› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Co istatniejsze obecnie dzieki nim można dokonac bardzo ciekawych aranżacji wnętrz. Samo... ~ kulamarek11Straż miejska raczej Straż Wiejska nie wierzę w te brednie, raczej jedno wielkie kłamstwo. ~ SorChętnie popatrzę jak straż miejska i inne służby będą kontrolować tereny, bo jakoś nigdy... ~ Wiosnana robotniczej kolo rynku syf za blokami za sklepem abc kto to posprzata ~ mieszkaniec rencistabędzie tak jak w tamtym roku nawet z samochodu nie wysiądą a przez podwórka należące do... ~ novak Wszystko cacy zobaczcie jaki jest meksyk z tyłu Górnośląskiej od strony Dolinki po lewei... ~ tatus505Czy te ceny- http://www.baltica-heaven.pl są porównywalne do Waszych? Czy wyglądają... ~ KarinaWCzyli perspektywa Elbląga taka że Elbląg się zwija -Miasto do rozwoju potrzebuje młodych... ~ ErykW Elblagu są ceny atrakcyjne porownując do Gdanska ,nie wspomnę o Sopocie. ~ agataW Gdyni znajoma sprzedała mieszkanie 70m2 do kapitalnego remontu za 600 tys złotych i gdzie tu... ~ sw mikolajW Gdansku na Morenie za mieszkanie 36m2 w stanie denweloperskim trzeba zapłacić 10 000 za m2 ~ ElblążaninA czemu nie pisz A że te mieszkanie w Gdansku za 5800za m2 to są Kowale przy obwodnicy samej... ~ patolaCeny w Gdańsku rzeczywiście atrakcyjne w porównaniu do Elbląga. Znajoma kupiła niedawno... ~ onaBeczelność elbląskich tzw. developerów nie zna granic. Dobrze wiedzą, że Elblążanie... ~ Prawdazarobki elblaskie, ceny gdanskie ~ qwerty1234Ten artykuł jest bez sensu. Wynika z niego, że ceny używanych mieszkań w Elblągu są dwa razy... ~ pytajacy na pustyniStąd trzeba uciekać. Ale o to chyba włodarzą chodzi. Starzy wymrą a młodzi nie będą drzeć... ~ gośćGrubo przesadzone te ceny. Kolega z Elblaga kupił właśnie w Gdańsku 85m2 w starym budownictwie... ~ Ed

Koparka dopasowana do potrzeb przedsiębiorstwa

› poradnik ponad rok temu    18.05.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Koparka dopasowana do potrzeb przedsiębiorstwa

Dopasowanie pojazdów oraz maszyn do profilu działalności przedsiębiorstwa wydaje się być sprawą kluczową. Każdy początkujący przedsiębiorca powinien określić listę niezbędnych do wykonywania zadań, a następnie sprzęt, który będzie w stanie im podołać. W jaki sposób można nabrać przekonania, że koparki na jakie dana firma się zdecyduje będą w stanie spełniać wszelkie postawione oczekiwania, a jednocześnie będą w stanie zapewnić maksymalnie precyzyjną oraz bezpieczną pracę?

Bardzo dobrym rozwiązaniem wydaje się zwrócenie się o pomoc do profesjonalistów, którzy przy zaznajomieniu się z oczekiwaniami będą w stanie stworzyć ofertę dostosowaną do profilu działalności danego przedsiębiorstwa, oraz jego założeniach związanych z późniejszymi zakupami kolejnych modeli. W ten właśnie spośród można będzie uzyskać listę koparek które są niezbędne do prawidłowego i sprawnego wykonywania prac związanych z działalnością firmy, jak i również drugą listę modeli które można będzie zakupić w późniejszym czasie. Każde przedsiębiorstwo jest stworzone by mogło przynosić korzyści ze swojej działalności w tym również i zyski. Oznacza to, że pakiet startowy w którym będą znajdowały się koparki będzie miało za zadanie wypracować pierwszy sukces, który zachęci właściciela do poszerzenia flotyll tych pojazdów.

W czym problem?

Bardzo wielu sprzedawców koparek zapomina o tym jak ważny jest kontakt z klientem, przez co zupełnie nie są w stanie dostarczyć mu niezbędnych informacji o konkretnych modelach, a co dopiero przygotować ofertę dla firmy. To podstawowy błąd, ponieważ klient, który zupełnie nie czuje się zorientowany w asortymencie danego sprzedawcy nie będzie poczuwał się również do tego, by wrócić tutaj. Podstawą jest pomoc którą można uzyskać od samego wejścia do sklepu, czy tez od pierwszego kontaktu z obsługą sklepu. Bardzo wielu przedsiębiorców na samym początku wysyła zapytania o konkretne produkty, bądź tez o same propozycje produktów w związku z danymi potrzebami. Niestety bardzo wiele z tych wiadomości pozostaje bez odzewu, podczas gdy jest to szansa na zdobycie klienta na naprawdę wiele lat.

