› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›
B1 - Stawbud
Niestety budynek jest dewastowany w znacznym stopniu. Nikt nie dba o przestrzeń wokół. ~ No nameNiestety, rządy PIS uwolniły u ludzi najgorsze cechy i zachowania i uczyniły z nich standardy... ~ ivanMieszkańcy sami podrzucają odpady do parków np dzikie ogródki zamiast do śmieci to do parku ... ~ JanPrezes z gospodarzem doprowadzili mimo sprzeciwu działkowców do autostrady na terenie działek... ~ JanuszWszystko jest koszmarnie drogie, mieszkania to jedno, ale i jedzenie drogie, życie po prostu. ~ Miszka88Mieszkania w ogóle są coraz droższe. ~ TubiskowaDzien dobry chciałabym wynająć sale na 6 sierpnia jak można się skontaktowac ~ AgaWedług mnie jak coś będzie nie tak, to raczej nie pozwolą zrobić basnu. Ale to najlepiej... ~ agnessZmiękczacz w piwnicy + filtr ultrafiltracja z mineralizatorem w kuchni = nowe życie we własnym... ~ AlekByłam tam w roku 66 więc 20 lat po wojnie i niestety mamy jako społeczeństwo udział w... ~ Balladyna A ja i tak robię prawie wszytskie zakupy online. Spożywkę, ciuchy, meble, a nawet kwiaty. ~ AnikawJa myślę, że Elbląg jest fajnym miastem i warto w nim kupić mieszkanie, nie tylko do... ~ KamilSOsobiście polecam propozycje przygotowywane przez biuro Kingdom (www.kingdomelblag.pl). Pani Ani... ~ KamillMogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostek

Jak zabezpieczyć balkon przed kotem - siatka na balkon

› bieżące miesiąc temu    9.05.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jak zabezpieczyć balkon przed kotem - siatka na balkon

Kiedy mieszkasz na wysokim piętrze wielopoziomowego budynku i jesteś szczęśliwym posiadaczem futrzaka na czterech łapach otwarcie okna w ciepłe dni może okazać się nieco utrudnione. Łatwy dostęp do otwartego balkonu, czy parapetu umożliwia łatwą kotu ucieczkę z mieszkania. Nie oznacza to jednak, że jesteś zmuszony z grzania się w zamkniętym mieszkaniu lub konieczności szybkiego zamykania za sobą drzwi na przygotowany letni wypoczynek na własnym balkonie. Wystarczy odpowiednio dobrana siatka na balkon, by cieszyć się promieniami słońca bez obaw o swojego pupila. 

  • Siatki ochronne na balkon we własnym domu - siatki zabezpieczające dla zwierząt
  • Montaż siatki balkonowej - zabezpieczenie balkonu i ogrodu  

Siatki ochronne na balkon we własnym domu - siatki zabezpieczające dla zwierząt

Balkon niezwykle często stanowi wyposażenie większości mieszkań ulokowanych w standardowych blokach i osiedlach mieszkalnych. O ile nie jesteś właścicielem sprytnego zwierzaka, możesz swobodnie z niego korzystać. Problem zaczyna się dopiero w chwili kiedy w twoje domostwo zamieszkuje kot. Aby nie ograniczać twoich potrzeb i umożliwić swobodne korzystanie ze świeżego powietrza i możliwości, jakie daje kawałek tarasu stworzone zostały siatki balkonowe.

Siatka zabezpieczająca wykonana została z polietylenu. Materiał ten charakteryzuje się wysoką odpornością na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych w postaci opadów deszczu, śniegu, czy silnych podmuchów wiatru. Dzięki temu nie będziesz musiał zmieniać siatki co roku. Oczka siatki nie rozciągają się, co powoduje, że w każdym sezonie wygląda ona tak samo i nie wymaga poprawek montażowych. 

Montaż siatki balkonowej - zabezpieczenie balkonu i ogrodu 

Koty to zwierzęta, które zazwyczaj lubią długie wędrówki po okolicy, dlatego warto zabezpieczyć balkon lub przestrzeń tarasową przed ewentualną ucieczką. Siatka ochronna na balkon może być zamontowana przez ciebie lub możesz zostawić to profesjonalistom, którzy zadbają o każdy szczegół i uwzględnią twoje sugestie przy wykonywaniu realizacji. 

Siatka nie tylko dla kota? Jeżeli mieszkasz w posesji z ogrodem i masz zwierzęta domowe, które nie powinny chodzić samodzielnie poza teren działki warto wykorzystać woliera dla kota. Choć zabezpieczenie sugerowane jest dla kociaka, z powodzeniem może być wykorzystane również przy mniejszych zwierzętach domowych. Aby zdecydować się na to, jaka siatka powinna znaleźć się przy twoim domostwie, warto skorzystać z porady fachowców, którzy pomogą w doborze najodpowiedniejszego zabezpieczenia. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.