› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›
spierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janekZarządem budynków komunalnych , to w jaki sposób dbają o budynki oraz jaki mają burdel w... likwidują agencje a bankomatów jak na lekarstwo ~ janPrzecież dyrektorzy PKO zarabiają za mało milionów więc trzeba szukać oszczędności... ~ ermeble w pomieszczeniu to ważna rzecz, ale najważniejsze to ze sobą wszystko zgrać i zadbać... ~ Malina1122Na Mickiewicza tez zlikwidowali ~ elblążanka "Przecież od wielu lat tam była, pełno ludzi zawsze, starsi płacą różne opłaty" a z... ~ bankster

Lampy Nowodvorski – spokój i funkcjonalność

› poradnik 3 miesiące temu    24.12.2019
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Lampy Nowodvorski – spokój i funkcjonalność

Firma Nowodvorski działa z sukcesami nieprzerwanie od 25 lat na polskim oraz europejskim rynku produkcji opraw oświetleniowych, tworzonych przede wszystkim z myślą o zastosowaniu domowym. W ofercie tego wyróżniającego się producenta znajdziemy szereg nowoczesnych rozwiązań, co nie oznacza, że miłośnicy szeroko pojętej klasyki nie znajdą tutaj nic dla siebie.

Proste rozwiązania są najlepsze

Proste formy, wyraźne inspiracje skandynawskim minimalizmem, lecz także pewien rys ekskluzywności w bardziej skomplikowanych modelach (szczególnie dotyczy to lamp wiszących i sufitowych) – wszystko to składa się na bardzo wysmakowaną całość, która robi niezwykle pozytywne wrażenie.

Produkcja na terenie Polski – odważna decyzja firmy Nowodvorski

Trzeba podkreślić, że przedsiębiorstwo Nowodvorski prowadzi produkcję swoich wyrobów w całości na terenie naszego kraju – w zakładach zlokalizowanych w Częstochowie oraz Siemianowicach Śląskich. Inwestując stale w innowacje oraz możliwie daleko posuniętą automatyzację w fabrykach, firma pracuje nad ciągłą poprawą jakości swoich towarów.

Wraz z przeciwstawieniem się globalnemu trendowi przenoszenia produkcji do azjatyckich zakładów, możemy obserwować zjawisko odrębne niż u większości innych europejskich producentów oświetlenia. Bardzo często za takimi oszczędnościami idzie też wyraźny spadek wyznaczników dobrego gatunkowo towaru. Firma Nowodvorski jest tutaj jednym z chlubnych wyjątków.

Nowoczesny design w zgodzie ze światowymi trendami

Designerzy, pracujący dla tej firmy, podążają zasadniczo tymi samymi szlakami, co najwięksi światowi dostawcy oświetlenia domowego. Pewien indywidualny rys widać jednak przy bliższym pochyleniu się nad konkretnymi modelami. Widać duży szacunek dla detalu, starannego wykończenia jak również umiejętne operowanie efektami, jakie dają poszczególne materiały, stosowane do wyrobu konkretnych wariantów.

Oferta, z jaką wychodzi przedsiębiorstwo Nowodvorski dostępne jest na https://www.elampy.pl/6_nowodvorski. To także cały, starannie przemyślany, cykl lamp zewnętrznych – które można z powodzeniem zastosować w ogrodzie, na werandzie lub w okolicach drzwi wejściowych.

Spokojna stylistyka lamp Nowodvorski

Stonowana stylistyka najnowszych propozycji z katalogu 2019/20 tej firmy przywodzi na myśl mieszczański spokój eleganckich mieszkań z początku zeszłego wieku. Lampy marki Novodworski doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie chcemy uzyskać wrażenie luksusu, jednak bez zbytniego podkreślania samego bogactwa. Lampy tego dostawcy, choć w pewnym sensie ekskluzywne, nie tracą jednak nic z tak cenionej obecnie funkcjonalności.

Wybierając konkretne rozwiązania spośród bardzo szerokiej oferty, jaką przygotowali specjaliści z tego przedsiębiorstwa, będziemy mieć podwójną satysfakcję. Będzie nam towarzyszyć miłe poczucie, że wspieramy lokalnego producenta oraz świadomość, że decydujemy się na wybór jednego z liderów dzisiejszego rynku oświetleniowego – co przekłada się na stylowy design, precyzyjne wykonanie i wysoką jakość oferowanego asortymentu.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.