› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Chodzę na basen w godz. 12.20 -15.00 i na ogół są w tym czasie 2-3 tory wolne ~ maka47Jest naprawdę żle. Chodzę na basen co tydzień iciągle tory zajęte ~ nonaDzieci też są mieszkańcami tego miasta. ~ wswChodzę na basen regularnie, faktycznie jest czasami trochę tłoczno po 3 - 4 osoby na torze, ale... ~ loopTo miał być basen dla mieskańcow, a nie na jakieś zawody. ~ AntyProponuje wygonić wszystkie szkółki, wtedy tory będą wolne. Wasze dzieci nie będą umiały... ~ Tomek Mieszkam w pobliżu tej niecki. Mógłbym w klapkach nawet tam iść ale nie chodzę. Woda zimna i... ~ Bartoszz Z zajęciem torów to prawda. Są grupy, które zajmują jednocześnie trzy tory. Pod nadzorem... ~ ArturTy maruda jak nie masz gdzie popływać bo tory są zajęte przez dzieci to sobie na rzece Elbląg... ~ ObserwatorChodzę na basen regularnie 2 razy w tyg. Jeszcze nie miałem sytuacj zeby nie udalo mi sie... ~ UziBrawo za poruszenie tematu. Problem jest. Harmonogram ze strony internetowej odnośnie zajetosci... ~ Kozka No rzeczywiście kultura.. Pismo zaczynające się od zwrotu Brudasie. Jestem ciekawa kto te... ~ Oburzona Łaża nie wiadomo gdzie w centrum, idzcie pod most na Modrzewinę tam to syf jest straszny i wielu... ~ elblążaninBłagam zajrzyjcie od strony ogrodu na wysokości przed posesją Łódzka 30 ~ potrzebna interwencjaZapraszam na parking przy ul. Kwiatkowskiego jedno wysypisko śmieci. Ciekawe komu wystawią mandat... ~ qazCo istatniejsze obecnie dzieki nim można dokonac bardzo ciekawych aranżacji wnętrz. Samo... ~ kulamarek11Straż miejska raczej Straż Wiejska nie wierzę w te brednie, raczej jedno wielkie kłamstwo. ~ SorChętnie popatrzę jak straż miejska i inne służby będą kontrolować tereny, bo jakoś nigdy... ~ Wiosna

Lento.pl – bezpłatna sprzedaż nieruchomości

› bieżące 2 miesiące temu    14.03.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Lento.pl – bezpłatna sprzedaż nieruchomości

Każdego dnia setki nieruchomości wprowadzane są na rynek sprzedażowy. Każdego dnia również, są przedmiotem zbytu. Jeśli rozważasz sprzedaż swojego mieszkania , domu, działki czy innej nieruchomości, sprawdź co zrobić , aby sprzedaż była skuteczna. Poznaj Lento.pl- jeden z nielicznych darmowych portali ogłoszeń lokalnych, który ostatnimi czasy, stał się najczęściej odwiedzanym serwisem ogłoszeniowym.

Ponieważ bez serwisów ogłoszeń lokalnych obrót nieruchomościami nie istnieje, korzystają z nich wszyscy - profesjonalne firmy, zajmujące się zawodowo obrotem nieruchomościami, deweloperzy oraz osoby fizyczne. Każdy kto chce sprzedać swoją nieruchomość wie, że jest to teraz jedyna, właściwa forma reklamy. Niestety nie zawsze darmowa. Istnieją jednakże darmowe, bardzo skuteczne serwisy ogłoszeniowe, które posiadają na swoim koncie tysiące udanych transakcji

kupna - sprzedaży nieruchomości. Jednym z nich jest prosty, intuicyjny i nie generujący kosztów serwis Lento.pl. Jak więc ogłaszać się skutecznie? Oto kilka rad dotyczących sprzedaży nieruchomości na Lento.pl.

1. Opisuj zgodnie z prawdą

Lento.pl udostępnia prosty formularz dodawania ogłoszeń, który prawidłowo wypełniony, stanie się kluczem do Twojego sukcesu. Opisz nieruchomość sumiennie, tak, aby kupujący otrzymał jak najwięcej informacji co jest przedmiotem oferty i z czym mogą się zmierzyć po jej zakupie. Pamiętaj, iż dane zamieszczane w ofercie działają dwojako. Po pierwsze - dla przeglądających oferty, wszystkie informacje, dotyczące nieruchomości będą na wagę złota. Po drugie zaś, stanowić będą bank informacji, który zostanie wykorzystany dla osób szukających nieruchomości i korzystających z opcji newslettera.

2. Zdjęcia to podstawa

Czy kupiłbyś przedmiot w sklepie, nie wiedząc jak wygląda? Odpowiedź na to pytanie jest prosta- oczywiście, że NIE! Nie ma większego błędu, niż oferowanie nieruchomości na sprzedaż, nie pokazując jak ona wygląda. Zdjęcia to absolutna podstawa prawidłowo dodanego ogłoszenia. Aby Twoja oferta była jak najbardziej atrakcyjna, Lento.pl udostępniło możliwość dodawania 8 zdjęć do każdej z ofert. Teraz możesz dokładnie opisać i pokazać swoją nieruchomość, a tym samym zachęcić większe grono potencjalnych nabywców.

3. Promuj – to się opłaca

Sprzedaż nieruchomości jest trudna i może ciągnąć się latami. Jak więc wyróżnić się spośród tysięcy ofert i tym samym przyśpieszyć jej sprzedaż? Lento.pl oferuje usługę promowania ogłoszenia, która wyróżnia ogłoszenia na listach ofert w danej lokalizacji. Usługa umożliwia promowanie oferty na obszarze całego kraju, regionu lub powiatu.

Korzystając z usług darmowego serwisu ogłoszeń lokalnych, można skorzystać z promowania, ponieważ całościowy koszt zamieszczenia ogłoszenia nie będzie się różnić od przeciętnej płatności za ogłoszenie niepromowane, dodane w konkurencyjnych serwisach ogłoszeniowych.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.