› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
komentowane oceniane czytane

galeria zdjęć

wszystkie ›
B1 - Stawbud
Tak, tanie nieruchomości to atut Elbląga ~ domliSzczury to jedno, ale masakrą totalną był też smród ;/ ~ PaulekKostonNiestety budynek jest dewastowany w znacznym stopniu. Nikt nie dba o przestrzeń wokół. ~ No nameNiestety, rządy PIS uwolniły u ludzi najgorsze cechy i zachowania i uczyniły z nich standardy... ~ ivanMieszkańcy sami podrzucają odpady do parków np dzikie ogródki zamiast do śmieci to do parku ... ~ JanPrezes z gospodarzem doprowadzili mimo sprzeciwu działkowców do autostrady na terenie działek... ~ JanuszWszystko jest koszmarnie drogie, mieszkania to jedno, ale i jedzenie drogie, życie po prostu. ~ Miszka88Mieszkania w ogóle są coraz droższe. ~ TubiskowaDzien dobry chciałabym wynająć sale na 6 sierpnia jak można się skontaktowac ~ AgaWedług mnie jak coś będzie nie tak, to raczej nie pozwolą zrobić basnu. Ale to najlepiej... ~ agnessZmiękczacz w piwnicy + filtr ultrafiltracja z mineralizatorem w kuchni = nowe życie we własnym... ~ AlekByłam tam w roku 66 więc 20 lat po wojnie i niestety mamy jako społeczeństwo udział w... ~ Balladyna A ja i tak robię prawie wszytskie zakupy online. Spożywkę, ciuchy, meble, a nawet kwiaty. ~ AnikawJa myślę, że Elbląg jest fajnym miastem i warto w nim kupić mieszkanie, nie tylko do... ~ KamilSOsobiście polecam propozycje przygotowywane przez biuro Kingdom (www.kingdomelblag.pl). Pani Ani... ~ KamillMogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.

Krótko i na temat. O spotkaniu J.Wilka i J.Kaczyńskiego

› bieżące ponad rok temu    25.11.2014
Paweł Makowski
komentarzy 47 ocen 33 / 61%
A A A
33 zdjęćKrótko i na temat. O spotkaniu J.Wilka i J.Kaczyńskiego fot. Bartłomiej Ryś

Kto żywił nadzieję, że dzisiejszemu spotkaniu prezesa Prawa i Sprawiedliwości z kandydatem na prezydenta miasta, Jerzym Wilkiem, towarzyszyć będzie jakaś demonstracja czy inne wydarzenie z udziałem przeciwników PiS-u, musiał się czuć rozczarowany, bowiem wszystko przebiegało bez zakłóceń.

W przeciwieństwie do poprzedniego spotkania w naszym mieście, w którym uczestniczył Jarosław Kaczyński, tym razem obyło się bez zakłóceń. Po godzinie 15:00 w atrium Hotelu „Arbiter”, zebrani elblążanie i sympatycy kandydata na prezydenta z ramienia PiS, Jerzego Wilka, mieli okazję wysłuchać jego dotychczasowych dokonań i zrealizowanych obietnic.

Można było ponownie usłyszeć m. in. o oszczędnym zarządzaniu w Urzędzie Miejskim, o likwidacji trzech stanowisk doradców. Raz jeszcze zebrani usłyszeli o obniżce czynszów za mieszkania komunalne o 25%, obniżce cen biletów komunikacji miejskiej czy o utworzeniu Karty Dużej Rodziny i zamiarach wprowadzenia Karty Seniora. Po raz kolejny Jerzy Wilk przypomniał o tym, że powołany przez niego zespół opracował projekt na Centrum Rekreacji Wodnej.

Mówił także: – Zakończyłem, co było tak ważne dla mieszkańców Elbląga, tak uciążliwe dla wielu inwestycje drogowe. Wszystko wykonano w terminie, drogi są przejezdne. (...) Trzykrotnie musiałem negocjować z Radą Miejską, żeby uchwalić Rondo im. Żołnierzy Wyklętych. (...) Nikt w Elblągu nie nazywa już tych żołnierzy bandytami.

Jakie zadania stawia sobie Jerzy Wilk, gdyby został prezydentem Elbląga?

