› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Ja też wyjeżdzam wkrótce. Wybrałam naukę na wsb wiec tym samym sie pzreprowadzam blizej... ~ Ewato chyba po to aby kilku durniów mogło sie pościgać skuterami wodnymi po rzece stwarzając... ~ alejandrofajnie , że powstaje taka inwestycja , ale dlaczego w takim miejscu ??? ~ elgPomysł fajny. Powstanie także dzięki pieniądzom z kieszeni naszej lokalnej firmy. Kwota dotacji... ~ elblążaninPrzed wyborami jak grzyby po deszczu wyrastają różne pomysły dzięki wsparciu lub znajomością... ~ wodnikSpytajcie ich gdzie jest basen przy Sadowej. Czytałem o tym jakieś.. nie wiem, 10 lat temu? ~ nieOszołomomGratuluje Panie Marcinie, wreszcie realizacja pomysłu sprzed lat. W Elblągu wreszcie włodarze... ~ MarkkPomysł fajny ale durne miejsce, przy drugim moście niskim to jeszcze jakoś te nowoczesne... ~ Złe miejscetak zamienić spłacając dług , za 200 tysi mozna mieć mieszkanie całkiem spoko w ciekawej... ~ robinchuCiekawe tylko dlaczego platformowcy w Elblągu podnieśli czynsze w komunałach. Czyżby miało... ~ gośćWłaśnie dzisiaj wszedłem do sklepu Biedronka przy ul Warszawskiej w Pułtusku 2 minuty przed 21.... ~ byk" aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja... ~ ulica, aleja, placCzłowieka uczciwego wyrzucą na bruk a takich pijusów trzymają latami z czego on to zapłaci do... ~ ObywatelCiężko spojrzeć w krs spółki z Sopotu i zobaczyć, że to Ci sami co mają firmę NEGOCJATOR u... ~ NEGOCJATORWreszcie. Niech jeszcze zajmie się inwestor kamienicą przy poczcie. ~ elNajlepsza wiadomość jaką mogłem usłyszeć. Balsam dla duszy, radość dla ciała. Hurrraaa!!! ~ Pedro Super sprawa , teraz pora na niekonczony od lat obiekt przy zbiegu Kowalskiej –... ~ ottoRóg wigilijnej ze starym rynkiem jeden niedokończony budynek tam stoi i to na pewno o ten chodzi... ~ Abecadło

Karta "Rodzina do kina!"

› dzieci i rodzina 2 miesiące temu    5.07.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Karta

Multikino oferuje kartę "Rodzina do kina!" dzięki której zdobędziecie zniżki na bilety, zestawy rodzinne i zabawki w Multishopie oraz zbierzecie punkty do wymiany na supernagrody. 

Karta jest ważna 1 rok od zakupu. Karta obowiązuje dla grup od dwóch (1 rodzic i 1 dziecko) do maksymalnie siedmiu osób (2 dorosłych i 5 dzieci). Dziecko nie może mieć ukończonych 18 lat. Karta obowiązuje na filmy przeznaczone dla widzów poniżej 15 roku życia (filmy b.o., od 6, 7, 10 i 12 lat). W przypadku filmów 3D obowiązuje dopłata za okulary.

Główne korzyści

 • Za bilet na filmy i poranki każdy płaci tyle co dziecko

 • Zestaw barowy „Rodzinny” 10zł taniej

 • 25% zniżka na zakupy gadżetów w sklepikach z zabawkami: Multishop

Informacje o karcie

 • Cena karty: 5zł (karta ważna 1 rok od zakupu)

 • Obowiązuje na wszystkie filmy poniżej 15. roku życia oraz Poranki Filmowe

 • Ważna dla minimum 2 osób, tj. 1 rodzic i 1 dziecko. Maksymalnie z karty może skorzystać 7-osobowa rodzina (2 dorosłych i 5 dzieci). Dziecko nie może mieć ukończonych 18 lat.

 • Kartę można zakupić w kinach lub na stronie www.multikino.pl (na stronie multikino.pl kartę można zakupić przy jednoczesnym zakupie biletów na film w procesie sprzedaży)

Program lojalnościowy

Za każdy zakupiony bilet rodzinny i Zestaw Rodzinny użytkownicy karty, którzy zarejestrowali ją on-line i udzielili zgody marketingowej, mogą zbierać punkty. Ważne żeby zarejestrowali kartę i udzielili zgód marketingowych, inaczej nie można korzystać z programu.

Nagrody

Punkty można wymieniać na nagrody: breloki z bohaterami kampanii oraz gratisowe bilety.

Dodatkowe atrakcje

 • Każdy klient kupujący Kartę Rodzinną, otrzyma także książeczki z komiksem – wprowadzające dzieci w wyjątkowy świat bohaterów Rodziny do Kina, czyli Volty, Lensa i Maestro.

 • za zakupiony bilet lub zestaw Rodzinny dzieci otrzymają naklejki, które będą mogły wklejać w książeczce.

Szczegóły karty Rodzina do Kina zostały opisane w regulaminie oraz na stronie Multikina: https://multikino.pl/promocje/oferta-rodzina.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.