› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY
Warto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janekZarządem budynków komunalnych , to w jaki sposób dbają o budynki oraz jaki mają burdel w... likwidują agencje a bankomatów jak na lekarstwo ~ jan

Koniec z kablami. Dlaczego warto kupić odkurzacz Dyson?

› polityka 2 miesiące temu    27.04.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Koniec z kablami. Dlaczego warto kupić odkurzacz Dyson?

Masz dość ciągnięcia za sobą ciężkiego odkurzacza podczas sprzątania mieszkania? Szukasz bardziej poręcznego i mobilnego sprzętu? Bezprzewodowy odkurzacz Dyson to dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. Koniec z nadmiernym wysiłkiem i problemami z przechowywaniem. Zdecyduj się na jego zakup i przekonaj, że odkurzanie wcale nie musi być uciążliwe.

Pionowy odkurzacz Dyson – niewielka waga i duża mobilność

Odkurzacze Dyson są lekkie, co odróżnia je od tradycyjnych urządzeń workowych. Ich waga oscyluje w granicach od 2 do 3 kg. Nie wymagają podłączenia do źródła zasilania, więc odznaczają się dużą mobilnością. Jeśli ciągnący się po podłodze i wijący między nogami kabel to dla Ciebie największe utrapienie podczas porządków, odkurzacz Dyson powinien Cię zainteresować. W poszukiwaniu konkretnego modelu odwiedź stronę: https://www.neonet.pl/do-domu/odkurzacze.html?producent=dyson.

Łatwo się go przenosi, dzięki czemu bezproblemowo wyczyścisz wszelkie trudno dostępne zakamarki. Model pionowy zajmuje przy tym niewiele miejsca, dlatego do przechowywania nie potrzebujesz przestronnego schowka – wystarczy standardowa szafa. Postaw w niej stację dokującą, aby szybko naładować urządzenie.

Ile wynosi maksymalny czas pracy urządzenia?

Sygnowany marką Dyson odkurzacz jest bezprzewodowy, przez co jego wydajność zależy od pojemności akumulatora. Z pewnością zastanawiasz się, jak długo może pracować na jednym naładowaniu. Wszystko zależy od wybranego przez Ciebie trybu oraz konkretnego modelu. Maksymalny czas pracy na standardowych obrotach to 40-60 minut. Nie musisz zatem obawiać się, że bateria ulegnie wyczerpaniu, zanim odkurzysz całe mieszkanie. Funkcja turbo, zarezerwowana dla najbardziej uporczywych zabrudzeń, skraca czas działania do około 10 minut.

Szybka transformacja w odkurzacz ręczny

Wystarczy jeden sprawny ruch, aby zamienić pionowy odkurzacz Dyson w funkcjonalny odkurzacz ręczny. Transformacja okazuje się niezwykle przydatna zwłaszcza podczas sprzątania wyjątkowo niedostępnego obszaru lub poza domem. Bez problemu odkurzysz nim tapicerkę samochodu czy też górną część wysokiej szafy. Po ukończeniu punktowego sprzątania podłącz lekką rurę z powrotem i wróć do standardowego trybu pracy.

Funkcja mycia, elektroszczotka, czyli wymienne końcówki odkurzacza Dyson

Odkurzacze Dyson to urządzenia wielofunkcyjne. Oferują szerokie spektrum zastosowań, gdyż każdy zestaw obejmuje wiele wymiennych końcówek. Elektroszczotka do twardych podłóg i dywanów, mała szczotka do usuwania sierści zwierząt, miękka do kurzu oraz ssawka szczelinowa to tylko przykładowe akcesoria dołączone do kompletu. Dzięki nim mycie, odkurzanie i mopowanie gwarantują satysfakcjonujące efekty.

Poziom hałasu generowanego przez odkurzacze marki Dyson sięga około 70 dB. Komunikacja z domownikami w trakcie odkurzania jest zatem jak najbardziej możliwa. Jeśli dokuczają Ci alergie, na pewno docenisz fakt, że wiele modeli jest wyposażonych w nowoczesny filtr HEPA. Z powodzeniem zatrzymuje on cząsteczki alergenów o wielkości 0,3 mikrona. Higieniczny sposób opróżniania pojemnika na kurz to zaleta, dzięki której łatwiej utrzymać porządek. Umieść urządzenie nad koszem, aby po jednym kliknięciu zawartość zbiornika trafiła w całości do kubła na śmieci. Przekonaj się samodzielnie, że obsługiwanie bezprzewodowego odkurzacza to nie tylko przyjemność, ale także czyste mieszkanie.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.