› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast
Proszę sobie obejrzeć harmonogram zajęć na krytej pływalni przy ul. Robotniczej ~ PatWszystko zależy od godziny, ale jak są szkoły to jest po pływaniu. ~ motylChodzę na basen w godz. 12.20 -15.00 i na ogół są w tym czasie 2-3 tory wolne ~ maka47Jest naprawdę żle. Chodzę na basen co tydzień iciągle tory zajęte ~ nonaDzieci też są mieszkańcami tego miasta. ~ wswChodzę na basen regularnie, faktycznie jest czasami trochę tłoczno po 3 - 4 osoby na torze, ale... ~ loopTo miał być basen dla mieskańcow, a nie na jakieś zawody. ~ AntyProponuje wygonić wszystkie szkółki, wtedy tory będą wolne. Wasze dzieci nie będą umiały... ~ Tomek Mieszkam w pobliżu tej niecki. Mógłbym w klapkach nawet tam iść ale nie chodzę. Woda zimna i... ~ Bartoszz Z zajęciem torów to prawda. Są grupy, które zajmują jednocześnie trzy tory. Pod nadzorem... ~ ArturTy maruda jak nie masz gdzie popływać bo tory są zajęte przez dzieci to sobie na rzece Elbląg... ~ ObserwatorChodzę na basen regularnie 2 razy w tyg. Jeszcze nie miałem sytuacj zeby nie udalo mi sie... ~ UziBrawo za poruszenie tematu. Problem jest. Harmonogram ze strony internetowej odnośnie zajetosci... ~ Kozka No rzeczywiście kultura.. Pismo zaczynające się od zwrotu Brudasie. Jestem ciekawa kto te... ~ Oburzona Łaża nie wiadomo gdzie w centrum, idzcie pod most na Modrzewinę tam to syf jest straszny i wielu... ~ elblążaninBłagam zajrzyjcie od strony ogrodu na wysokości przed posesją Łódzka 30 ~ potrzebna interwencjaZapraszam na parking przy ul. Kwiatkowskiego jedno wysypisko śmieci. Ciekawe komu wystawią mandat... ~ qazCo istatniejsze obecnie dzieki nim można dokonac bardzo ciekawych aranżacji wnętrz. Samo... ~ kulamarek11

Jaki klimatyzator przenośny?

› bieżące 8 dni temu    16.05.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jaki klimatyzator przenośny?

Gdy za oknem temperatura przekracza 25℃, w mieszkaniach, domach oraz pomieszczeniach biurowych zaczyna robić się niezbyt komfortowo. Upał doskwiera ludziom szczególnie w pracy. Przegrzanie obniża efektywność, utrudnia skupienie i sprawia, że realizacja powierzonych zadań trwa dłużej. Niestety nie w każdym pomieszczeniu można zainstalować klimatyzator stacjonarny lub wiąże się to ze zbyt dużym obciążeniem finansowym. Popularne klimatyzatory przenośne są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą obniżyć temperaturę powietrza w kilku pomieszczeniach.

Zalety przenośnych klimatyzatorów

W przeciwieństwie do standardowej klimatyzacji stacjonarnej, które składa się z dwóch części - zewnętrznej i wewnętrznej, klimatyzatory przenośne są znacznie mniejsze, a ich największą zaletą jest mobilność. Co więcej, charakteryzują się kompaktowymi rozmiarami, które w połączeniu ze stosunkowo niską wagą ułatwiają przenoszenie i transport. Ponadto specjalne kółka ułatwiają szybkie przemieszczanie urządzenia do innego pomieszczenia.

 • Klimatyzatory przenośne emitują niski poziom hałasu, dzięki czemu mogą swobodnie chłodzić powietrze w pomieszczeniach biurowych, nie ingerując w pracę osób w nim przebywających.
 • Kolejną zaletą urządzeń tego typu jest funkcja nawilżania powietrza, dzięki której łatwiej i przyjemniej się oddycha.
 • Duży zbiornik na wodę ogranicza częstotliwość uzupełniania płynu, a regulowana prędkość pracy umożliwia dostosowanie parametrów urządzenia do potrzeb użytkowników.
 • Możliwość użycia specjalnych wkładów chłodzących dołączonych do klimatyzatora dodatkowo zwiększa wydajność sprzętu, co jest szczególnie istotne podczas upałów.
 • Zdalne sterowanie urządzeniami za pomocą pilota pozwala na zmianę wszystkich najważniejszych parametrów bez konieczności wstawania od biurka.
 • Klimatyzatory przenośne są wyposażone w zaawansowane czujniki chroniące urządzenie przed przegrzaniem. Takie rozwiązanie sprawia, że użytkownik nie musi się martwić o zabezpieczenie sprzętu, gdyż elektronika robi to za niego.

Zakup przenośnych klimatyzatorów wiąże się z mniejszym obciążeniem portfela, niż w przypadku standardowych modeli typu Split, dlatego mobilne urządzenia są coraz częściej wybierane nie tylko przez osoby prywatne, ale również przez instytucje i przedsiębiorstwa. Przykładowe modele dostępne są na https://www.sferis.pl/klimatyzatory-1929

Jaki klimatyzator przenośny wybrać?

Na rynku dostępny jest szereg modeli różniących się od siebie wydajnością, rozmiarami oraz funkcjonalnością. Klimatyzatory marki Ravanson wyróżniają się atrakcyjnym stosunkiem ceny do jakości. Co więcej, zapewniają prawidłową cyrkulację powietrza oraz taką samą temperaturę w całym pomieszczeniu. Dla osób ceniących ciszę szczególnie polecany jest model KR-7010, który wyróżnia się prawie bezgłośną pracą oraz energooszczędnością, dzięki której wzrost rachunków za energię elektryczną będzie praktycznie niezauważalny.

Natomiast dla użytkowników szukających ekonomicznych rozwiązań polecany jest model KR-1011, który generuje przyjemną bryzę, sprawiając, że chłodne powietrze z klimatyzatora nie jest suche. Co więcej, dzięki uchwytom i niskiej wadze wynoszącej zaledwie 4,7 kg, urządzenie jest niezwykle łatwe w przenoszeniu nawet przez jedną osobę. Regulowana wydajność umożliwia dopasowanie chłodzenia do indywidualnych preferencji użytkowników. Maksymalny przepływ powietrza wynosi 410 m3 na każdą godzinę pracy sprzętu. Wszystkie klimatyzatory przenośne marki Ravanson cechują się nowoczesnym designem i stonowanymi kolorami, dzięki którym idealnie wpasowują się w praktycznie każdą aranżację pomieszczenia.

Artykuł powstał przy współpracy z sklepem internetowym sferis.pl.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.