› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Proszę sobie obejrzeć harmonogram zajęć na krytej pływalni przy ul. Robotniczej ~ PatWszystko zależy od godziny, ale jak są szkoły to jest po pływaniu. ~ motylChodzę na basen w godz. 12.20 -15.00 i na ogół są w tym czasie 2-3 tory wolne ~ maka47Jest naprawdę żle. Chodzę na basen co tydzień iciągle tory zajęte ~ nonaDzieci też są mieszkańcami tego miasta. ~ wswChodzę na basen regularnie, faktycznie jest czasami trochę tłoczno po 3 - 4 osoby na torze, ale... ~ loopTo miał być basen dla mieskańcow, a nie na jakieś zawody. ~ AntyProponuje wygonić wszystkie szkółki, wtedy tory będą wolne. Wasze dzieci nie będą umiały... ~ Tomek Mieszkam w pobliżu tej niecki. Mógłbym w klapkach nawet tam iść ale nie chodzę. Woda zimna i... ~ Bartoszz Z zajęciem torów to prawda. Są grupy, które zajmują jednocześnie trzy tory. Pod nadzorem... ~ ArturTy maruda jak nie masz gdzie popływać bo tory są zajęte przez dzieci to sobie na rzece Elbląg... ~ ObserwatorChodzę na basen regularnie 2 razy w tyg. Jeszcze nie miałem sytuacj zeby nie udalo mi sie... ~ UziBrawo za poruszenie tematu. Problem jest. Harmonogram ze strony internetowej odnośnie zajetosci... ~ Kozka No rzeczywiście kultura.. Pismo zaczynające się od zwrotu Brudasie. Jestem ciekawa kto te... ~ Oburzona Łaża nie wiadomo gdzie w centrum, idzcie pod most na Modrzewinę tam to syf jest straszny i wielu... ~ elblążaninBłagam zajrzyjcie od strony ogrodu na wysokości przed posesją Łódzka 30 ~ potrzebna interwencjaZapraszam na parking przy ul. Kwiatkowskiego jedno wysypisko śmieci. Ciekawe komu wystawią mandat... ~ qazCo istatniejsze obecnie dzieki nim można dokonac bardzo ciekawych aranżacji wnętrz. Samo... ~ kulamarek11

Kosynierów Gdyńskich zanurzona w pracach

› inwestycje drogowe ponad rok temu    9.06.2016
Maciej Markowski
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
10 zdjęćKosynierów Gdyńskich zanurzona w pracach fot. Bartłomiej Ryś

Dobiega końca pierwszy etap remontu przy ulicy Kosynierów Gdyńskich. Wymianę rur kończy powoli Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. Celem było poprawienie warunków przepływu wody. Ulica Kosynierów, a także Zielona i Trybunalska zyskały nieco wcześniej nowe oświetlenia w postaci opraw LED-owych, które zostały umocowane na nowych stalowych słupach (wcześniej były one betonowe). Kolejną częścią robót zajmie się już magistrat, a w ich zakres wchodzić będzie naprawa jezdni oraz wymiana chodników. Wszystko to pochłonie łącznie ponad 200 tysięcy złotych. Nieznany jest ostateczny termin zakończenia prac.

W chwili obecnej trwają przygotowania do naprawy jezdni. Nawierzchnia została już zerwana i czeka teraz na wylewkę asfaltu. Będzie ona czyniona etapowo lub za jednym podejściem. Większość prac przewidziano na godziny popołudniowe. Nie wiadomo jeszcze, jak będzie wyglądał ruch na przebudowywanym odcinku. Albo ulica zostanie wyłączona z użytkowania, albo będzie się odbywał ruch wahadłowy. Cały remont zostanie przeprowadzony ze środków na bieżące utrzymanie dróg na rok 2016.

Warto dodać, że w narożniku ulicy Kosynierów Gdyńskich i Słonecznej postawiona została dodatkowa lampa, która ma oświetlić skrzyżowanie.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

ilość zdjęć 10 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ nn
ponad rok temu ocena: 100%  1
W koncu doczekamy się normalnej ulicy. Przydałoby się żeby wspólnota INA wzieła się do roboty, a nie tylko jest do pobierania pieniędzy. Za nic nie robienie , a lokatorzy bloku 51/53 nogi połamie ... Czekamy na chodnik przed blokiem i nic.
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.