Profesjonalne podejście

Bardzo profesjonalnym podejściem wykazują się w Atlasie. Można tam znaleźć szereg różnego rodzaju koparek w zależności od tego, jakie jest właściwie zapotrzebowanie, oraz do jakich zadań będą one potrzebne. Mają oni świadomość, że mimo wszystko klient nie zawsze wie, czym się różnią od siebie konkretne modele, a co za tym idzie służą oni pomocą. Można do nich w każdym czasie napisać czy tez zadzwonić, a oni nie tylko udzielą szczegółowych informacji odnośnie konkretnych koparek, ale przede wszystkim będą w stanie doradzić modele, które będą miały szanse idealnie wpasować się w potrzeby klienta. Dlatego jeśli komuś zależy na profesjonalnym doradztwie, jak i również indywidualnym podejściu do sprawy, można się z nimi kontaktować w dogodnym dla siebie czasie. Są w stanie w możliwie krótkim terminie rozwiać wszelkie wątpliwości, jak i również przygotować szczegółową ofertę.

Oferta

Przygotowanie oferty dla klienta zwykle zajmuje sporo czasu, dlatego coraz mniejsza liczba firm się tym zajmuje. Nastawieni są bardziej na to, że ktoś u nich zakupi sprzęt, a oni jedynie wystawią fakturę oraz spakują i wyślą. Jednak należy mieć świadomość co do tego, jak dobry kontakt z klientem, nawet potencjalnym klientem będzie w stanie mieć pozytywny odzew nie tylko w przypadku zakupu obecnego, ale również w przyszłości. Z cała pewnością każdy, kto czuje się ważny i ma dobry kontakt ze sprzedającym będzie chciał jeszcze ponownie zrobić zakupy w danym miejscu.

Oznacza to, że Atlas Poland jest w stanie w pełni usatysfakcjonować właściwie każdego. Profesjonalne podejście do klienta powoduje, że on sam czuje, że zależy im na tym by ponownie do nich wrócił. Dlatego jeśli dana osoba nie do końca wie, jakiego typu produkty chce zakupić, warto by wysłała zadania jakie będą do wykonania. Pracownicy Atlas Poland przygotują kilka wariantów oferty, z której dany klient będzie mógł skorzystać. Najważniejsze jest tutaj to, że oferta jest przygotowywana indywidualnie pod potrzeby konkretnego przedsiębiorstwa. Koniecznie więc należy od samego początku zwrócić na to swoja uwagę, a dla właściwie każdej firmy będzie mogło to wiele znaczyć. Aktualnie koparki są zróżnicowane, co oznacza, że jeśli ktoś dopiero rozpoczyna swoją przygodę z prowadzeniem własnej firmy może czuć się zagubiony. Profesjonalne podejście, oraz indywidualne przygotowanie oferty z pewnością będą w stanie okazać się pomocne podczas całego procesu zakupu, jak i późniejszego użytkowania.

Gwarancja i serwis

W przypadku Atlas Poland zarówno do każdego zakupu dołączają oni gwarancję z możliwością jej przedłużenia, na życzenie klienta, jak i również gwarantują serwis w razie gdyby powstały jakieś awarie. Co najważniejsze, firma bardzo dba o to, by przez cały czas współpracy z przedsiębiorstwem za pewni maksymalny komfort oraz ciągłość jego funkcjonowania, nawet w trakcie przebywania którejś z kopiarek w serwisie. Są oni w stanie maksymalnie skrócić czas oczekiwania na naprawę dzięki temu klient nie ponosi z tego tytułu większych strat. To bardzo ważne, ponieważ w bardzo wielu formach graja na zwłokę, co powoduje, że klient musi na jakiś czas zawiesić wykonywanie określonych zadań, a tym samym jest narażony na straty bądź też konieczność zakupu kolejnego modelu koparki. W Atlas Poland doskonale wiedzą, że ich zysk jest zyskiem klienta, co oznacza, że załatwienie jego sprawy w taki sposób by był maksymalnie usatysfakcjonowany jest sprawą priorytetową.

