› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
nie wydawajcie pieniędzy na pierdoły zróbcie basen na Spacerowej ~ wkurzonyJak to jest, że wbrew temu, jak nam wmawiają od 1999 r., że w tym zapyziałym województwie nam... ~ Do_pomorskiegoTo Symbol - POMNIK rządów PO tak robili z całą Polską ! ~ ErykPrzetrwał wojnę a został zlikwidowany za tzw. wolnej Polski. Wolnej? Chyba od rozsądku. ~ emigrantWładza wszystko zniszczy. Tu mamy jeden z nielicznych przykładów. ~ Bartoszz I co zrobić? Kierownik wpłacił dwa klocki na kampanię i co mu zrobią? ~ smutne miasto Proszę sobie obejrzeć harmonogram zajęć na krytej pływalni przy ul. Robotniczej ~ PatWszystko zależy od godziny, ale jak są szkoły to jest po pływaniu. ~ motylChodzę na basen w godz. 12.20 -15.00 i na ogół są w tym czasie 2-3 tory wolne ~ maka47Jest naprawdę żle. Chodzę na basen co tydzień iciągle tory zajęte ~ nonaDzieci też są mieszkańcami tego miasta. ~ wswChodzę na basen regularnie, faktycznie jest czasami trochę tłoczno po 3 - 4 osoby na torze, ale... ~ loopTo miał być basen dla mieskańcow, a nie na jakieś zawody. ~ AntyProponuje wygonić wszystkie szkółki, wtedy tory będą wolne. Wasze dzieci nie będą umiały... ~ Tomek Mieszkam w pobliżu tej niecki. Mógłbym w klapkach nawet tam iść ale nie chodzę. Woda zimna i... ~ Bartoszz Z zajęciem torów to prawda. Są grupy, które zajmują jednocześnie trzy tory. Pod nadzorem... ~ ArturTy maruda jak nie masz gdzie popływać bo tory są zajęte przez dzieci to sobie na rzece Elbląg... ~ ObserwatorChodzę na basen regularnie 2 razy w tyg. Jeszcze nie miałem sytuacj zeby nie udalo mi sie... ~ Uzi

Konkurs mikołajkowy E-Laura: Wygraj kosmetyki dla siebie i Twojego domu

› konkursy ponad rok temu    20.11.2012
Agnieszka Światkowska
komentarzy 0 ocen 40 / 100%
A A A
Konkurs mikołajkowy E-Laura: Wygraj kosmetyki dla siebie i Twojego domu

Przygotuj siebie i swój dom na nadchodzące święta i weź udział w naszym konkursie, w którym możesz wygrać najlepsze kosmetyki dla ciała i środki czystości dla Twojego domu. Sponsorem nagród jest drogeria E- Laura, drogeria oferująca kosmetyki, chemię gospodarczą z Niemiec i innych krajów Unii Europejskiej. 

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie. W której placówce drogerii E - Laura, można dokonywać zakupów za pomocą karty płatniczej? Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres: konkursy@elblag.net, w temacie wiadomości umieszczając hasło: E - Laura dom i kobieta, zaś w treści wpisując dane osobowe (imię i nazwisko, nr telefonu). Na zgłoszenia czekamy do 6 grudnia br. Wyniki konkursu ogłosimy tego samego dnia.
 
Ponadto, jeśli "polubisz" fanpage E-Laura na Facebooku, wydrukujesz swoje zgłoszenie konkursowe i udasz się z nim do drogerii E-Laura, otrzymasz 10% rabat na wszystkie artykuły.
 
Jeśli więc marzysz o tym, by Twój dom lśnił czystością, a Ty chcesz oczarować swoich bliskich, nie zwlekaj. Może to właśnie do Ciebie przyjdzie św. Mikołaj? 
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.