 • rozbudowa portu morskiego
 • połączenie Zatorza z resztą miasta (droga Lotnicza-Akacjowa jest pierwszym krokiem do realizacji tego przedsięwzięcia)
 • budowa Obwodnicy Północnej
 • budowa ronda przy ul. Rawskiej i Grottgera
 • połączenie dwóch szpitali miejskich i utworzenie nowych oddziałów: pulmonologii i geriatrii w nowopowstałej placówce
 • budowa mieszkań socjalnych i wsparcie deweloperów, budujących mieszkania komunalne
 • wsparcie szkolnictwa zawodowego (już istnieją tzw. klasy patronackie w szkołach)
 • budowa boisk szkolnych, ale nie tylko piłkarskich; nastawienie na wielofunkcyjność nowych obiektów


W dalszej części spotkania głos zabrał prezes Prawa i Sprawiedliwości, który powiedział do zebranych: - Jaki powinien być prezydent miasta? Powinien to być człowiek, który słucha i służy, który działa „pro publico bono”, dla dobra ludzi. Miasto to przede wszystkim ludzie.

Następnie Jarosław Kaczyński zadawał pytania publiczności. Pytał o to, czy Jerzy Wilk dotrzymał obietnic i za każdym razem, gdy wymieniał pewną inwestycję, przybyli na spotkanie elblążanie chóralnie krzyczeli „tak!”. Swoją wypowiedź podsumował słowami: - Tylko tacy ludzie, którzy dotrzymują obietnic, powinni rządzić. Takim człowiekiem bez wątpienia jest Jerzy Wilk.

Prezes PiS dowodził również, że Jerzy Wilk nie zawsze odnosił sukcesy, ale mimo to nie poddawał się w dążeniu do wyznaczonych celów (w tym także do prezydentury).

Na zakończenie powiedział: - Trzeba wybrać Jerzego Wilka dla przyszłości Elbląga, dla – można tak powiedzieć – odbudowy Elbląga, bowiem kiedyś był on ważnym miastem przemysłowym.

