› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Ludziom sie w dupach po przewracalo.. a te restrykcyjne wymogi to pewnie unijne.. Robic z dzieci... ~ DuffTA RAKIETA TO BARDZIEJ BEZPIECZNA NIŻ TE CO SĄ ZROBIONE Z LINEK KTÓRE SĄ NA PLACACH ZABAW ... ~ hANIAZa moich czasów dzieciństwa, skakało się z drzew i z garaży i nikt nigdy sobie krzywdy nie... ~ gjvJakie normy musi spełnić by została dopuszczona do zabawy,idąc tym tokiem myślenia gra w klasy... ~ dziadekGdy uczyłem się w ZSZ nr1 na Blacharskiej, od tyłu działała spółdzielnia której nazwy nie... ~ zxJak by nie patrzeć zostaje tylko internet. ~ janCiekawe wywody gdy tymczasem Trójmiasto coraz więcej domów i mieszkań kupuje w Elblągu bo... ~ PickTu nie chodzi o marudznie, Elbląg się wyludnia z braku perspektyw dla młodych. Z tym prezydentem... ~ Goscdo @Eh szkoda i @marcco - zazdrościcie, czy po prostu trolling? I nie, nie jestem jednym z tych,... ~ AmbrożySzkoda, że jednak budują... Brzydactwo taki i nijak tam nie pasuje takie wielki "cóś" ,... ~ Eh, szkoda...HA HA HA właśnie szykuje się mega odpływ młodych z miasta i na lokalnym ryku nieruchomości... ~ marcco"aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja... ~ plac, ulica, alejaZaorać obrońców pokoju. Wyłapać meneli i zagonić do roboty. Tak samo tych nierobów z dolnej. ~ gośćprzejdzcie się na Stefczyka i zobaczcie jaki tam budynek remontują proponuje zbuzyc zbk na... ~ 1234Stawidłowa jak co roku znika z listy . ~ kovalskiKościuszki 3 już nie istnieje :-) ~ mieszkaniecRozbierajcie szybko Komeńskiego 3 - palą w piecach byle czym. Smród dokoła, że masakra. i... ~ zZróbmy to panowie! ~ Baba Wanga

Kiedyś sam potrzebował pomocy, dziś pomaga innym. Prosi Was o wsparcie ważnej inicjatywy

› bieżące 8 miesięcy temu    6.05.2018
Marcin Mongiałło
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Magazyn / Piotr Grzeszczuk,Magazyn / Piotr Grzeszczuk, fot. Stowarzyszenie "Teen Challenge" Chrześcijańska Misja Społeczna / Marcin Mongiałło

Kiedyś sam przeżywał trudne chwile. Dwukrotnie był w ośrodku. Leczył się z alkoholizmu. Wtedy ktoś wyciągnął do niego pomocną dłoń. Opowiedział mu o miłości Boga. W konsekwencji Piotr Grzeszczuk poprosił Najwyższego o uzdrowienie i je otrzymał. Od tego czasu nie tylko jest wolny od używek, ale mocno udziela się społecznie. Sam pomaga innym, czyniąc wiele dobra, co przywraca wiarę w człowieczeństwo i jest zauważane. Dzisiaj prosi Was o wsparcie ważnej inwestycji.

5 grudnia ubiegłego roku na ręce Piotra Grzeszczuka i jego żony Beaty została przekazana Nagroda im. dr Aleksandry Gabrysiak za najlepszą inicjatywę organizacji pozarządowych. Otrzymał ją elbląski oddział Stowarzyszenia "Teen Challenge" Chrześcijańskiej Misji Społecznej. Doceniono wysiłek związany z organizacją i prowadzeniem mini hostelu dla osób uzależnionych i bezdomnych, którzy chcą powrócić do normalnego życia. Prowadzą go Beata i Piotr Grzeszczuk, którzy są ludźmi głęboko wierzącymi. Hostel zanjduje się w budynku byłego hotelowca przy ul. Związku Jaszczurczego. 

Dziś Beata i Piotr Grzeszczukowie proszą o Wasze wsparcie kolejnej inicjatywy, która ma na celu pomoc osobom najbardziej tej pomocy potrzebującym – elblążanom, którzy znaleźli się na życiowym zakręcie, a pragną odmienić swoje życie. 

W związku z tym,iż liczba osób potrzebujących wciąż rośnie, a wraz z nią rozmiar potrzeb, koniecznością było utworzyć magazyn, niezbędny do przechowywania artykułów jednorazowego użytku, odzieży, środków czystości itp. Wynajęliśmy takie pomieszczenie, w którym będziemy mogli składować wszystkie rzeczy niezbędne do działań naszej Misji. Dlatego kolejny raz zwracamy się do wszystkich chcących nas wesprzeć. Pragniemy przygotować magazyn i zakupić 6 sztuk metalowych regałów. Calkowity koszt zakupu wraz z przesyłką to około 400 zlotych. Jeśli ktoś pragnie dołożyć się do tego dzieła, środki pieniężne prosimy kierować na nasze konto bankowe w tytule pisząc: REGAŁY.

 

Rachunek bankowy Misji Teen Challenge w Elblągu:

 

RaiffeisenPolbank
71175000120000000031040183 
ul. Związku Jaszczurczego 17
pok. 27-28
82-300 Elbląg

 

Dziękujemy za pomoc i błogosławimy.

– apelują Beata i Piotr Grzeszczukowie.  

Piotr i Beata Grzeszczukowie apelują o pomoc w wyposażeniu magazynu, fot. Stowarzyszenie "Teen Challenge" Chrześcijańska Misja Społeczna

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 2
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.