› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Warto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janekZarządem budynków komunalnych , to w jaki sposób dbają o budynki oraz jaki mają burdel w... likwidują agencje a bankomatów jak na lekarstwo ~ jan

Mały dom parterowy bez stropu? To możliwe!

› poradnik 3 miesiące temu    26.02.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Mały dom parterowy bez stropu? To możliwe!

Dom to niezwykłe miejsce w życiu każdego człowieka. Jest bezpieczną przystanią w codzienności pełnej zagrożeń. Warto więc zadbać, aby miejsce, które nazwiesz Domem, było wyjątkowe – spełniające Twoje marzenia! Możesz tego dokonać za pomocą projektów domów parterowych. Jakie rozwiązanie będzie najlepsze? Które sprawi, że zaoszczędzisz pieniądze?

Projekt domu Twoich marzeń

Budowa własnego domu rozpoczyna się od wizji. Pomysł najpierw rodzi się w głowie, a dopiero potem staje się rzeczywistością, zachwycając swoim widokiem przyszłych domowników. Nim jednak staną pierwsze mury, wszystko należy dokładnie zaplanować. Od rozmieszczenia poszczególnych pomieszczeń, po zewnętrzny wygląd Twojego domu.
Projekty domów w Studiokrajobrazy.pl spełniają wszelkie kryteria, życzenia i preferencje naszych klientów. Nawet te, dotyczące kwestii finansowych, gdyż posiadamy projekty tanich domów oraz projekty domów parterowych bez stropu.

Dlaczego małe domy parterowe bez stropu to świetna okazja?

Domy parterowe bez stropu to najtańsza opcja w budowie domów jednorodzinnych. W końcu nie musisz wydawać funduszy na poziomą konstrukcję oddzielającą poszczególne kondygnacje budynku. Strop bywa przecież kosztowny. Projekty tanich domów parterowych – bez stropu, pozwalają więc zaoszczędzić trochę gotówki, którą możesz przeznaczyć na wyposażenie wnętrza Twojego domu albo na ogródek, w którym spędzisz cudowne chwile podczas letnich dni.

Tylko pomyślcie…

Projekt małych domów parterowych bez stropu to szansa na wyrwanie się z szarej codzienności i pożegnania ciasnego mieszkania w bloku. Dzięki odpowiedniemu projektowi otrzymujecie miejsce, w którym poczujecie się wolni, bezpieczni i swobodni.
Koniec z hałaśliwymi sąsiadami za ścianą i szczekającym psem pod drzwiami. Domy parterowe bez stropu to najtańsze rozwiązanie pośród budowy domów jednorodzinnych. Warto skorzystać z takiej szansy, bo druga może nie nadejść.

Dom na Twoją kieszeń

Projektowanie domów w Studiokrajobrazy.pl to przede wszystkim spełnianie potrzeb naszych klientów. Choć posiadamy mnóstwo projektów gotowych, które czekają na Twoją decyzję, to jednak nie boimy się indywidualnych zleceń i projektowania według Twoich życzeń. Z uwagą słuchamy Twoich preferencji, dostosowując nasze projekty specjalnie do Ciebie.
W ten sposób powstają również domy parterowe bez stropu, które są świetnym rozwiązaniem zwłaszcza dla młodych rodzin, które pragną zyskać miejsce swoich marzeń bez dużych nakładów finansowych. Dzięki temu zyskujecie własny dom jednorodzinny za cenę, na którą możecie sobie pozwolić.
Studio Krajobrazy tworzy dla Ciebie.

Pracownie Studiokrajobrazy.pl uginają się od projektów domów parterowych. Wszystkie nasze realizacje czekają na Ciebie i Twoją decyzję. Z przyjemnością stworzymy projekt, który w pełni odda wizję Twojego przyszłego domu – zarówno bez stropu, jak i każdego, którego zapragniesz mieć. Rozważ tę możliwość, bo jak się okazuje – możesz zyskać dom marzeń za naprawdę korzystną cenę.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.