› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
A ja i tak robię prawie wszytskie zakupy online. Spożywkę, ciuchy, meble, a nawet kwiaty. ~ AnikawJa myślę, że Elbląg jest fajnym miastem i warto w nim kupić mieszkanie, nie tylko do... ~ KamilSOsobiście polecam propozycje przygotowywane przez biuro Kingdom (www.kingdomelblag.pl). Pani Ani... ~ KamillMogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków!

Jaki wpływ mają zimne temperatury na basen stelażowy?

› poradnik 7 miesięcy temu    16.11.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jaki wpływ mają zimne temperatury na basen stelażowy?

Basen stelażowy jest idealnym rozwiązaniem na ochłodę w upalne, letnie dni. Aby się cieszyć z uroków kąpieli można go zainstalować we własnym ogrodzie, ale także świetnie się sprawdzi jako atrakcyjny element wyposażenia ośrodków wczasowych, na działkach czy imprezach plenerowych. Dzięki stabilnej i wytrzymałej konstrukcji, która oparta jest o stalową, mocną ramę można się cieszyć kąpielami w wodzie przez długie lata. Takie baseny są nie tylko atrakcyjne pod względem wizualnym, ale także w pełni bezpieczne. Co jednak zrobić gdy nadejdą zimne temperatury?

Basen stelażowy - jaki wpływ mają na niego zimne temperatury?

Niskie temperatury oraz inne, niekorzystne czynniki pogodowe, takie jak śnieg czy mróz niestety mają nie najlepszy wpływ na baseny stelażowe. Dlatego aby zachować basen w idealnej kondycji na przyszły, letni sezon należy go odpowiednio na zimę zabezpieczyć. Gdyby pozostał na świeżym powietrzu, pozostawiona woda mogłaby ulec zamarznięciu, co spowodowało by rozszerzenie ścianek basenu, a w najgorszym wypadku ich popękanie. Wpływ zimnej temperatury, lodu i mrozu to czynniki pogodowe, które mają bardzo negatywny wpływ na jakość i stan basenu, ponieważ materiał ścianek stałby się twardy i mógłby ulec całkowitemu zniszczeniu. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest ochrona basenu przed zimnymi temperaturami. Jak to zrobić? 

Basen stelażowy - jak go ochronić przed zimnymi temperaturami? 

Przede wszystkim trzeba z niego spuścić wodę, dokładnie go wyczyścić i to najlepiej specjalnymi środkami, przeznaczonymi do czyszczenia basenu, a następnie dobrze wytrzeć do sucha. Kolejnym krokiem jest jego demontaż i zwinięcie go oraz zabezpieczenie folią. Potem należy basen schować w czyste i suche, zadaszone miejsce. Takie postępowanie sprawi, że będzie on doskonale zabezpieczony przed wpływem niskiej temperatury, lodu i mrozu. Umieszczony w odpowiednim miejscu nie ubrudzi się, a pozostanie w nienagannym stanie do następnego sezonu letniego. 

Basen stelażowy - czy może być zawsze w idealnej kondycji?

Basen na stelażu to inwestycja na lata, pod warunkiem, że go ochronimy przed działaniem niskiej temperatury. Taki sprzęt rekreacyjny to bardo dobry sposób na relaks dla całej rodziny, dlatego trzeba o niego prawidłowo zadbać i uchronić przed niekorzystnym wpływem zimna. 

Jeżeli interesuje cię zakup doskonałej jakości basenu na stelażu, możesz go nabyć w atrakcyjnej cenie w rzetelnej i godnej zaufania firmie BasenyOgrodowe.pl, która oferuje zarówno baseny okrągłe, jak i prostokątne. To produkty wytrzymałe, bezpieczne i stabilne, które są gwarancją długoletniego użytkowania. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.