› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Kabina prysznicowa walk in - modne rozwiązanie w każdej łazience

› poradnik 15 dni temu    3.02.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Kabina prysznicowa walk in - modne rozwiązanie w każdej łazience

Remont łazienki to ogromne wyzwanie, zarówno logistyczne, jak i koncepcyjne. Pomieszczenie powinno zostać zaaranżowane w taki sposób, by było funkcjonalne, przestronne i po prostu ładne. Stylowa aranżacja łazienki? Kabina prysznicowa walk in pomoże spełnić to założenie! Jest na tyle uniwersalne, że doskonale wpasuje się zarówno w łazienkę utrzymaną w stylu minimalistycznym, jak i przy bogatym w dodatki stylu rustykalnym.

Wanna czy prysznic - odwieczne dylematy przy aranżacji łazienki

Niemal każdy, kto planuje remont w łazience, mierzy się z ogromnym dylematem - zamontować wannę czy kabinę prysznicową. Obydwa rozwiązania mają swoje zalety nie do podważenia. Miłośnicy wanien wskażą na fakt możliwości długich, relaksacyjnych kąpieli, które są niezastąpione przy redukcji stresu po trudach dnia codziennego. Z kolei za montażem kabiny prysznicowej przemawia chociażby nowoczesność rozwiązania czy kwestia oszczędności wody przy codziennej toalecie - biorąc pod uwagę kwestie środowiskowe, jest to niezwykle ważny aspekt. Niewątpliwe szczęście mają osoby posiadające na tyle dużą łazienkę, w której zmieści się i wanna i prysznic. Wszyscy inni niestety muszą dokonać wyboru. Kabina prysznicowa walk in w wielu przypadkach może okazać się optymalnym rozwiązaniem.

Kabina prysznicowa walk in - postaw na swobodę w łazience!

Kabiny bez brodzika, to nowoczesne rozwiązanie, które z każdym rokiem zyskuje coraz większą popularność. Największym plusem kabin prysznicowych tego typu jest to, że nadają się do pomieszczenia o każdej kubaturze. Nie ważne, czy łazienka jest tak mała, że ciężko tam wcisnąć szpilkę, czy też bardzo przestronna. Kabina prysznicowa walk in może zostać wymierzona co do cala. Jest to zatem niezwykle praktyczne i pozwala na szeroki wachlarz możliwości przy projektowaniu nowoczesnego wyglądu każdej łazienki. Przeszklona kabina prysznicowa pozbawiona brodzika daje niesamowity efekt wizualny. Dzięki zastosowaniu takiego produktu łazienka wydaje się o wiele bardziej przestronna. Kabina prysznicowa walk in ma jeszcze jedną niezwykle istotną zaletę, którą zdecydowanie warto podkreślić. Fakt, iż nie posiada ona brodzika, jest nie do przecenienia, zwłaszcza w przypadku osób starszych czy też osób z niepełnosprawnością narządu ruchu. Brodzik zawsze utrudnia wejście do kabiny prysznicowej. W tym przypadku problem tego typu nie istnieje - wystarczy otworzyć drzwi kabiny i wchodzi się do niej z poziomu płytek podłogowych. Kabina prysznicowa walk in nie tylko świetnie wygląda, jest niezmiernie funkcjonalna, ale także daje swobodę podczas kąpieli. Planując całościowy remont łazienki, warto zastanowić się nad tym, czy kabina prysznicowa nie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjna wanna.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.