› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
8 lat temu było 3 razy mniej zadłużonych, czy to wiele nie mówi?,a co na to PiS z dobrej... ~ EuPiCzy jakiś urzędnik może wytłumaczyć w jaki sposób można doprowadzić do stutysięcznego... ~ ???Interesuje mnie kilka mieszkań ze splace zadłużenie i je przejmie jak to zrobić ktoś cos... ~ Spłace dług Ty człowieku zasuwas po 12 h 6 dni w tygodniu żeby opłacić stacje a miasto ma tyle lokali ze by... ~ 21 wiek a nie komuna ;-) Niektórzy muszą pracować z nadgodzinami i w weekendy żeby nie mieć zadłużenia a patologia... ~ Dośćprzy tej ulicy jest chyba 5 takich samych bloków, a tylko ten tak wygląda, to chyba świadczy o... ~ m&mNie rozumiem, jak wspolnota ma pretensje sama do siebie? Prosze wziac kredyt i robic remont, a nie... ~ Elblazaninto jest luksus, Bema 33 klatka szok ~ mama"Nie ma domofonu więc co rusz nocuje na klatce bezdomny. Boimy się czy nie zaprószy ognia" W... ~ DonDenie gadajcie glupot mieszkania w srodku sa extra chyba ze ktos nie dba to ze troche tynku odpada to... ~ masakraco za glupoty po prostu chca zeby im blok wyrementowac mieszkalem tam wiele lat nie dawno sie... ~ aaaaaaaaasZebrać się w kupę,zrobić zebranie,ustalić reguły remontu u gitara. Prezes pomoże,tylko... ~ Skutki kupna mieszkania na własność Pni MK niedługo będą wybory samorządowe i trzeba sie pokazać że coś się robi? ~ dodoW końcu ktoś się tym zajął. ~ wagaI aleja Piłsudskiego ~ polNo i teraz jasnosc sie stala. Wielkie dzieki za wyjasnienia, tego nam trzeba bylo. A propos... ~ Jacoby18.25.3. Wyrazy wchodzące w skład określenia dotyczącego nazw ulic, placów i parków oraz... ~ ulica, aleja, plac, pałac Pod Globusem, willa Atma, most Grunwaldzki, most Poniatowskiego, brama Isztar, pomnik... ~ ulica, aleja, plac

Kasa Rodzinna czy Karty Dużej Rodziny? Carrefour wyjaśnia

› daj znać ponad rok temu    25.01.2016
Ines Kuraś
komentarzy 10 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. arch. elblag.net

Od pewnego czasu do naszej redakcji docierały głosy mieszkańców dotyczące funkcjonowania „Kasy Rodzinnej” w hipermarkecie Carrefour. Podobno - wbrew nazwie - z kasy mogą korzystać tylko posiadacze Karty Dużej Rodziny. Postanowiliśmy sprawdzić temat.

Będąc na zakupach z córką w hipermarkecie Carrefour chciałam skorzystać z tzw. Kasy Rodzinnej. Niestety usłyszałam pytanie czy posiadam Kartę Dużej Rodziny oraz, że ta kasa przeznaczona jest właśnie dla posiadaczy karty. Przy kasie widnieje tabliczka, że honorowana w tym miejscu jest karta, a nie że kasa przeznaczona tylko dla posiadaczy. Jak to właściwie jest?

- pyta jedna z czytelniczek.

Po zapytaniu naszej czytelniczki postanowiliśmy zapytać biuro prasowe sklepu Carrefour jak to właściwie wygląda. Czy Kasa Rodzinna – jak sama nazwa wskazuje – jest przeznaczona dla klientów będących z dziećmi na zakupach czy tylko i wyłącznie dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny?

W sklepach Carrefour, obok tradycyjnych kas, klienci sieci znajdą również kasy samoobsługowe, system jednej kolejki czy strefę szybkich zakupów. Kolejnym udogodnieniem, które powstało w odpowiedzi na oczekiwania klientów, są kasy rodzinne. Pozwalają one na komfortowe zakupy nawet z kilkoma pociechami. Z kas rodzinnych mogą swobodnie korzystać wszyscy klienci Carrefour, jednak w pierwszej kolejności obsługiwane są osoby, które zdecydowały się na zakupy z dziećmi

– zauważa biuro prasowe Carrefour.

