› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›
B1 - Stawbud
Szczury to jedno, ale masakrą totalną był też smród ;/ ~ PaulekKostonNiestety budynek jest dewastowany w znacznym stopniu. Nikt nie dba o przestrzeń wokół. ~ No nameNiestety, rządy PIS uwolniły u ludzi najgorsze cechy i zachowania i uczyniły z nich standardy... ~ ivanMieszkańcy sami podrzucają odpady do parków np dzikie ogródki zamiast do śmieci to do parku ... ~ JanPrezes z gospodarzem doprowadzili mimo sprzeciwu działkowców do autostrady na terenie działek... ~ JanuszWszystko jest koszmarnie drogie, mieszkania to jedno, ale i jedzenie drogie, życie po prostu. ~ Miszka88Mieszkania w ogóle są coraz droższe. ~ TubiskowaDzien dobry chciałabym wynająć sale na 6 sierpnia jak można się skontaktowac ~ AgaWedług mnie jak coś będzie nie tak, to raczej nie pozwolą zrobić basnu. Ale to najlepiej... ~ agnessZmiękczacz w piwnicy + filtr ultrafiltracja z mineralizatorem w kuchni = nowe życie we własnym... ~ AlekByłam tam w roku 66 więc 20 lat po wojnie i niestety mamy jako społeczeństwo udział w... ~ Balladyna A ja i tak robię prawie wszytskie zakupy online. Spożywkę, ciuchy, meble, a nawet kwiaty. ~ AnikawJa myślę, że Elbląg jest fajnym miastem i warto w nim kupić mieszkanie, nie tylko do... ~ KamilSOsobiście polecam propozycje przygotowywane przez biuro Kingdom (www.kingdomelblag.pl). Pani Ani... ~ KamillMogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ Marek

Kompleksowe wykończenia wnętrz - samodzielnie czy z pomocą profesjonalistów?

› poradnik 10 miesięcy temu    15.11.2021
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Kompleksowe wykończenia wnętrz - samodzielnie czy z pomocą profesjonalistów?

Zakup mieszkania lub domu w stanie deweloperskim wiąże się z koniecznością wykonania prac wykończeniowych. Nie jest to łatwe, szczególnie jeśli właściciele nie mają wiedzy i doświadczenia w wykonywaniu takich prac. Kompleksowe wykończenia wnętrz można jednak zlecić profesjonalistom.

 1. Wykończenie mieszkania w wersji budżetowej
 2. Kompleksowe wykończenia wnętrz z pomocą profesjonalistów
 3. Jak specjaliści przeprowadzają kompleksowe remonty mieszkań?

Wykończenie mieszkania jest kosztowne. Materiały kosztują niemało, a jeśli doliczyć do tego koszt robocizny fachowców okazuje się, że na wykończenie potrzebna jest bardzo duża suma. Samodzielne wykończenia wnętrz mieszkań są tańsze niż te wykonywane przez profesjonalistów, jednak nie zawsze warto oszczędzać.

Wykończenie mieszkania w wersji budżetowej

Wybór wyposażenia mieszkania oraz elementów wykończeniowych to dopiero początek drogi do uzyskania wymarzonego lokum. Kluczem do sukcesu jest odpowiedni montaż, malowanie ścian czy układanie podłóg w sposób zgodny z przyjętymi standardami i zapewniający trwałość wykończenia na lata. Uzyskanie oczekiwanych efektów przez osoby, które na co dzień nie zajmują się wykańczaniem wnętrz, może być okupione długimi godzinami spędzonymi na nauce układania płytek czy malowania ścian, oraz wieloma przykrymi sytuacjami, dlatego duża grupa inwestorów decyduje się na wykończenie systemem gospodarczym, a więc część prac wykonuje samodzielnie, a część zleca fachowej ekipie od wykończeń wnętrz.

Kompleksowe wykończenia wnętrz z pomocą profesjonalistów

Obecnie coraz modniejsze staje się zlecanie prac wykończeniowych profesjonalnej ekipie, która przeprowadza kompleksowe remonty mieszkań i wykańcza je pod klucz. W zakres kompleksowych usług wchodzi m.in. układanie płytek ceramicznych, montaż paneli podłogowych, montaż instalacji elektrycznych, układanie płyt gipsowo-kartonowych i suchych tynków czy tapetowanie. Kompleksowe wykończenia wnętrz obejmują również fachowe doradztwo związane z wyborem odpowiednich materiałów. Firmy zatrudniają także specjalistów, którzy nadzorują przebieg prac remontowo-budowlanych oraz trzymają pieczę nad ich zgodnością z planem.

Jak specjaliści przeprowadzają kompleksowe remonty mieszkań?

Wybierając firmę z wieloletnim doświadczeniem w wykańczaniu wnętrz, inwestor zyskuje profesjonalną ekipę, która wykona wszystkie zlecone prace od A do Z. Pierwszym etapem współpracy jest określenie jej warunków. To czas, w którym inwestor powinien określić swój budżet, zdefiniować potrzeby i opisać efekty, jakie chce uzyskać. Na podstawie tych informacji, firma wykonuje kosztorys prac, który po zaakceptowaniu przez inwestora trafia do umowy jako jej załącznik. W ramach kosztorysu firma oferuje klientowi najlepsze materiały, jakie może zaproponować, nie przekraczając jednocześnie ustalonego budżetu. Po ustaleniu wszystkich szczegółów dotyczących materiałów i poszczególnych prac, a także po zaakceptowaniu przez klienta terminu rozpoczęcia prac, strony zawierają umowę dotyczącą wykończenia mieszkania.

Dobra firma wykończeniowa oferuje kompleksowe wykończenie wnętrz, a więc nie tylko wykonuje wszystkie niezbędne prace, ale również pomaga w dopełnieniu formalności niezbędnych podczas odbioru mieszkania od dewelopera, a także w przeprowadzce do gotowego mieszkania. Kompleksowe usługi remontowo-wykończeniowe są na każdą kieszeń - wykończenie mieszkania przez profesjonalistów gwarantuje uzyskanie oczekiwanego efektu bez nerwów i marnowania czasu i sił na samodzielne wykończenie. Spokój ducha i ładne mieszkanie są warte więcej niż pieniądze.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.