› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janek

Łóżka młodzieżowe – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

› bieżące 5 miesięcy temu    23.04.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Łóżka młodzieżowe – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Podczas zakupu łóżka, w pierwszej kolejności należy zadbać o to, aby było wygodne. Nie podlega to żadnej wątpliwości. Solidny stelaż, wygodny i wysokiej jakości materac – to parametry na które w pierwszej kolejności zwracamy uwagę. Jednak w przypadku zakupu łóżka młodzieżowego, liczy się również to, aby naszemu dziecku się spodobało. Dlatego warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii, które na pierwszy rzut oka wydają się mało znaczące. O czym powinniśmy pamiętać podczas kupna młodzieżowego łóżka dla naszego dziecka?

Łóżka dla młodzieży – wygoda przede wszystkim

Oferty sklepów meblowych są bardzo urozmaicone i bogate w wiele różnorodnych łóżek młodzieżowych. Możliwości jest wiele:

  • łóżko ze stelażem,
  • materac pełniący funkcję łóżka,
  • łózko na antresoli,
  • łóżko piętrowe,
  • rozkładany tapczan,
  • sofa,
  • łóżko rozkładane w szafie.

Jakie będzie najlepsze dla Twojego dziecka? Tak samo jak w przypadku łóżek dla dzieci i dla dorosłych, powinno być wygodne. Niezależnie od wybranego rodzaju łóżka, powinno zapewnić młodemu dorosłemu komfortowy sen i wypoczynek. A aby móc to zagwarantować, należy zwrócić uwagę na kilka czynników, o których opowiemy w dalszej części artykułu.

Najważniejsze kwestie to jednak: długość i szerokość materaca. Łóżko młodzieżowe oraz łóżka dla starszych dzieci powinny mieć wielkość co najmniej 80x200 cm, jednak dla maksymalnej wygody warto zainwestować (oczywiście o ile metraż pomieszczenia na to pozwala) w łóżko wielkości 120x200 cm. Ogólna zasada mówi, że im łóżko szersze – tym wygodniejsze.

Łóżka dla młodzieży – dobrej jakości materac

Najpopularniejszym rodzajem materacy są te wykonane z lateksu. Posiadają one punktową elastyczność, a specjalny system otworów zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Materace lateksowe równomiernie podpierają ciało i dostosowują się do ułożenia ciała śpiącej osoby. Oprócz tego, łóżka dla młodzieży ABC Meble, można wyposażyć w inne rodzaje materacy:

  • materac z pianki wysokoelastycznej – jest antyalergiczny i zapewnia jeszcze lepszą wentylację niż materac lateksowy. Jest trwały i elastyczny oraz zalecany przez ortopedów, przez wzgląd na swoje właściwości rehabilitacyjne;
  • materac z materiału termoplastycznego - zapewnia naturalne podparcie dla kręgosłupa podczas snu oraz prawidłowe krążenie krwi. Jest jednak dużo droższy.

Dodatkowe funkcjonalności łóżka młodzieżowego

Łóżko dla młodzieży z szufladami: to świetny pomysł dla osoby w każdym wieku. Szuflady mogą zostać wykorzystane na wiele różnych sposobów. Można wykorzystać je jako schowek na książki, które nie mieszczą się już na półkach. Podobnie w przypadku ubrań, bielizny, a nawet butów - zależy to tylko od potrzeb młodego człowieka.

Łóżka młodzieżowe z półkami: w sprzedaży są również łóżka młodzieżowe wyposażone w stoliki, szafki nocne lub półki na książki. Elementy te są oczywiście integralną częścią łóżka i pozwalają zaoszczędzić dużo miejsca. Popularne rozwiązanie, to także łóżko z biurkiem – idealne dla dziecka w wieku szkolnym. Pokój młodzieżowy zostanie dzięki temu wyposażony we wszystkie niezbędne elementy.

źródło zdjęcia: freepik.com

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.