› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Jak wybrać kosiarkę, która nie zawiedzie w połowie koszenia?

› poradnik ponad rok temu    11.06.2013
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Jak wybrać kosiarkę, która nie zawiedzie w połowie koszenia?

Może warto spojrzeć na te, które wybierają inni, zamiast kupować pierwszą lepszą w markecie, która może jest tańsza, ale jej funkcjonalność szybko może okazać się wadliwa. Czasem lepiej wydać nieco więcej i mieć pewność, że sprzęt będzie nam służył przez lata. Z danych internetowej porównywarki cen Skąpiec.pl wynika, że cena tak naprawdę nie ma dla nas znaczenia i zwracał na nią uwagę mały odsetek użytkowników, którzy za pośrednictwem serwisu poszukiwali odpowiedniej kosiarki dla siebie.

Czym się zatem kierować przy wyborze? Możemy zwrócić uwagę na producenta, co też uczyniła ¼ internautów. Wśród tych, których wybierano najczęściej, znaleźli się AL-KO, NAC i Stiga. Marka, choć istotna dla wielu, nie jest jednak jedynym kryterium, które interesowało. Wybór kosiarki niesie bowiem ze sobą także konieczność zadecydowania o tym, jaki rodzaj zasilania będzie dla nas wygodny – elektryczne, spalinowe czy akumulatorowe. Wiele osób zwraca również uwagę na takie kwestie jak napęd, moc kosiarki czy pojemność kosza.

Jeśli zwrócimy nieco uwagi na każde kryterium i zdefiniujemy własne potrzeby, to z pewnością uda nam się wybrać kosiarkę, która będzie sprawować się zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.