› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janek

Jakie korzyści daje tężnia solankowa?

› poradnik miesiąc temu    31.08.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jakie korzyści daje tężnia solankowa?

Z takich udogodnień jak tężnie solankowe dotychczas można było korzystać przede wszystkim w porządnych hotelach oraz SPA. Dla wielu osób było to jednak niewystarczające, gdyż zależało im na dostępnie do tężni na co dzień.

 1. Wpływ tężni solankowej na zdrowie
 2. Dlaczego warto zainwestować w tężnię?
 3. Własna tężnia solankowa w trzech prostych krokach

Korzystanie z tężni to nie tylko sposób na relaks, ale również profilaktyka oraz leczenie chorób dróg oddechowych i alergii.

Wpływ tężni solankowej na zdrowie

Wysoka popularność tężni solankowych wynika przede wszystkim z naturalnego mikroklimatu, jaki wytwarzają. Zdaniem wielu specjalistów jest on tak samo korzystny, jak przebywanie nad morzem. Tym samym regularne korzystanie z tężni zaleca się zarówno osobom cierpiącym na schorzenia górnych dróg oddechowych, jak również tym, które cierpią na nadciśnienie tętnicze, rozedmę płuc lub nawet nerwicę wegetatywną. Wiele osób potwierdza, że przebywanie w tężni pomaga im odzyskać siły przy przemęczeniu organizmu.

Dlaczego warto zainwestować w tężnię?

Niestety, chociaż sauna solna właściwości mają świetny wpływ na zdrowie, to jednocześnie częste korzystanie ze SPA lub Wellness wiąże się z dużymi kosztami. W dodatku nie każdy ma czas na jeżdżenie do tego typu ośrodków. Na szczęście zawsze można zainwestować we własną tężnię solankową, która produkowana jest z drewna bukowego lub świerku. Polski producent ma wieloletnie doświadczenie w tego typu realizacjach, dzięki czemu klienci mogą liczyć na wysoką jakość oraz przystępną cenę. Tym samym wystarczy raz zainwestować pieniądze, aby później bez dodatkowych kosztów korzystać z pozytywnych właściwości tężni solankowej za każdym razem, gdy tylko będzie się miało na to ochotę. To natomiast pozwoli wzmocnić odporność i poprawi samopoczucie po stresującym dniu spędzonym w pracy.

Własna tężnia solankowa w trzech prostych krokach

Jeżeli chcesz cieszyć się własną tężnią, możesz to zrobić w trzech prostych krokach. Na początek odwiedź stronę firmy, która produkuje tężnie solankowe i zapoznaj się ze szczegółowym opisem oferty. Następnie skontaktuj się z przedstawicielem firmy i zamów niezobowiązującą wycenę. Jeżeli zaproponowana oferta spełni twoje oczekiwania, możesz ją zaakceptować i czekać na zakończenie niezbędnych prac. Producent zajmuje się zarówno projektowaniem, jak i budową. W jego ofercie znajdziesz również groty solne. Na stronie internetowej znajdziesz zdjęcia przykładowych realizacji, które ułatwią ci wybór odpowiedniego rozwiązania.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.