Jak podkreśla biuro prasowe kasy rodzinne zostały także stworzone z myślą o posiadaczach ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny bowiem Carrefour przystąpił do projektu wspierającego rodziny wielodzietne. Każda rodzina z co najmniej trójką dzieci, w ramach Karty w ponad 80 hipermarketach w Polsce może skorzystać z rabatu aż do 10%.


Ze względu na ograniczoną liczbę czytników naliczających rabat KDR także osoby posiadające Kartę Dużej Rodziny mają pierwszeństwo w obsłudze w kasach rodzinnych. Pragniemy zapewnić, że uwagi odnośnie funkcjonowania kasy rodzinnej w hipermarkecie Carrefour w Elblągu zostały przekazane Dyrektorowi sklepu z prośbą uczulenia pracowników na głosy klientów w tym temacie

– dodaje biuro prasowe Carrefour.

Spotkaliście się z taką sytuacją w hipermarkecie? Korzystacie z tzw. Kasy Rodzinnej?

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 3
  POINFORMOWANY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 3
  BRAK SŁÓW
Komentarze (10)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ rodzic
ponad rok temu 10
Stanowisko zależy chyba od pani kasjerki, mnie zapytano czy posiadam kartę dużej rodziny-mimo, że przy kasie nie było nikogo
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ fasola
ponad rok temu 9
Widać, że każda obsługująca ma inne zapatrywania. Ja sam korzystałem z tej kasy z 2-3 razy i nie było komentarzy. Byłem z 2 dzieci ale nawet mi do głowy nie przyszło, że mogą mnie nie obsłużyć jak przyjdę sam a tam nikogo nie będzie.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ matka
ponad rok temu ocena: 75%  8
No właśnie zawsze kasjerce zwracam uwagę na to, że nie jest napisane "kasa wyłącznie dla posiadaczy KDR", tylko "w tej kasie honoruje się KDR". Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Też nie raz nie chciano mnie tam obsłużyć z dwójką dzieci lub z jednym. Rodzina z dwójką czy jednym dzieckiem to nie rodzina?
odpowiedz oceń komentarz 3 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Malwina
ponad rok temu ocena: 100%  7
Wszystko fajnie.. tylko nauczcie Kuraś pisać! Tyle powtórzeń! Nikt nie widzi, że zaniża ona poziom serwisu?
odpowiedz oceń komentarz 7 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ NoName
ponad rok temu ocena: 100%  6
A po co te archiwalne zdjęcie zza czasów rozbudowy Ogrodów? :P
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Daria
ponad rok temu ocena: 50%  5
nie zdarzyło mi się, żeby któraś z Pan odmówiła mi skasowania chociaż nie mam karty. Grzecznie pytałam czy mogę i nigdy nie było problemu.
odpowiedz oceń komentarz 2 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mamuśka
ponad rok temu ocena: 40%  4
byłam z dziećmi i nie obsłużyli chociaż nikogo nie było nie mam karty bo mam 2 dzieci to gorsza jestem ?bezsens
odpowiedz oceń komentarz 2 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ adamb
ponad rok temu ocena: 80%  3
"...osoby posiadające Kartę Dużej Rodziny mają pierwszeństwo w obsłudze w kasach rodzinnych. " Będąc na zakupach z dzieciakami w wózku i czekając cierpliwie na wolno przesuwającą się kolejkę osób z dziećmi stojącymi do kasy rodzinnej spotkałem właśnie matkę z KDR. Wydarła się na czekających, że ona ma Kartę i jak wszyscy z dziećmi śmią stać w tej kolejce, przecież ona ma Kartę i jej się należy szybsza obsługa. Poszedłem do normalnej kasy i niech się babsko żółcią udławi.
odpowiedz oceń komentarz 8 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ EuPi
ponad rok temu ocena: 90%  2
Znowu jakas fikcja. Byłem w piątek. Przechodziłem koło takiej kasy, gdzie nie było ani jednej osoby. Zapytałem czy w tej kasie moge skasowac. Odpowiedx ,,NIE", a miałem az 3 sztuki. Znowu w Elblągu ktoś próbuje realizowac swój talent przeszkadzania.
odpowiedz oceń komentarz 9 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ poiuy
ponad rok temu ocena: 75% 1
Dziwne, ja nie raz tam chodziłem jak nie było kolejki albo nawet jak była i nigdy nie było problemu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.