› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Ludziom sie w dupach po przewracalo.. a te restrykcyjne wymogi to pewnie unijne.. Robic z dzieci... ~ DuffTA RAKIETA TO BARDZIEJ BEZPIECZNA NIŻ TE CO SĄ ZROBIONE Z LINEK KTÓRE SĄ NA PLACACH ZABAW ... ~ hANIAZa moich czasów dzieciństwa, skakało się z drzew i z garaży i nikt nigdy sobie krzywdy nie... ~ gjvJakie normy musi spełnić by została dopuszczona do zabawy,idąc tym tokiem myślenia gra w klasy... ~ dziadekGdy uczyłem się w ZSZ nr1 na Blacharskiej, od tyłu działała spółdzielnia której nazwy nie... ~ zxJak by nie patrzeć zostaje tylko internet. ~ janCiekawe wywody gdy tymczasem Trójmiasto coraz więcej domów i mieszkań kupuje w Elblągu bo... ~ PickTu nie chodzi o marudznie, Elbląg się wyludnia z braku perspektyw dla młodych. Z tym prezydentem... ~ Goscdo @Eh szkoda i @marcco - zazdrościcie, czy po prostu trolling? I nie, nie jestem jednym z tych,... ~ AmbrożySzkoda, że jednak budują... Brzydactwo taki i nijak tam nie pasuje takie wielki "cóś" ,... ~ Eh, szkoda...HA HA HA właśnie szykuje się mega odpływ młodych z miasta i na lokalnym ryku nieruchomości... ~ marcco"aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja... ~ plac, ulica, alejaZaorać obrońców pokoju. Wyłapać meneli i zagonić do roboty. Tak samo tych nierobów z dolnej. ~ gośćprzejdzcie się na Stefczyka i zobaczcie jaki tam budynek remontują proponuje zbuzyc zbk na... ~ 1234Stawidłowa jak co roku znika z listy . ~ kovalskiKościuszki 3 już nie istnieje :-) ~ mieszkaniecRozbierajcie szybko Komeńskiego 3 - palą w piecach byle czym. Smród dokoła, że masakra. i... ~ zZróbmy to panowie! ~ Baba Wanga

Konkurs mikołajkowy E-Laura: Wygraj kosmetyki dla siebie i Twojego domu

› konkursy ponad rok temu    20.11.2012
Agnieszka Światkowska
komentarzy 0 ocen 40 / 100%
A A A
Konkurs mikołajkowy E-Laura: Wygraj kosmetyki dla siebie i Twojego domu

Przygotuj siebie i swój dom na nadchodzące święta i weź udział w naszym konkursie, w którym możesz wygrać najlepsze kosmetyki dla ciała i środki czystości dla Twojego domu. Sponsorem nagród jest drogeria E- Laura, drogeria oferująca kosmetyki, chemię gospodarczą z Niemiec i innych krajów Unii Europejskiej. 

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie. W której placówce drogerii E - Laura, można dokonywać zakupów za pomocą karty płatniczej? Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres: konkursy@elblag.net, w temacie wiadomości umieszczając hasło: E - Laura dom i kobieta, zaś w treści wpisując dane osobowe (imię i nazwisko, nr telefonu). Na zgłoszenia czekamy do 6 grudnia br. Wyniki konkursu ogłosimy tego samego dnia.
 
Ponadto, jeśli "polubisz" fanpage E-Laura na Facebooku, wydrukujesz swoje zgłoszenie konkursowe i udasz się z nim do drogerii E-Laura, otrzymasz 10% rabat na wszystkie artykuły.
 
Jeśli więc marzysz o tym, by Twój dom lśnił czystością, a Ty chcesz oczarować swoich bliskich, nie zwlekaj. Może to właśnie do Ciebie przyjdzie św. Mikołaj? 
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.