ilość zdjęć 33 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (47)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ tomaszek
ponad rok temu ocena: 44%  47
Poszli wy w PIS-du moherowa sekto!!
odpowiedz oceń komentarz 4 5
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ z.
ponad rok temu ocena: 50%  46
Redakcjo, napiszcie co nam przygotowano w budżecie na 2015. Niektórym oczy się otworzą......
odpowiedz oceń komentarz 3 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kobi
ponad rok temu ocena: 45%  45
Juz obywatele elblaga dokonali wyboru PIS ma wiekszosc w radzie miejskiej i to jest bardzo madry wybor co swiadczy o dojrzalosci naszego spoleczenstwa ze sa ponad tymi zalosnymi atakami ze strony oszołomów
odpowiedz oceń komentarz 5 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wniosek
ponad rok temu ocena: 50%  44
Wole chociaz te Modrzewine bo teraz powstaja tam zakłady, jakbys pomyslał to byś wiedział, ile dróg zostało zrobionych - nie wstęg przeciętych. Jaja to Ty sobie robisz, a co było zrobione w latach 1990-1994 , ze aż tyle forsy poszło i powstało zadłużenie, wskaz wczesniejsze inwestycje.
odpowiedz oceń komentarz 4 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wniosek
ponad rok temu ocena: 31%  43
do ~Arczibar, jak czytam to te formułkę już człowieku znasz na pamięć. Potrudź się i poczytaj kto zapoczątkował zadłużanie Miasta i jakie były w tym czym czasie problemy. Lata 1990-1994 zapoczątkowały zadłużanie Miasta- kto rządził? to tak przechodzi, a potem no cóż jak ktoś pierwszy zapożyczył się , a pilne inwestycje należało wykonać, to jest to zadłuzenie. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że w latach 1990-1994 zadłużenie powstało a efektów nie było, tera mamy drogi chociaż.
odpowiedz oceń komentarz 4 9
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ turban
ponad rok temu ocena: 11% 42
mowisz ze modrzewina byla pilna inwestycja? pilna? dla kogo? jaja sobie robisz czys glupi?
~ Arczibar
ponad rok temu ocena: 33%  41
do jayton -Prawda obroni się sama . Elblążanie widzą dokonania Jerzego Wilka i na niego zagłosują. Wróblewski zadłużył i przeinwestował Elbląg nie generując przy tym nowych miejsc pracy. Skutki widzimy do dziś. Gwoździem do trumny miasta była ekipa Nowaczyka. Te dwa środowiska reprezentuje Wróblewski. Ludzie nie są głupi ! Nie pozwolą aby tamte czasu wróciły.
odpowiedz oceń komentarz 6 12
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 100% Elblążanin
ponad rok temu ocena: 50%  40
Słucham elblążan......
odpowiedz oceń komentarz 3 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jatyon
ponad rok temu ocena: 68%  39
@Ciechan, Arczibar, Tutejszy- trochę zastanowienia, nie można popełniać już błędów, dlatego wygra pan Wróblewski
odpowiedz oceń komentarz 13 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wiza
ponad rok temu ocena: 68%  38
Krótko mówiąc, Jerzy Wilk słucha i dba o siebie. I mieszkańcy Elbląga to nie jest bez wątpienia - ciemny lud. 30 listopada 2014 r. wybieramy Witolda Wróblewskiego na prezydenta Elbląga.
odpowiedz oceń komentarz 17 8
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 73%  37
Pisze do Mariusza lewadowskiego , i pana falkiewicza przestańcie ferment sieć w mieście wam tylko chodzi o posadki a nie o miasto elblag z poważaniem mieszkaniec
odpowiedz oceń komentarz 19 7
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ turban
ponad rok temu ocena: 50% 36
a o co innego chodzi ilkowi i wroblewskiemu? no bo przeciez polwiedzmy uczciwie, mieszkancow i to miasto to oni maja tak naparawde w dupie.
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 10% 35
Drogi Panie nigdy nie złożyłem i nie złożę żadnego CV w żadnym magistracie czy spółce no chyba że na pracownika fizycznego i o żadne posadki mi nie chcodzi. Ale jak Pan chce to wymienię kilku ludzi z PIS-u co takie posadki już ma wraz z informacją gdzie pracują.....
oceń komentarz 2 18
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pracodawca
ponad rok temu ocena: 78% 34
Ciebie Lewandowski nawet do sprzątania kibli nikt by nie zatrudnił bo jesteś tak prosty i głupi, że piłbyś wodę z pisuarów i muszli klozetowych.
~ Gość
ponad rok temu ocena: 71% 33
Panie Mariuszu jedz pan na ryby lub rynek zacznij zamiatać bo panu sie nudzi lub masz pan marzenia nie realne .
~ astro boy
ponad rok temu ocena: 60%  32
Piss off you pis
odpowiedz oceń komentarz 6 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wybierzy Prezydenta
ponad rok temu ocena: 30%  31
Wizyta b. premiera wspierającego obecnego Prezydenta Wilka to jest istotne wydarzenie polityczne. A tak z drugiej strony kto przyjechał do Ega poprzeć Wróblewskiego?. -nikt, a poparcie jego przez lokalnych b. kandydatów p. Nowaka może być większym obciążeniem niż korzyścią. PO żyje innymi problemami bo ma teraz problem jak pozostawić Protasa na stołku gdy PSL słusznie żąda Marszałka gdyz wygrali w Sejmiku, Zatem jestem pewien, żę Wilk będzie dalej Prezydentem naszego miasta i tego życzmy mu wszyscy Dobry Gospodarz Obroni Się Sam
