomieszczenie będzie wolne od śladów zabrudzeń farbą. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.