› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Energa
Oczywiście, że proste. Sama naklejałam i wyszło pięknie. Fakt, że to był sklep z polecenia... ~ KaśkaJestem zdecydowanie na tak! ~ ELStraszne rzeczy, odnowiono niemiecka will? Przy tym był pan Wilk, przedstawiciel PiSu? Pytanie,... ~ EuPiCzłowieku o marnej wiedzy nawet nie wiesz ile leży tam na dnie żelastwa!!!!!!!!!!!!!!!! O... ~ WOLNY ELBLAGNa zachodzie w Holandii to normalne, że takie kąpieliska są w takich miejscach, no ale cóż ,... ~ wyborcaGłupi i Głupota ... Tam basen ul.Spacercka ... Polityk jest wariat rzeki na basenie. Głupi... ~ Huberta Super... Po 5 piwek w Specjal-Pubie i na plażę!!! ~ ksamolA co robiłeś do tej pory???? Zbierałeś piasek????? ~ WOLNY ELBLAGCzyżby Panu Stefanowi zostało trochę odpadów po zamkniętej odlewni z Pasłęka ? A może... ~ Mariusz LewandowskiByłoby super! Zbyt piękne, aby było możliwe. ~ NetaPomysł ok, ALE: 1. Co z ewentualnymi powodziami? 2. Co z "elementem" z tamtej dzielnicy miasta,... ~ AntyJeden z lepszych pomysłów ostatnich lat. Mam nadzieję, że takie miejsce powstanie. ~ AgnieszkaPo co nam ozywiac jakąs starówke??? My mieszkamy na osiedlach takich jak ul próchnika... ~ KosmitaAhahahaha! Gadki dla półgłówków.Czy pan raczył już coś kiedyś wybudować?:))))) ~ suweręW tym miejscu gdzie jest uzbrojony teren to bzdura. Tylko i wyłącznie dać działki za DARMO !... ~ ErykPowiedzcie mi kandydujący TOWARZYSZE skąd u WAS takie natchnienie? POMOŻECIE? POMOŻEMY! (Ale... ~ Anty lewak Wszystko fajnie, tyle że cały branding i key visual psu na budę, bo to nie ten obiekt. Prawdziwa... ~ Pogotowie historycznejak były takie fajne rauty na otwarcie to może przyznać tytuł szlachecki tejże zacnej Osobie... ~ koniuszy

Kiedyś sam potrzebował pomocy, dziś pomaga innym. Prosi Was o wsparcie ważnej inicjatywy

› bieżące 5 miesięcy temu    6.05.2018
Marcin Mongiałło
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Magazyn / Piotr Grzeszczuk,Magazyn / Piotr Grzeszczuk, fot. Stowarzyszenie "Teen Challenge" Chrześcijańska Misja Społeczna / Marcin Mongiałło

Kiedyś sam przeżywał trudne chwile. Dwukrotnie był w ośrodku. Leczył się z alkoholizmu. Wtedy ktoś wyciągnął do niego pomocną dłoń. Opowiedział mu o miłości Boga. W konsekwencji Piotr Grzeszczuk poprosił Najwyższego o uzdrowienie i je otrzymał. Od tego czasu nie tylko jest wolny od używek, ale mocno udziela się społecznie. Sam pomaga innym, czyniąc wiele dobra, co przywraca wiarę w człowieczeństwo i jest zauważane. Dzisiaj prosi Was o wsparcie ważnej inwestycji.

5 grudnia ubiegłego roku na ręce Piotra Grzeszczuka i jego żony Beaty została przekazana Nagroda im. dr Aleksandry Gabrysiak za najlepszą inicjatywę organizacji pozarządowych. Otrzymał ją elbląski oddział Stowarzyszenia "Teen Challenge" Chrześcijańskiej Misji Społecznej. Doceniono wysiłek związany z organizacją i prowadzeniem mini hostelu dla osób uzależnionych i bezdomnych, którzy chcą powrócić do normalnego życia. Prowadzą go Beata i Piotr Grzeszczuk, którzy są ludźmi głęboko wierzącymi. Hostel zanjduje się w budynku byłego hotelowca przy ul. Związku Jaszczurczego. 

Dziś Beata i Piotr Grzeszczukowie proszą o Wasze wsparcie kolejnej inicjatywy, która ma na celu pomoc osobom najbardziej tej pomocy potrzebującym – elblążanom, którzy znaleźli się na życiowym zakręcie, a pragną odmienić swoje życie. 

W związku z tym,iż liczba osób potrzebujących wciąż rośnie, a wraz z nią rozmiar potrzeb, koniecznością było utworzyć magazyn, niezbędny do przechowywania artykułów jednorazowego użytku, odzieży, środków czystości itp. Wynajęliśmy takie pomieszczenie, w którym będziemy mogli składować wszystkie rzeczy niezbędne do działań naszej Misji. Dlatego kolejny raz zwracamy się do wszystkich chcących nas wesprzeć. Pragniemy przygotować magazyn i zakupić 6 sztuk metalowych regałów. Calkowity koszt zakupu wraz z przesyłką to około 400 zlotych. Jeśli ktoś pragnie dołożyć się do tego dzieła, środki pieniężne prosimy kierować na nasze konto bankowe w tytule pisząc: REGAŁY.

 

Rachunek bankowy Misji Teen Challenge w Elblągu:

 

RaiffeisenPolbank
71175000120000000031040183 
ul. Związku Jaszczurczego 17
pok. 27-28
82-300 Elbląg

 

Dziękujemy za pomoc i błogosławimy.

– apelują Beata i Piotr Grzeszczukowie.  

Piotr i Beata Grzeszczukowie apelują o pomoc w wyposażeniu magazynu, fot. Stowarzyszenie "Teen Challenge" Chrześcijańska Misja Społeczna

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 2
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.