› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast
Straż miejska raczej Straż Wiejska nie wierzę w te brednie, raczej jedno wielkie kłamstwo. ~ SorChętnie popatrzę jak straż miejska i inne służby będą kontrolować tereny, bo jakoś nigdy... ~ Wiosnana robotniczej kolo rynku syf za blokami za sklepem abc kto to posprzata ~ mieszkaniec rencistabędzie tak jak w tamtym roku nawet z samochodu nie wysiądą a przez podwórka należące do... ~ novak Wszystko cacy zobaczcie jaki jest meksyk z tyłu Górnośląskiej od strony Dolinki po lewei... ~ tatus505Czy te ceny- http://www.baltica-heaven.pl są porównywalne do Waszych? Czy wyglądają... ~ KarinaWCzyli perspektywa Elbląga taka że Elbląg się zwija -Miasto do rozwoju potrzebuje młodych... ~ ErykW Elblagu są ceny atrakcyjne porownując do Gdanska ,nie wspomnę o Sopocie. ~ agataW Gdyni znajoma sprzedała mieszkanie 70m2 do kapitalnego remontu za 600 tys złotych i gdzie tu... ~ sw mikolajW Gdansku na Morenie za mieszkanie 36m2 w stanie denweloperskim trzeba zapłacić 10 000 za m2 ~ ElblążaninA czemu nie pisz A że te mieszkanie w Gdansku za 5800za m2 to są Kowale przy obwodnicy samej... ~ patolaCeny w Gdańsku rzeczywiście atrakcyjne w porównaniu do Elbląga. Znajoma kupiła niedawno... ~ onaBeczelność elbląskich tzw. developerów nie zna granic. Dobrze wiedzą, że Elblążanie... ~ Prawdazarobki elblaskie, ceny gdanskie ~ qwerty1234Ten artykuł jest bez sensu. Wynika z niego, że ceny używanych mieszkań w Elblągu są dwa razy... ~ pytajacy na pustyniStąd trzeba uciekać. Ale o to chyba włodarzą chodzi. Starzy wymrą a młodzi nie będą drzeć... ~ gośćGrubo przesadzone te ceny. Kolega z Elblaga kupił właśnie w Gdańsku 85m2 w starym budownictwie... ~ EdJa bym wszystko zrobiła aby uzyskać takie mieszkanie a nie którzy ludzie dostają i zadłużają ~ Ania

Konkurs mikołajkowy E-Laura: Wygraj kosmetyki dla siebie i Twojego domu

› konkursy ponad rok temu    20.11.2012
Agnieszka Światkowska
komentarzy 0 ocen 40 / 100%
A A A
Konkurs mikołajkowy E-Laura: Wygraj kosmetyki dla siebie i Twojego domu

Przygotuj siebie i swój dom na nadchodzące święta i weź udział w naszym konkursie, w którym możesz wygrać najlepsze kosmetyki dla ciała i środki czystości dla Twojego domu. Sponsorem nagród jest drogeria E- Laura, drogeria oferująca kosmetyki, chemię gospodarczą z Niemiec i innych krajów Unii Europejskiej. 

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie. W której placówce drogerii E - Laura, można dokonywać zakupów za pomocą karty płatniczej? Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres: konkursy@elblag.net, w temacie wiadomości umieszczając hasło: E - Laura dom i kobieta, zaś w treści wpisując dane osobowe (imię i nazwisko, nr telefonu). Na zgłoszenia czekamy do 6 grudnia br. Wyniki konkursu ogłosimy tego samego dnia.
 
Ponadto, jeśli "polubisz" fanpage E-Laura na Facebooku, wydrukujesz swoje zgłoszenie konkursowe i udasz się z nim do drogerii E-Laura, otrzymasz 10% rabat na wszystkie artykuły.
 
Jeśli więc marzysz o tym, by Twój dom lśnił czystością, a Ty chcesz oczarować swoich bliskich, nie zwlekaj. Może to właśnie do Ciebie przyjdzie św. Mikołaj? 
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.