› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast
Ludziom sie w dupach po przewracalo.. a te restrykcyjne wymogi to pewnie unijne.. Robic z dzieci... ~ DuffTA RAKIETA TO BARDZIEJ BEZPIECZNA NIŻ TE CO SĄ ZROBIONE Z LINEK KTÓRE SĄ NA PLACACH ZABAW ... ~ hANIAZa moich czasów dzieciństwa, skakało się z drzew i z garaży i nikt nigdy sobie krzywdy nie... ~ gjvJakie normy musi spełnić by została dopuszczona do zabawy,idąc tym tokiem myślenia gra w klasy... ~ dziadekGdy uczyłem się w ZSZ nr1 na Blacharskiej, od tyłu działała spółdzielnia której nazwy nie... ~ zxJak by nie patrzeć zostaje tylko internet. ~ janCiekawe wywody gdy tymczasem Trójmiasto coraz więcej domów i mieszkań kupuje w Elblągu bo... ~ PickTu nie chodzi o marudznie, Elbląg się wyludnia z braku perspektyw dla młodych. Z tym prezydentem... ~ Goscdo @Eh szkoda i @marcco - zazdrościcie, czy po prostu trolling? I nie, nie jestem jednym z tych,... ~ AmbrożySzkoda, że jednak budują... Brzydactwo taki i nijak tam nie pasuje takie wielki "cóś" ,... ~ Eh, szkoda...HA HA HA właśnie szykuje się mega odpływ młodych z miasta i na lokalnym ryku nieruchomości... ~ marcco"aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja... ~ plac, ulica, alejaZaorać obrońców pokoju. Wyłapać meneli i zagonić do roboty. Tak samo tych nierobów z dolnej. ~ gośćprzejdzcie się na Stefczyka i zobaczcie jaki tam budynek remontują proponuje zbuzyc zbk na... ~ 1234Stawidłowa jak co roku znika z listy . ~ kovalskiKościuszki 3 już nie istnieje :-) ~ mieszkaniecRozbierajcie szybko Komeńskiego 3 - palą w piecach byle czym. Smród dokoła, że masakra. i... ~ zZróbmy to panowie! ~ Baba Wanga

Kredyt na dowód - szybko i sprawnie

› poradnik 5 dni temu    5.12.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Kredyt na dowód - szybko i sprawnie

Rynek finansowy obfituje w wiele firm, które umożliwią Ci wzięcie pożyczki bez potrzeby przedstawienia dokumentów potwierdzających Twój dochód. Wystarczy im Twój dowód osobisty.

Rosnący popyt, wysoka przyznawalność
 

Pożyczki udzielane na podstawie dowodu osobistego (bez dodatkowych zaświadczeń) cieszą się coraz większa popularnością, nie tylko wśród ludzi młodych, którzy dopiero co otrzymali swój pierwszy dowód.

Nie ma w tym nic dziwnego, zwłaszcza wziąwszy pod uwagę fakt, że firmy oferujące tego rodzaju pożyczki, często mają dla swoich odbiorców atrakcyjne warunki i wysoki poziom elastyczności. Pożyczki bez zaświadczeń udzielane są na okres 30 lub 60 dni w zależności od firmy i oferowanych przez nią warunków. Jeśli chodzi natomiast o maksymalną kwotę takiej pożyczki to jest to przeważnie 5000 zł. Oczywiście nie oznacza to, że nie znajdziemy na rynku firmy udzielającej pożyczki krótkoterminowej w wysokości przekraczającej powyższą kwotę.

Do kogo skierowana jest pożyczka na dowód bez zaświadczeń?
 

Pożyczki udzielane bez zaświadczeń kierowane są głównie do osób zatrudnionych na podstawie umów cywilno-prawnych (umów zlecenie lub o dzieło). Niemniej jednak dużą częścią klientów pozabankowych pożyczkodawców są także osoby otrzymujące dochód z takich źródeł jak renty, alimenty, emerytury, wynajem mieszkań, a nawet osoby bezrobotne.

