› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast
Co istatniejsze obecnie dzieki nim można dokonac bardzo ciekawych aranżacji wnętrz. Samo... ~ kulamarek11Straż miejska raczej Straż Wiejska nie wierzę w te brednie, raczej jedno wielkie kłamstwo. ~ SorChętnie popatrzę jak straż miejska i inne służby będą kontrolować tereny, bo jakoś nigdy... ~ Wiosnana robotniczej kolo rynku syf za blokami za sklepem abc kto to posprzata ~ mieszkaniec rencistabędzie tak jak w tamtym roku nawet z samochodu nie wysiądą a przez podwórka należące do... ~ novak Wszystko cacy zobaczcie jaki jest meksyk z tyłu Górnośląskiej od strony Dolinki po lewei... ~ tatus505Czy te ceny- http://www.baltica-heaven.pl są porównywalne do Waszych? Czy wyglądają... ~ KarinaWCzyli perspektywa Elbląga taka że Elbląg się zwija -Miasto do rozwoju potrzebuje młodych... ~ ErykW Elblagu są ceny atrakcyjne porownując do Gdanska ,nie wspomnę o Sopocie. ~ agataW Gdyni znajoma sprzedała mieszkanie 70m2 do kapitalnego remontu za 600 tys złotych i gdzie tu... ~ sw mikolajW Gdansku na Morenie za mieszkanie 36m2 w stanie denweloperskim trzeba zapłacić 10 000 za m2 ~ ElblążaninA czemu nie pisz A że te mieszkanie w Gdansku za 5800za m2 to są Kowale przy obwodnicy samej... ~ patolaCeny w Gdańsku rzeczywiście atrakcyjne w porównaniu do Elbląga. Znajoma kupiła niedawno... ~ onaBeczelność elbląskich tzw. developerów nie zna granic. Dobrze wiedzą, że Elblążanie... ~ Prawdazarobki elblaskie, ceny gdanskie ~ qwerty1234Ten artykuł jest bez sensu. Wynika z niego, że ceny używanych mieszkań w Elblągu są dwa razy... ~ pytajacy na pustyniStąd trzeba uciekać. Ale o to chyba włodarzą chodzi. Starzy wymrą a młodzi nie będą drzeć... ~ gośćGrubo przesadzone te ceny. Kolega z Elblaga kupił właśnie w Gdańsku 85m2 w starym budownictwie... ~ Ed

Lento.pl – bezpłatna sprzedaż nieruchomości

› bieżące 7 dni temu    14.03.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Lento.pl – bezpłatna sprzedaż nieruchomości

Każdego dnia setki nieruchomości wprowadzane są na rynek sprzedażowy. Każdego dnia również, są przedmiotem zbytu. Jeśli rozważasz sprzedaż swojego mieszkania , domu, działki czy innej nieruchomości, sprawdź co zrobić , aby sprzedaż była skuteczna. Poznaj Lento.pl- jeden z nielicznych darmowych portali ogłoszeń lokalnych, który ostatnimi czasy, stał się najczęściej odwiedzanym serwisem ogłoszeniowym.

Ponieważ bez serwisów ogłoszeń lokalnych obrót nieruchomościami nie istnieje, korzystają z nich wszyscy - profesjonalne firmy, zajmujące się zawodowo obrotem nieruchomościami, deweloperzy oraz osoby fizyczne. Każdy kto chce sprzedać swoją nieruchomość wie, że jest to teraz jedyna, właściwa forma reklamy. Niestety nie zawsze darmowa. Istnieją jednakże darmowe, bardzo skuteczne serwisy ogłoszeniowe, które posiadają na swoim koncie tysiące udanych transakcji

kupna - sprzedaży nieruchomości. Jednym z nich jest prosty, intuicyjny i nie generujący kosztów serwis Lento.pl. Jak więc ogłaszać się skutecznie? Oto kilka rad dotyczących sprzedaży nieruchomości na Lento.pl.

1. Opisuj zgodnie z prawdą

Lento.pl udostępnia prosty formularz dodawania ogłoszeń, który prawidłowo wypełniony, stanie się kluczem do Twojego sukcesu. Opisz nieruchomość sumiennie, tak, aby kupujący otrzymał jak najwięcej informacji co jest przedmiotem oferty i z czym mogą się zmierzyć po jej zakupie. Pamiętaj, iż dane zamieszczane w ofercie działają dwojako. Po pierwsze - dla przeglądających oferty, wszystkie informacje, dotyczące nieruchomości będą na wagę złota. Po drugie zaś, stanowić będą bank informacji, który zostanie wykorzystany dla osób szukających nieruchomości i korzystających z opcji newslettera.

2. Zdjęcia to podstawa

Czy kupiłbyś przedmiot w sklepie, nie wiedząc jak wygląda? Odpowiedź na to pytanie jest prosta- oczywiście, że NIE! Nie ma większego błędu, niż oferowanie nieruchomości na sprzedaż, nie pokazując jak ona wygląda. Zdjęcia to absolutna podstawa prawidłowo dodanego ogłoszenia. Aby Twoja oferta była jak najbardziej atrakcyjna, Lento.pl udostępniło możliwość dodawania 8 zdjęć do każdej z ofert. Teraz możesz dokładnie opisać i pokazać swoją nieruchomość, a tym samym zachęcić większe grono potencjalnych nabywców.

3. Promuj – to się opłaca

Sprzedaż nieruchomości jest trudna i może ciągnąć się latami. Jak więc wyróżnić się spośród tysięcy ofert i tym samym przyśpieszyć jej sprzedaż? Lento.pl oferuje usługę promowania ogłoszenia, która wyróżnia ogłoszenia na listach ofert w danej lokalizacji. Usługa umożliwia promowanie oferty na obszarze całego kraju, regionu lub powiatu.

Korzystając z usług darmowego serwisu ogłoszeń lokalnych, można skorzystać z promowania, ponieważ całościowy koszt zamieszczenia ogłoszenia nie będzie się różnić od przeciętnej płatności za ogłoszenie niepromowane, dodane w konkurencyjnych serwisach ogłoszeniowych.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.