› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Dalej glosujcie na PO i ich zwolenników. Okradali i zniszczyli te miasto. ~ Basen Wróćco Wróblewski i swłocz z Po na to!!!! ~ ciekawyMasakra. ~ asdPosesja? Hahahaha rozwieszone na sznurkach gacie ciagle imprezy ztylu posesji haha ~ Tytyty" Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja Niepodległości?... ~ aleja, ulica, placWściekłość mnie ogarnia jak widzę, że inne miasta potrafią znaleźć środki i inwestora na... ~ pływakPrzykre to jak władze miasta olewaja mieszkańców a razie kąpiemy się we własnym pocie za... ~ tatus505w tym artykule znajdziecie info o grabarzach naszego basenu. Prezydentem był wtedy Nowaczyk.... ~ Czak Noristo może beczki z wodą każdy bedzie wchodził do niej za opłatą i się chłodził ustawić... ~ tatus505to najgłupszy pomysł plaża nad rzeką jaki może być rzeka ma 2 przy brzegu i pływają łodzie... ~ tatus505nie wydawajcie pieniędzy na pierdoły zróbcie basen na Spacerowej ~ wkurzonyJak to jest, że wbrew temu, jak nam wmawiają od 1999 r., że w tym zapyziałym województwie nam... ~ Do_pomorskiegoTo Symbol - POMNIK rządów PO tak robili z całą Polską ! ~ ErykPrzetrwał wojnę a został zlikwidowany za tzw. wolnej Polski. Wolnej? Chyba od rozsądku. ~ emigrantWładza wszystko zniszczy. Tu mamy jeden z nielicznych przykładów. ~ Bartoszz I co zrobić? Kierownik wpłacił dwa klocki na kampanię i co mu zrobią? ~ smutne miasto Proszę sobie obejrzeć harmonogram zajęć na krytej pływalni przy ul. Robotniczej ~ PatWszystko zależy od godziny, ale jak są szkoły to jest po pływaniu. ~ motyl

Jakich preparatów do udrażniania rur używać, aby ich nie uszkodzić?

› bieżące 26 dni temu    26.06.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jakich preparatów do udrażniania rur używać, aby ich nie uszkodzić?

Niedrożność rur oraz ich uporczywe zapychanie się to problem występujący w wielu mieszkaniach i gospodarstwach domowych. Taki rodzaj awarii kanalizacyjnej najczęściej występuje z powodu źle wykonanego projektu struktury kanalizacyjnej lub nieprawidłowego użytkowania systemu kanalizacji. Efektem takiego działania jest nieprzyjemny zapach wydobywający się z rur, bulgotanie z odpływu oraz, przede wszystkim, zatrzymywanie wody w zlewie lub jej powolne spływanie. Jeśli zauważymy, że również w naszym domu występują objawy niedrożności rur koniecznie trzeba zadziałać prewencyjnie.

Czym jest niedrożność rur?

Niedrożność rur to rodzaj awarii systemu kanalizacyjnego powstający na skutek odkładania się na wewnętrznej powierzchni rury zanieczyszczeń, co prowadzi do całkowitego zatkania dopływu światła. Wynikiem takiego zapchania rury przez zanieczyszczenia biologiczne, kamyki czy gałązki jest wydostawanie się zanieczyszczeń poza obszar systemu kanalizacyjnego. Do najczęstszych sygnałów świadczących o niedrożności rur należą:

 • nieprzyjemny zapach wydobywający się z wnętrza rur
 • zanieczyszczenia i wodę wypływającą z systemu kanalizacyjnego
 • bulgotanie z odpływu
 • powolne spływanie wody

Jakie preparaty do udrażniania rur stosować?

Jeśli wykryliśmy, że niedrożność rury występuje znacznie bliżej odpływu, do udrożnienia jej idealnie sprawdzą się specyfiki chemiczne sprzedawane w popularnych sieciach sklepowych. Preparaty te najczęściej występują w żelach i płynach, jednak najbardziej efektywnym działaniem charakteryzują się środki w postaci granulatu. Jeśli jednak niedrożność zdiagnozowaliśmy znacznie głębiej koniecznie należy skontaktować się z pogotowiem kanalizacyjnym. Specjaliści pogotowia kanalizacyjnego sprawnie zdiagnozują przyczynę powstania awarii oraz usuną usterkę stosując specjalistyczne metody zapobiegania niedrożności rur. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zapobieganiu niedrożności rur, wejdź na https://www.stankan.pl/udraznianie-rur-kanalizacyjnych/ i sprawdź, jak profesjonaliści radzą sobie z tym problemem.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.