› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Czy te ceny- http://www.baltica-heaven.pl są porównywalne do Waszych? Czy wyglądają... ~ KarinaWCzyli perspektywa Elbląga taka że Elbląg się zwija -Miasto do rozwoju potrzebuje młodych... ~ ErykW Elblagu są ceny atrakcyjne porownując do Gdanska ,nie wspomnę o Sopocie. ~ agataW Gdyni znajoma sprzedała mieszkanie 70m2 do kapitalnego remontu za 600 tys złotych i gdzie tu... ~ sw mikolajW Gdansku na Morenie za mieszkanie 36m2 w stanie denweloperskim trzeba zapłacić 10 000 za m2 ~ ElblążaninA czemu nie pisz A że te mieszkanie w Gdansku za 5800za m2 to są Kowale przy obwodnicy samej... ~ patolaCeny w Gdańsku rzeczywiście atrakcyjne w porównaniu do Elbląga. Znajoma kupiła niedawno... ~ onaBeczelność elbląskich tzw. developerów nie zna granic. Dobrze wiedzą, że Elblążanie... ~ Prawdazarobki elblaskie, ceny gdanskie ~ qwerty1234Ten artykuł jest bez sensu. Wynika z niego, że ceny używanych mieszkań w Elblągu są dwa razy... ~ pytajacy na pustyniStąd trzeba uciekać. Ale o to chyba włodarzą chodzi. Starzy wymrą a młodzi nie będą drzeć... ~ gośćGrubo przesadzone te ceny. Kolega z Elblaga kupił właśnie w Gdańsku 85m2 w starym budownictwie... ~ EdJa bym wszystko zrobiła aby uzyskać takie mieszkanie a nie którzy ludzie dostają i zadłużają ~ Aniado kumaty. Przecież to prywatna działka. Notabene właściciel ten sam na którego działce... ~ qqqZdaje się, że to była działka prywatna więc miasto będzie kiedyś z tego miało podatki od... ~ POinformowanybardzo ladne miejsce na budownictwo i widoki na jezioro Drużno i z tylu jest ładne jeziorko do... ~ Elblążaninkto jak glosował!!!??? ~ ciekawyile miasto dostał za ten teren!!!????? ~ podatnik

Masz doświadczenie w robotach dociepleniowych? Dołącz do nas! Scandi szuka fachowców

7 miesięcy temu    4.07.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Masz doświadczenie w robotach dociepleniowych? Dołącz do nas! Scandi szuka fachowców

Prężnie rozwijająca się w Elblągu firma Scandi – usługi budowlane, w związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukuje fachowców do prac związanych z termomodernizacją budynków. Firma zatrudni pracowników z doświadczeniem w robotach dociepleniowych obiektów. Oferujemy atrakcyjne jak na Elbląg stawki od 15 do 17 zł za godzinę oraz możliwość stałego zatrudnienia.

Scandi – usługi budowlane, to młoda elbląska firma bazująca na doświadczeniu naszej kadry. Kilkudziesięciu wykwalifikowanych pracowników i współpracowników razem przepracowało ponad milion godzin na budowach każdego rodzaju obiektu. Potężne doświadczenie, pozwala nam z łatwością podjąć się większości powierzonych zleceń.

Firma Scandi oferuje kompleksowe, rzetelne i terminowe usługi remontowe oraz wykończeniowe na terenie Elbląga i okolic. W zakres naszych usług wchodzą m.in. remonty mieszkań, domów, lokali użytkowych i innych budynków komercyjnych. Poza pracami remontowymi zajmujemy się również dociepleniami ścian budynków, wykonaniem elewacji, a także kompleksową budową domów i innych obiektów.

W związku z dynamicznym rozwojem, firma Scandi – usługi budowlane poszukuje fachowców do prac związanych z termomodernizacją budynków. Mile widziane doświadczenie w robotach dociepleniowych obiektów. Praca na terenie Elbląga od zaraz. Atrakcyjna stawka 15-17 zł za godzinę. Możliwość stałego zatrudnienia.

Zgłoszenia kandydatów i więcej informacji pod numerem telefonu 660 512 644 (Pan Henryk). Można też do nas pisać na adres e-mail: biuro@scandi24.pl

Więcej o nas na stronie www.scandi24.pl

SCANDI Profesjonalne Usługi Budowlane
ul. Pszeniczna 33-35, Elbląg tel. 667 611 667 biuro@scandi24.pl 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kmididid
7 miesięcy temu 1
"Oferujemy atrakcyjne jak na Elbląg stawki od 15 do 17 zł za godzinę" - to nie są już atrakcyjne stawki tylko standardowe, średnie w Elblągu. :) Przyjechali menagerowie wypasionymi furami z Warszaffki i myślą, że tu wieś zabita dechami i każdy za michę ryżu pracuje. :)
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.