› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast
Ciekawe wywody gdy tymczasem Trójmiasto coraz więcej domów i mieszkań kupuje w Elblągu bo... ~ PickTu nie chodzi o marudznie, Elbląg się wyludnia z braku perspektyw dla młodych. Z tym prezydentem... ~ Goscdo @Eh szkoda i @marcco - zazdrościcie, czy po prostu trolling? I nie, nie jestem jednym z tych,... ~ AmbrożySzkoda, że jednak budują... Brzydactwo taki i nijak tam nie pasuje takie wielki "cóś" ,... ~ Eh, szkoda...HA HA HA właśnie szykuje się mega odpływ młodych z miasta i na lokalnym ryku nieruchomości... ~ marcco"aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja... ~ plac, ulica, alejaZaorać obrońców pokoju. Wyłapać meneli i zagonić do roboty. Tak samo tych nierobów z dolnej. ~ gośćprzejdzcie się na Stefczyka i zobaczcie jaki tam budynek remontują proponuje zbuzyc zbk na... ~ 1234Stawidłowa jak co roku znika z listy . ~ kovalskiKościuszki 3 już nie istnieje :-) ~ mieszkaniecRozbierajcie szybko Komeńskiego 3 - palą w piecach byle czym. Smród dokoła, że masakra. i... ~ zZróbmy to panowie! ~ Baba WangaOczywiście, że proste. Sama naklejałam i wyszło pięknie. Fakt, że to był sklep z polecenia... ~ KaśkaJestem zdecydowanie na tak! ~ ELStraszne rzeczy, odnowiono niemiecka will? Przy tym był pan Wilk, przedstawiciel PiSu? Pytanie,... ~ EuPiCzłowieku o marnej wiedzy nawet nie wiesz ile leży tam na dnie żelastwa!!!!!!!!!!!!!!!! O... ~ WOLNY ELBLAGNa zachodzie w Holandii to normalne, że takie kąpieliska są w takich miejscach, no ale cóż ,... ~ wyborcaGłupi i Głupota ... Tam basen ul.Spacercka ... Polityk jest wariat rzeki na basenie. Głupi... ~ Huberta

Karta "Rodzina do kina!"

› dzieci i rodzina 4 miesiące temu    5.07.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Karta

Multikino oferuje kartę "Rodzina do kina!" dzięki której zdobędziecie zniżki na bilety, zestawy rodzinne i zabawki w Multishopie oraz zbierzecie punkty do wymiany na supernagrody. 

Karta jest ważna 1 rok od zakupu. Karta obowiązuje dla grup od dwóch (1 rodzic i 1 dziecko) do maksymalnie siedmiu osób (2 dorosłych i 5 dzieci). Dziecko nie może mieć ukończonych 18 lat. Karta obowiązuje na filmy przeznaczone dla widzów poniżej 15 roku życia (filmy b.o., od 6, 7, 10 i 12 lat). W przypadku filmów 3D obowiązuje dopłata za okulary.

Główne korzyści

 • Za bilet na filmy i poranki każdy płaci tyle co dziecko

 • Zestaw barowy „Rodzinny” 10zł taniej

 • 25% zniżka na zakupy gadżetów w sklepikach z zabawkami: Multishop

Informacje o karcie

 • Cena karty: 5zł (karta ważna 1 rok od zakupu)

 • Obowiązuje na wszystkie filmy poniżej 15. roku życia oraz Poranki Filmowe

 • Ważna dla minimum 2 osób, tj. 1 rodzic i 1 dziecko. Maksymalnie z karty może skorzystać 7-osobowa rodzina (2 dorosłych i 5 dzieci). Dziecko nie może mieć ukończonych 18 lat.

 • Kartę można zakupić w kinach lub na stronie www.multikino.pl (na stronie multikino.pl kartę można zakupić przy jednoczesnym zakupie biletów na film w procesie sprzedaży)

Program lojalnościowy

Za każdy zakupiony bilet rodzinny i Zestaw Rodzinny użytkownicy karty, którzy zarejestrowali ją on-line i udzielili zgody marketingowej, mogą zbierać punkty. Ważne żeby zarejestrowali kartę i udzielili zgód marketingowych, inaczej nie można korzystać z programu.

Nagrody

Punkty można wymieniać na nagrody: breloki z bohaterami kampanii oraz gratisowe bilety.

Dodatkowe atrakcje

 • Każdy klient kupujący Kartę Rodzinną, otrzyma także książeczki z komiksem – wprowadzające dzieci w wyjątkowy świat bohaterów Rodziny do Kina, czyli Volty, Lensa i Maestro.

 • za zakupiony bilet lub zestaw Rodzinny dzieci otrzymają naklejki, które będą mogły wklejać w książeczce.

Szczegóły karty Rodzina do Kina zostały opisane w regulaminie oraz na stronie Multikina: https://multikino.pl/promocje/oferta-rodzina.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.