› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast

galeria zdjęć

wszystkie ›
spierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janekZarządem budynków komunalnych , to w jaki sposób dbają o budynki oraz jaki mają burdel w... likwidują agencje a bankomatów jak na lekarstwo ~ janPrzecież dyrektorzy PKO zarabiają za mało milionów więc trzeba szukać oszczędności... ~ ermeble w pomieszczeniu to ważna rzecz, ale najważniejsze to ze sobą wszystko zgrać i zadbać... ~ Malina1122Na Mickiewicza tez zlikwidowali ~ elblążanka "Przecież od wielu lat tam była, pełno ludzi zawsze, starsi płacą różne opłaty" a z... ~ bankster

Jak zaprojektować garderobę do przedpokoju?

› bieżące 2 miesiące temu    29.01.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jak zaprojektować garderobę do przedpokoju?

Przedpokój jest wizytówką domu lub mieszkania, a jednocześnie przestrzenią, która musi być funkcjonalna. W przedpokoju zostawiamy okrycia wierzchnie, obuwie, klucze, parasole, torby, plecaki oraz inne akcesoria, niezbędne podczas wyjścia z domu.

Często nasz przedpokój jest ciasny i nie posiada okna. Jak w tak małym pomieszczeniu sprytnie zaaranżować przestrzeń, aby stworzyć wygodne miejsce do przechowywania niezbędnych przedmiotów oraz korzystać z możliwości swobodnego zakładania obuwia i okryć przed wyjściem? Pytanie niełatwe. A jeśli mamy liczną rodzinę, sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje. Każdy bowiem posiada własne przedmioty i odzież, którą trzeba przechowywać w przedpokoju. Dlatego projektowanie idealnej przestrzeni bywa prawdziwym wyzwaniem.

Przestrzeń do przechowywania w małym przedpokoju

Rada numer jeden - musimy skupić się przede wszystkim na ilości miejsca, jaką mamy do dyspozycji. Niewielki, wąski przedpokój często nie ma możliwości zagospodarowania przestrzeni, która pomieści pojemną szafę. W niewielkim przedpokoju naszą garderobą będzie szafka na buty, wieszak na płaszcze oraz półki i uchwyty na niezbędne akcesoria – tu https://www.meblator.pl/garderoba-do-przedpokoju ciekawe rozwiązania i pomysły na aranżację.

Projektując przestrzeń niedużego przedpokoju warto dokładnie sprawdzić wymiary, aby meble nie okazały się zbyt duże, uniemożliwiając swobodne poruszanie się po pomieszczeniu. Przedpokój powinien mieć szafkę na buty jak najwyższą, jednak płytką. Powinna pomieścić jak najwięcej par obuwia. Wieszak na płaszcze najlepiej przykręcić do ściany, a półki i uchwyty zamontować w takim miejscu, aby był do nich łatwy dostęp, jednak by nie ograniczały przestrzeni.

Duży przedpokój, to praktyczna garderoba

Szczęśliwi posiadacze przestronnych pomieszczeń mogą zaprojektować solidną garderobę mieszczącą niezbędne przedmioty. W takiej garderobie powinno być miejsce na odzież, która jest użytkowana na co dzień, najczęściej wymagająca wyschnięcia. Garderoba musi więc mieć otwartą przestrzeń z wieszakami na codzienne okrycia oraz otwartymi półkami, które pomieszczą używane na co dzień buty.

Część zamknięta garderoby powinna być wyposażona w praktyczne szuflady na szaliki, czapki i rękawiczki, które w sezonie letnim będzie można zastąpić okularami przeciwsłonecznymi oraz kremem z filtrem UV, o którym nie zapomnimy, wychodząc z domu. Ważne, aby u dołu garderoby przewidziane zostało miejsce na odkurzacz, a w górnej części na walizkę. Szafa musi mieć przestrzeń na torby, torebki i plecaki oraz akcesoria sportowe dla fanów aktywnego spędzania czasu.

Półki powinny mieścić kaski, ochraniacze lub piłki. Jeżeli szafa jest dość płytka, warto skorzystać z możliwości zamontowania wysuwanego drążka na płaszcze, które będą wisiały równolegle do drzwi szafy. W przedpokoju najbardziej sprawdzą się drzwi przesuwne garderoby.

Praktyczne wskazówki, przykłady aranżacji, pomysły, które mogą zostać wykorzystane właśnie w Twojej garderobie - wszystko to znajdziesz na stronie https://www.meblator.pl/, która zachwyci Cię ogromną ilością propozycji. W przedpokoju znajdują się meble, z których korzystasz codziennie, warto więc zaczerpnąć inspiracji, dowiedzieć się, jak powinien wyglądać, aby spełnić praktyczne wymogi, a jednocześnie prezentować się wyjątkowo.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.