› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Mnie polecono fototapety, które powiększają wnętrze i kupiłam taką i co ciekawe... ~ Mała miBieda aż miejsc parkingowych brak i kosze pełne! Mało,jest jeszcze oburzenie,że Ruski im... ~ gośćJest drożyzna. W końcu ktoś napisał prawdę. Propaganda, że niby jest lepiej. Jest lepiej, bo... ~ ZbyszekNa Youtube jest fajny filmik oni muszą być na prawdę głodni:https://youtu.be/H8pgR4OlH0U ~ Akcjat4 Trochę mnie to dziwi, bo komunikację oblegają same emeryty z wózkiem. Co wy dzień w dzień... ~ gośćTylko milicyjna guma nauczy hołotę kultury! ~ gośćNiech Elbląskie Stowarzyszenie Sympatyków Sportów Zimowych zadeklaruje się że bez względu na... ~ Misia KasiaBędziesz siedział za ten wał. 3700 podpisów za, na 100 tysięcy mieszkańców. Dla 4 tys. ludzi... ~ kkk(...) Infrastrukturę narciarską należy przejąć od upadającego podmiotu za symboliczną... ~ Robert KolińskiŻebyśmy dobrze się zrozumieli - miasto Elbląg chce odkupić od prywatnej firmy (nieudolnie... ~ Robert KolińskiJakie zainteresowanie? hehehehe ~ lulRacja, co robi urząd miasta w takim wypadku ? ~ maxx44Urząd miasta - wstyd! ~ ObywatelRównież jestem zdania, że fototapety są nadal modne. Mi przypadły do gustu fototapety z... ~ gładkaPrzeciez to nie jest dewastacja z jednego weekendu. Najprawdopodobniej tam nigdy nie bylo sprzatane... ~ ElblazankaŻeby zniszczyć plac zabaw. Co to za motłoch to zrobił? Takich ludzi powinno się kastrować,... ~ AntyWszystko zniszczone przez te dzieciaki z tej bursy piją palą i i niewiadomo co jeszcze a dyrekcja... ~ Daleko mieszkam a wiempodwórko na rogu ulicy Freta i Stawidłowej miasto nic tu nie zrobiło od wojny mieszkańcy... ~ novak

Kiedyś sam potrzebował pomocy, dziś pomaga innym. Prosi Was o wsparcie ważnej inicjatywy

› bieżące 17 dni temu    6.05.2018
Marcin Mongiałło
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Magazyn / Piotr Grzeszczuk,Magazyn / Piotr Grzeszczuk, fot. Stowarzyszenie "Teen Challenge" Chrześcijańska Misja Społeczna / Marcin Mongiałło

Kiedyś sam przeżywał trudne chwile. Dwukrotnie był w ośrodku. Leczył się z alkoholizmu. Wtedy ktoś wyciągnął do niego pomocną dłoń. Opowiedział mu o miłości Boga. W konsekwencji Piotr Grzeszczuk poprosił Najwyższego o uzdrowienie i je otrzymał. Od tego czasu nie tylko jest wolny od używek, ale mocno udziela się społecznie. Sam pomaga innym, czyniąc wiele dobra, co przywraca wiarę w człowieczeństwo i jest zauważane. Dzisiaj prosi Was o wsparcie ważnej inwestycji.

5 grudnia ubiegłego roku na ręce Piotra Grzeszczuka i jego żony Beaty została przekazana Nagroda im. dr Aleksandry Gabrysiak za najlepszą inicjatywę organizacji pozarządowych. Otrzymał ją elbląski oddział Stowarzyszenia "Teen Challenge" Chrześcijańskiej Misji Społecznej. Doceniono wysiłek związany z organizacją i prowadzeniem mini hostelu dla osób uzależnionych i bezdomnych, którzy chcą powrócić do normalnego życia. Prowadzą go Beata i Piotr Grzeszczuk, którzy są ludźmi głęboko wierzącymi. Hostel zanjduje się w budynku byłego hotelowca przy ul. Związku Jaszczurczego. 

Dziś Beata i Piotr Grzeszczukowie proszą o Wasze wsparcie kolejnej inicjatywy, która ma na celu pomoc osobom najbardziej tej pomocy potrzebującym – elblążanom, którzy znaleźli się na życiowym zakręcie, a pragną odmienić swoje życie. 

W związku z tym,iż liczba osób potrzebujących wciąż rośnie, a wraz z nią rozmiar potrzeb, koniecznością było utworzyć magazyn, niezbędny do przechowywania artykułów jednorazowego użytku, odzieży, środków czystości itp. Wynajęliśmy takie pomieszczenie, w którym będziemy mogli składować wszystkie rzeczy niezbędne do działań naszej Misji. Dlatego kolejny raz zwracamy się do wszystkich chcących nas wesprzeć. Pragniemy przygotować magazyn i zakupić 6 sztuk metalowych regałów. Calkowity koszt zakupu wraz z przesyłką to około 400 zlotych. Jeśli ktoś pragnie dołożyć się do tego dzieła, środki pieniężne prosimy kierować na nasze konto bankowe w tytule pisząc: REGAŁY.

 

Rachunek bankowy Misji Teen Challenge w Elblągu:

 

RaiffeisenPolbank
71175000120000000031040183 
ul. Związku Jaszczurczego 17
pok. 27-28
82-300 Elbląg

 

Dziękujemy za pomoc i błogosławimy.

– apelują Beata i Piotr Grzeszczukowie.  

Piotr i Beata Grzeszczukowie apelują o pomoc w wyposażeniu magazynu, fot. Stowarzyszenie "Teen Challenge" Chrześcijańska Misja Społeczna

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 2
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.