› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Ja też wyjeżdzam wkrótce. Wybrałam naukę na wsb wiec tym samym sie pzreprowadzam blizej... ~ Ewato chyba po to aby kilku durniów mogło sie pościgać skuterami wodnymi po rzece stwarzając... ~ alejandrofajnie , że powstaje taka inwestycja , ale dlaczego w takim miejscu ??? ~ elgPomysł fajny. Powstanie także dzięki pieniądzom z kieszeni naszej lokalnej firmy. Kwota dotacji... ~ elblążaninPrzed wyborami jak grzyby po deszczu wyrastają różne pomysły dzięki wsparciu lub znajomością... ~ wodnikSpytajcie ich gdzie jest basen przy Sadowej. Czytałem o tym jakieś.. nie wiem, 10 lat temu? ~ nieOszołomomGratuluje Panie Marcinie, wreszcie realizacja pomysłu sprzed lat. W Elblągu wreszcie włodarze... ~ MarkkPomysł fajny ale durne miejsce, przy drugim moście niskim to jeszcze jakoś te nowoczesne... ~ Złe miejscetak zamienić spłacając dług , za 200 tysi mozna mieć mieszkanie całkiem spoko w ciekawej... ~ robinchuCiekawe tylko dlaczego platformowcy w Elblągu podnieśli czynsze w komunałach. Czyżby miało... ~ gośćWłaśnie dzisiaj wszedłem do sklepu Biedronka przy ul Warszawskiej w Pułtusku 2 minuty przed 21.... ~ byk" aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja... ~ ulica, aleja, placCzłowieka uczciwego wyrzucą na bruk a takich pijusów trzymają latami z czego on to zapłaci do... ~ ObywatelCiężko spojrzeć w krs spółki z Sopotu i zobaczyć, że to Ci sami co mają firmę NEGOCJATOR u... ~ NEGOCJATORWreszcie. Niech jeszcze zajmie się inwestor kamienicą przy poczcie. ~ elNajlepsza wiadomość jaką mogłem usłyszeć. Balsam dla duszy, radość dla ciała. Hurrraaa!!! ~ Pedro Super sprawa , teraz pora na niekonczony od lat obiekt przy zbiegu Kowalskiej –... ~ ottoRóg wigilijnej ze starym rynkiem jeden niedokończony budynek tam stoi i to na pewno o ten chodzi... ~ Abecadło

Kup gotowe do przeprowadzki mieszkanie i nie trać swojego czasu!

› bieżące 12 miesięcy temu    27.09.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Kup gotowe do przeprowadzki mieszkanie i nie trać swojego czasu!

Znalezienie sprawdzonej ekipy budowlanej w krótkim czasie może graniczyć z cudem. To szczególny problem wtedy, gdy chcemy wykończyć mieszkanie w stanie deweloperskim. Możemy jednak uniknąć tego stresu, gdy zdecydujemy się na zakupienie mieszkania „pod klucz”.

Większość kupujących nowe mieszkania decyduje się na te przeznaczone do dalszego wykończenia, czyli w stanie deweloperskim. Wtedy lokal można wykończyć samodzielnie albo można powierzyć to zewnętrznej ekipie. Jednak wielu deweloperów oferuje też możliwość wykończenia nieruchomości w stanie „pod klucz”. Na czym to polega?

Stan deweloperski a stan „pod klucz”

Zasadniczo zarówno stan deweloperski, jak i „pod klucz” są dość indywidualne i mogą różnić się w zależności od dewelopera. Możemy jednak w przybliżeniu określić, z jakim wykończeniem mamy do czynienia. Stan deweloperski oznacza, że w mieszkaniu znajdują się zamontowane drzwi zewnętrzne, okna, parapety i gipsowane ściany. Naszym zadaniem jest wtedy wykończenie ścian, podłóg, sufitów, zrealizowanie całej łazienki i kuchni, zamontowanie drzwi wewnętrznych.

Gdy z kolei mówimy o stanie „pod klucz”, większość powyższych prac będzie wykonana już za nas przez ekipę dewelopera. Możemy wtedy wybrać materiały i wyposażenie z katalogu, na przykład panele na podłogę, płytki do łazienki, ceramikę łazienkową i armaturę, drzwi. Często otrzymujemy też usługę projektowania wnętrz w cenie. Za wykończenie metra kwadratowego lokalu zapłacimy od 400 do 1200 złotych.

Dlaczego warto wybrać mieszkanie „pod klucz”?

 • krótki czas oczekiwania na przeprowadzkę
 • przystępne ceny – obejmują robociznę i materiały
 • gwarancja na wykonanie prac wykończeniowych
 • odbiór mieszkania już wykończonego
 • dodatkowe usługi, na przykład pomoc projektanta
 • brak stresu związanego z poszukiwaniem dobrej ekipy

Oczywiście, gdy chodzi o ceny mieszkań, Warszawa jest na dość wysokim poziomie, ale także ceny związane z pracami wykończeniowymi są drogie. Warto więc przeanalizować opcję wykończenia nieruchomości „pod klucz”. Często to znacznie lepszy wybór od stanu deweloperskiego.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.