› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janek

Małe, niedoceniane, ale ogromnie potrzebne – dlaczego warto mieć w sypialni szafki nocne?

8 dni temu    30.07.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Małe, niedoceniane, ale ogromnie potrzebne – dlaczego warto mieć w sypialni szafki nocne?

Sypialnia powinna być jednym z najprzyjemniejszych pomieszczeń w domu. Spędzamy w niej sporo czasu i choć w większości nieświadomie – warto urządzić ją tak, by była ładna i praktyczna. Jest ważnym pomieszczeniem, ponieważ odpoczywamy w niej, regenerujemy się podczas snu i nabieramy sił na kolejny dzień.

Zatem czy w sypialni mogą znaleźć się meble, które będą równie istotne jak łóżko? Tak, szafki nocne

Praktyczna sypialnia – do czego przydają się szafki nocne?

Sypialnia oczywiście będzie spełniać swoją funkcję, nawet jeśli nie zdecydujemy się na zakup szafek nocnych. Trzeba jednak pamiętać, że spędzamy w sypialni sporo czasu przed snem, a także w trakcie dnia. Łóżko może służyć do chwilowego odpoczynku, chętnie czytamy na nim książki, zazwyczaj pozostajemy w nim w trakcie choroby. Szafka nocna może przydać się podczas każdej z tych czynności – jako półka na leki, miejsce odłożenia książki lub postawienia szklanki z napojem. Nie ma konieczności odkładania na podłogę rzeczy, które mamy w łóżku, jeśli tuż obok stoi nocny stolik. 

W nocy szafka przy łóżku jest również bardzo praktycznym meblem. Przede wszystkim to doskonałe miejsce na ustawienie lampki, która będzie przydatna, jeśli szybko potrzebne jest źródło światła. Możemy odłożyć na niej również budzik lub smartfon, który rolę budzika obecnie pełni. Jeśli w pobliżu szafki jest kontakt elektryczny – bezproblemowe będzie ładowanie telefonu, podczas którego kabel nie będzie się niebezpiecznie plątał w okolicach poduszki. Zatem z praktycznych względów szafka nocna to jeden z najbardziej potrzebnych i wykorzystywanych mebli w domu. 

Design szafek nocnych – jak dopasować stoliki nocne do łóżka?

Szafki nocne bardzo często dostępne są w zestawie z danym łóżkiem. Jeśli tak jest, można z tego skorzystać i kupić elementy dokładnie do siebie dopasowane stylistycznie i kolorystycznie. Jeśli jednak nie ma takiej możliwości lub stoliki nocne kupowane są dużo później niż samo łóżko – można dobrać je tak, by były z łóżkiem spójne i pasowały do reszty pomieszczenia. 

Sklepy meblarskie, m.in. Abra Meble, proponują w swoich ofertach stoliki nocne w bardzo popularnych kolorach. Wśród nich znajdują się różne odcienie dębu, szarości czy choćby lubiany wenge. Jeśli jest problem z kolorystycznym dopasowaniem szafek nocnych do łóżka, ponieważ jest ono w rzadko spotykanym odcieniu – warto postawić na kolory uniwersalne, np. biel lub czerń. Oczywiście trzeba zwrócić również uwagę na styl – dopasowywać klasyczne szafki do klasycznego łóżka i nowoczesne szafki do nowoczesnych sypialni. Osiągniemy wówczas najlepszy efekt wizualny.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.