› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Zmiękczacz w piwnicy + filtr ultrafiltracja z mineralizatorem w kuchni = nowe życie we własnym... ~ AlekByłam tam w roku 66 więc 20 lat po wojnie i niestety mamy jako społeczeństwo udział w... ~ Balladyna A ja i tak robię prawie wszytskie zakupy online. Spożywkę, ciuchy, meble, a nawet kwiaty. ~ AnikawJa myślę, że Elbląg jest fajnym miastem i warto w nim kupić mieszkanie, nie tylko do... ~ KamilSOsobiście polecam propozycje przygotowywane przez biuro Kingdom (www.kingdomelblag.pl). Pani Ani... ~ KamillMogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce.

Jaki odkurzacz pionowy sprawdzi się w dużym domu?

› bieżące 10 miesięcy temu    8.03.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jaki odkurzacz pionowy sprawdzi się w dużym domu?

Dobry odkurzacz pionowy to idealne rozwiązanie w każdym domu. Jeśli urządzenie wyposażone jest w wiele użytecznych funkcji, to z pewnością sprzątanie będzie przebiegać sprawniej i nie będzie powodem wielkiego zmęczenia. Sprawdź, jaki odkurzacz pionowy wybrać i dlaczego warto zastąpić nim stary, tradycyjny model.

Jeszcze kilka lat temu nikt nie byłby w stanie przewidzieć, że tak chętnie będziemy żegnać się z tradycyjnym odkurzaczem. Gdy na rynku pojawił się odkurzacz stojący, początkowo wszyscy patrzyli na niego z pewną dozą nieśmiałości. Nie wyobrażano sobie bowiem, że urządzenie o znacznie mniejszej mocy jest w stanie sprostać stawianym mu zadaniom. Rzeczywiście dobry odkurzacz pionowy ma moc nie większą niż 900 W, bo tak nakazują przepisy unijne. Jednak nie ogranicza to jego siły ssania, bo zastosowano tu nowoczesne rozwiązania techniczne. Trzeba też przyznać, że pionowa konstrukcja urządzenia sprawia, że samo odkurzanie nie jest tak męczące, bo można to robić w pozycji wyprostowanej, bez schylania się.

Odkurzacz pionowy bezprzewodowy

Plączący się kabel zasilający, ograniczony zasięg tradycyjnych odkurzaczy i znienawidzone przełączanie przewodu z gniazdka do gniazdka zdenerwowało już wielu tych, którzy mają do sprzątania duże powierzchnie. Nic więc dziwnego, że gdy na rynku pojawił się odkurzacz pionowy bezprzewodowy, natychmiast wzbudził ogromne zainteresowanie.

Tego typu odkurzacze wyposażone są w specjalne akumulatory, które są w stanie zgromadzić energię niezbędną do pracy urządzenia przez okres od 20 do nawet 80 minut w zależności od modelu. Trzeba jednak pamiętać, że odkurzanie dużego domu zabiera sporo czasu, więc przed rozpoczęciem pracy konieczne jest pełne naładowanie akumulatora. W innym przypadku trzeba liczyć się z tym, że odkurzanie trzeba będzie przerwać, by podładować sprzęt.

Sprzątanie na mokro

Jeśli nie wiesz, jaki odkurzacz pionowy wybrać, gdy w Twoim domu jest sporo paneli podłogowych, to śpieszymy z podpowiedzią. Wybierz odkurzacz z funkcją sprzątania na mokro. Takie urządzenie najczęściej wyposażone jest w dwa zbiorniki. Pierwszy z nich przeznaczony jest na czystą wodę, natomiast do drugiego zasysana jest brudna woda. Rozwiązanie to jest bardzo praktyczne.  Dzięki odkurzaczowi z taką funkcją można najpierw dokładnie odkurzyć podłogę, a potem zmyć ją na mokro wodą z detergentem.

Dwa w jednym

Bardzo praktyczny jest także odkurzacz stojący określany mianem 2w1. To model, który w jednej chwili może zostać przekształcony z odkurzacza podłogowego w małe ręczne urządzenie do sprzątania. Przecież w każdym domu sprzątanie to nie tylko odkurzanie i mycie podłóg. To także czyszczenie mebli, żyrandoli i karniszy. W tym wszystkim pomocny jest właśnie miniodkurzacz ręczny. Lekki, wydajny, zasilany energią zgromadzoną w akumulatorze ułatwi wszystkie prace porządkowe. Po zakończeniu odkurzania umieszcza się go ponownie w korpusie odkurzacza stojącego.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.