odpowiedz oceń komentarz 10 23
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nikiminaj
ponad rok temu ocena: 62% 30
Wilk to burak i nieuk.Sloma z butow mu wylazi.Dobry gospodarz????????Na debate nie ma czasu bo nadzoruje sobie domek ktory buduje a ludzi to on ma w d...ie.Wroblewski obroni sie sam nie musi nikt mu w dupe wlazic tak jak Wilk Jarkowi.
oceń komentarz 18 11
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kobi
ponad rok temu ocena: 29%  29
Ale sie boja zmian na lepsze czy to Lewica czy Oszolomy co sie nie licza , mam wrazenie jakby nie chcieli zeby Elblązana zylo sie lepiej bo nie bedzie wtedy jak krytykowac wladze
odpowiedz oceń komentarz 5 12
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ józek
ponad rok temu ocena: 72%  28
Lewandowski zal mi ciebie...Jestes tak prymitywny ze Wilk przy tobie to pikus.Ja przed odwolaniem poprzednich wladz wiedzialem ze PiS to bagno.Pan tego nie wiedziales???To malutki zawodnik z ciebie.Jurka wychwalales a teraz przeklinasz.Glosuje na Wroblewskiego!!!
odpowiedz oceń komentarz 18 7
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ciechan
ponad rok temu ocena: 35%  27
Wilk musi wygrać . Nie chcemy w Elblągu ekipy postkomuchów i ludzi Nowaczyka w ratuszu i spółkach miejskich. Ludzie pamiętają że Wróblewski zadłużył miasto i doprowadził do bezrobocia nietrafionymi inwestycjami.
odpowiedz oceń komentarz 9 17
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Haydukowski
ponad rok temu ocena: 14%  26
Jak wam się nie podoba to wypier...lać z Elbląga. Elbląg zawsze wierny PIS, Jarosławowi i katolicki. Nie potrzebujemy was leminigi. Jarosław powiedział co z wami zrobić jak wygramy. W samolot i w brzozę!
odpowiedz oceń komentarz 5 31
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ don
ponad rok temu ocena: 67% 25
I pi ci ten Haye Piwowski trollu. Przekonaj pełniej iinnych dlaczego uważasz ze masz rację zamiast rzucać wyzwiska i groźby... Widać wpływy posłanki Pawłowicz posła Antoniego
~ Arczibar
ponad rok temu ocena: 37%  24
Wróblewski jako wiceprezydent za czasów rządów Słoniny zadłużył miasto na 150 mln zł. Kolejne 150 mln dołożył Nowaczyk. Wilk musi po tym wszystkim sprzątać. Głosuję na niego. Wróbel do Olsztyna !!!
odpowiedz oceń komentarz 15 26
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rozmaryn
ponad rok temu ocena: 59%  23
dlaczego Wilk milczy na temat tzw, zaułka ul. płk. Dąbka? zadano mu to pytanie podczas jego "gospodarskiej wizyty" na Zawadzie. skoro ten temat jest dla włodarza miasta za trudny, po kiego podaje inne swoje pomysły? Złych ma podpowiadaczy.
odpowiedz oceń komentarz 13 9
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lewandowski 2
ponad rok temu ocena: 86%  22
Panie Lewandowski, może zostanie Pan nadwornym błaznem, bo na nic więcej Pana nie stać.
odpowiedz oceń komentarz 18 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 4% 21
Być może ale jakoś to przeżyję . Jak Pan dorośniesz zrozumiesz dlaczego nie boję się śmieszności w oczach glupców.
oceń komentarz 1 26
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ elblążanin
ponad rok temu ocena: 86% 20
Twórcze myśli Mariusza L. Wszyscy są głupi, tylko ja "mądry". No cóż alkoholicy również mówią że nie są alkoholikami, tak samo głupek nie przyzna się do tego że jest idiotą. Panie Lewandowski, obrażasz Pan wszystkich bojąc się swojej głupoty? Jak chce Pan zobaczyć głupka to mam prostą propozycję, spojrzy Pan w lustro :)
oceń komentarz 19 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bob
ponad rok temu ocena: 64%  19
Dobrze wymyslili chociaz nie bylo wariata z nocnikiem
odpowiedz oceń komentarz 14 8
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kobi
ponad rok temu ocena: 45%  18
Kaczynski powiedzial cala prawde o Wilku , a Elbląanie tak wiedza duzo o lakalnej polityce ze dali Pisowi wiekszosc w radzie miejskiej a Wilka wybiora na prezydenta , a Szweda i jego komitet potraktowali tak na co zasluguja bo oszołomy na wiecej nie zasluguja
odpowiedz oceń komentarz 18 22
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ żałosne
ponad rok temu ocena: 52%  17
Jeśli Wilk zostanie prezydentem to jeszcze więcej młodych ludzi wyjedzie!!! GDZIE TA PRACA W ELBLĄGU, NA CO KOMU RONDA, BOISKA!? ŻAŁOSNEEEEEEEEEEE!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz 17 16
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tutejszy
ponad rok temu ocena: 43%  16
Całe szczęście że nikt na tym spotkaniu nie wymachiwał nocnikiem. Panowie Kuchejda, Tucki i Falkiewicz są przegranymi w dodatku robią z siebie i naszego miasta pośmiewisko. Głosuję na Jerzego Wilka. Wróbel wracaj do Olsztyna.
odpowiedz oceń komentarz 15 20
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 33%  15