Wielofunkcyjność

Pomimo tego, że Atlas Poland w swojej ofercie posiada naprawdę szereg różnych modeli jeśli chodzi o koparki, to jednak można je z powodzeniem podzielić na kilka sektorów. Dziki temu, że konkretne modele są dedykowane do wykonywania prac w danych miejscach klient ma o wiele ułatwiony wybór, jak i również zostaje z miejsca zapewniony, że sprzęt został przystosowany do panujących w konkretnym miejscu warunków, czyli mogą być to tory, czy bardzo wysoka temperatura otoczenia. Takie przystosowanie będzie mogło mieć naprawdę kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa pracy za pomocą koparki, jak i również zapewnienie maksymalnego komfortu związanego z jej obsługą. Wiadomo, że nie wszystkie urządzenia można wykorzystywać gdy jest bardzo ciepło, lub bardzo zimno, gdyż nie tyko mogą one zostać uszkodzone, ale przede wszystkim może dojść do groźnych wypadków związanych z wybuchami czy ich przegrzaniem. Dlatego Atlas Poland bardzo dba o każdy szczegół, właśnie z tego powodu koparki zostały podzielone na sektory z uwagi na przeznaczenie na konkretne prace.

Wielofunkcyjność koparki to bardzo ważna i pożądana cecha. Przede wszystkim można będzie ją wykorzystać nie tylko do celów do jakich została zakupiona, ale również przyda się w każdym miejscu w danym przedsiębiorstwie. Modele posiadają dość sporo funkcji na pulpicie, a jednocześnie producent zadbał o to, by były one maksymalnie proste w obsłudze. Dlatego praca na nich nie będzie stanowiła większego problemu dla właściwie każdego.

Sprzęt na lata

Koparki są drogie, nie ma się co odszukiwać, że zakupienie ich nie wpłynie na stan finansowy firmy. Bardzo wiele przedsiębiorstw zadłuża się, by mogło zostać wyposażone w sprzęt naprawdę dobrej jakości, który posłuży dłuższy czas. To właśnie powoduje, że od samego początku należy zwrócić uwagę na to, co kupujemy zza daną kwotę. Bardzo często to koparki ściągane z Chin, bądź tez posiadające pewne tandze zamienniki. Nie ma co oszczędzać na takich pojazdach, ponieważ od ich jakości oraz funkcjonalności będzie zależało funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa. Od samego początku należy się nastawić na sprzęt wysokiej jakości, który zapewni bezpieczna i bezawaryjna pracę.

Dlaczego Atlas?

Przede wszystkim to profesjonaliści w każdym calu. Od pierwszego kontaktu z nimi można odnieść wrażenie, że klient i jego zadowolenie jest dla nich najważniejsze. Niezależnie od tego, czy ktoś chce się na samym początku jedynie zorientować w modelach jakie posiadają w sprzedaży, czy jest gotowy do zakupienia i tak będzie mógł dostać poradę. Przygotowane w sposób indywidualne oferty powodują, że każdy klient otrzymuje maksymalnie i precyzyjnie dopasowane modele koparek do swoich potrzeb. Wiadomo, że każda oferta zawiera kilka różnych wariantów w zależności od zapotrzebowania oraz jak i również budżetu firmy. Dlatego w późniejszym czasie również można będzie zwrócić się do nich o pomoc w celu dobrania kolejnych koopaker. Zakup u niuch to inwestycja na naprawdę wiele lat, przede wszystkim oferowane produkty to dobra jakość w połączeniu z awaryjnością na minimalnym poziomie.

Dla kogoś, kto chce by sprzęt zakupiony służył firmie naprawdę wiele lat, takie rozwiązanie będzie mogło wydawać się wręcz idealnym. Co jakiś czas Atlas Poland poszerza swój asortyment, co z cała pewnością jest odpowiedzialną na zapotrzebowanie ze strony klientów. Można więc zaglądać na ich stronę internetową, by zobaczyć co aktualnie można zakupić, jak i również przejrzeć w celu poszerzenia floty pochowaj pojazdów. Inwestowanie w koparki, które będą mogły służyć długi czas to postawa. Nie ma sensu kupować czegoś sprowadzanego z Chin, czy składanego z cześć których jakość pozostawia wiele do życzenia. Najważniejsze jest tutaj bezpieczeństwo, oraz łatwość obsługi zakupionych modeli.

To wszystko jest w stanie zagwarantować Atlas. Precyzyjny dobór sprzętu w zależności od profili działalności przedsiębiorstwa, oparcie o stan finansowy, oraz zapotrzebowanie na liczbę koparek na daną chwilę dają szanse na przygotowanie naprawdę dobrej oferty. Stali klienci mogą liczyć na szczególne względy, dlatego od samego początku warto jest zobaczyć, jak to wszystko u nich funkcjonuje. Właściwie każdy klient poczuje że jest to miejsce, do którego będzie chciał wracać za każdym razem, gdy zamarzy mu się inwestowanie w kolejne koparki dla swojego przedsiębiorstwa. Atlas Poland to miejsce godne polecenia dla każdego przedsiębiorcy, niezależnie od tego czy dopiero wchodzi na rynek, czy planuje rozwój swojej działalności.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.