Kredyt na dowód - na jakich warunkach?
 

W obecnych czasach aby wziąć pożyczkę musisz posiadać dowód osobisty, konto w banku oraz telefon i adres e-mail. Niemniej jednak warto także przygotować się do ewentualnego przedstawienia dodatkowych dokumentów, dzięki którym znacznie może się skrócić czas oczekiwania na pozytywne rozpatrzenie wniosku i przelanie środków na Twoje konto.

Warto podkreślić, że dowód osobisty jest niezbędny do złożenia wniosku - o wszystkie inne dokumenty możesz zostać poproszony dopiero po wstępnej decyzji kredytowej (wówczas po uzyskaniu odpowiedniej informacji, należy je dołączyć do złożonego wcześniej wniosku). Warto jednak mieć wcześniej przygotowane skany lub kopie takich dokumentów jak zaświadczenie o zarobkach, wyciąg z konta bądź odcinki świadczeń.

Otrzymanie takiego kredytu jest bardzo proste - w wielu firmach zrobisz to za pomocą internetu, nie wychodząc z domu. Na stronie internetowej wybranego przez Ciebie pożyczkodawcy należy jedynie wskazać kwotę pożyczki i okres spłaty, a następnie wypełnić wniosek i poczekać na decyzje.

Kredyty na dowód – jak szukać aby znaleźć najlepszą ofertę?
 

Poszukujący szybkiej gotówki najczęściej korzystają z internetu wyszukując instytucji, które udzielą pożyczki bez większych formalności, wyłącznie na podstawie dowodu osobistego. Jedną z takich firm jest A’Conto Sp. J., sprawdzony operator bankowy. Ma ona w swojej ofercie kredyty na dowód, jednakże aby go uzyskać musisz mieć dobrą historię kredytową oraz dochód ze sprawdzonego źródła.

W niektórych firmach zajmujących się szybkimi pożyczkami, będą od Ciebie wymagać okazania zaświadczenia o dochodach. Na podstawie tego oświadczenia firma kredytowa sprawdzi Twoją zdolność kredytową, a więc to czy uzyskiwane przez Ciebie dochody są wystarczające na spłatę rat potencjalnego zadłużenia oraz na codzienne wydatki. Część z firm szybkopożyczkowych sprawdzi także inne Twoje zobowiązania finansowe.

Pamiętaj! W skład Twojego dochodu wliczają się wszystkie przychody, a więc te otrzymywania z tytułu umów o pracę lub cywilno-prawnych jak również z tytułu wynajmu mieszkania czy też innych otrzymywanych świadczeń.

Wyciąg z konta - czy wystarczy do otrzymania kredytu?
 

Niektóre firmy pożyczkowe mogą zażądać od Ciebie przedstawienia dodatkowo wyciągu z konta bankowego za okres ostatnich kilku-kilkunastu miesięcy. Pożyczkodawca sprawdzi w ten sposób jakie są Twoje faktyczne przychody oraz czy jesteś wiarygodnym pożyczkobiorcą (np. czy spłacasz swoje zadłużenia/rachunki regularnie). Wyciąg z konta bankowego może okazać się dużym ułatwieniem dla Ciebie, zwłaszcza gdy swojemu pracodawcy nie chcesz tłumaczyć zasadności wydania zaświadczenia o zarobkach.

Pamiętaj, żeby przed ostatecznym wzięciem pożyczki, dokładnie zastanowić się czy jednak taniej nie będzie skorzystać z chwilówki wymagającej takiego zaświadczenia o zarobkach - warto skorzystać w takim przypadku z pomocy doradców finansowych takich jak Aconto, którzy również sprzedają produkty bankowe przez pośrednictwo.

Umowa pożyczki, umowa kredytu – o czym warto pamiętać?
 

Gdy Twój wniosek otrzyma pozytywną opinię pożyczkodawcy, pozostanie Ci jedynie złożyć podpis pod otrzymaną umową. Zaakceptowanie tej umowy jest podstawą i jednocześnie warunkiem do otrzymania środków finansowych.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.