No i racja Pan Kaczyński okazał się tchórzem i uciekł od problemu oceny jak uczciwym człowiekiem jest Jerzy Wilk a Elblążanie wiedzą których z nich będzie słuchał Jerzy Wilk jeśli zostanie prezydentem na kolejene cztery lata. Chcemy stać po drzwiami w naszym mieście ?
odpowiedz oceń komentarz 13 26
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ elblazanin
ponad rok temu ocena: 84% 14
Panie Lewandowski, po pierwsze czuje sie elblazaninem i nie zycze sobie zeby Pan sie wypowiadal w imieniu elblazan, reprezentujac tych 8 oszolomow z pod fontanny.
oceń komentarz 26 5
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wdzięczny elektorat
ponad rok temu ocena: 80% 13
Panie Lewandowski. To dzięki między innymi Panu mieszkańcy miasta mogą być wdzięczni za Wilka w Ratuszu. To Pan przez wiele miesięcy pracował od świtu do nocy abyśmy dziś mieli taki pasztet i takiego prezydenta. Pokazał już Pan swoją mądrość polityczną dlatego powinien Pan odejść w niebyt. Powinien gdyby miał Pan odrobinę honoru......
oceń komentarz 24 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bolo
ponad rok temu ocena: 87% 12
Ciekawe kto opłaca tego Lewandowskiego. Innych nazywa tchórzem, a twarzą w twarz to już odwagi brak.
oceń komentarz 20 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 23% 11
Gdyby Jerzy Wilk przyznał się do świętokradztwa w 2013 r to bym sobie rękę uciął zamiast oddać na niego głos. Kłamsto to kłamstwo a kłamca to kłamca i żaden znak partyjny nie daje prawa do bezkarnego kłamania w żadnej sprawie. Radzę o tym pamiętać póki jeszcze czas bo Bóg łapówek nie przyjmuje a na jego wadze stanowiska w partii nic nie znaczą....
oceń komentarz 7 24
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kobi
ponad rok temu ocena: 82% 10
Nikt tu nie ma prawa gadac o etyce skoro dane media lokalne elblaskie wspiera Szweda a przeciez media sa neutralne to wniosek taki ze to nie sa prawdziwe media i to jest glowny temat rozmowy a nie odgrzewany temat swietokractwa co jest tylko domyslem bo jak zwykle puszczono plotke bez podstaw
oceń komentarz 14 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkaniec zbk
ponad rok temu ocena: 83% 9
Panie LEW. Ale to pan i gr okłamaliście wszystkich mieszkanców zbierając podpisy oszuści
oceń komentarz 15 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ elblążanin
ponad rok temu ocena: 79% 8
Panie Lewandowski, przestań Pan zachowywać się jak tępak. Z tymi ośmioma oszołomami z pod fontanny rewolucji już nie zrobicie. Wszyscy wiedzą że liczycie na wygraną Wróblewskiego, bo to da Wam szansę na destrukcję w samorządzie i kolejne kosztowne wybory w mieście.
oceń komentarz 15 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nick
ponad rok temu ocena: 85%  7
Tak...BOR - i k*rwa specnaz z mosadem i formozą.....
odpowiedz oceń komentarz 11 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Normal
ponad rok temu ocena: 54%  6
Niech wygra nie daj boże PiS!!!! Zaraz się k*rwa wszystkim przypomni jak było !!!!!!!!!!!!!!! Mam jednak nadzieję , że wyborców zrównoważonych jest więcej niż wyznawców PiS-arów!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz 14 12
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ plif
ponad rok temu ocena: 56%  5
Być i gadać pod wybraną publikę.Brawo PIS.Nigdy więcej Wika w ratuszu.
odpowiedz oceń komentarz 15 12
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tomek
ponad rok temu ocena: 78%  4
A Kuchejda z Falkiewiczem i Lewandowski tylko się ośmieszyli biegając wokół hotelu z tym swoim transparencikiem :)
odpowiedz oceń komentarz 25 7
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kiler
ponad rok temu ocena: 56%  3
Ja dokończylem ja obiecalem i ja nic nie zrobilem . Głosujcie na mnie. "Bedzie pan zadowolooony"
odpowiedz oceń komentarz 9 7
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ turban
ponad rok temu ocena: 38%  2
ale cyrk! jak to sie stalo ze do drugiej tury weszlo dwoch najgorszych kandydatow? starych,otyłych politykierow, nieudacznikow? wybor kazdego z nich to pograzenie tego miasta w marazmie. Nie ma juz ratunku dla elblaga wilk i wrobel pociagna to miasto na dno i na koniec swojej kadencji zgasza w nim swiatlo. zastanawiam sie tylko czy do drugiej tury weszli uczciwie poprzez glosy zidiocialych i zmanipulowanych elblazan czy tez poprzez szwindel i falszerstwo o ktorym mowil kaczyniak? jesli przez to pierwsze tzn ze w elblagu wiekszosc ludzi to cwiercinteligenci. bo jak wytlumaczyc glosy oddane np na takiego jurka motorowke, ktory w poprzednich wyborach nie dostal sie do koryta?
odpowiedz oceń komentarz 11 18
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rozmaryn
ponad rok temu ocena: 79% 1
turban, zgłoś się na prezydenta. Od dawna trujesz głupoty, a gdy zaproponujesz swą kandydaturę, będziemy wiedzieli ktoś zacz. i przy okazji: co za :kaczyniak"? Krowy pasłeś z tym człowiekiem? Podaj swoje personalia to i tobie ukujemy ksywę.
oceń komentarz 15 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.