› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Tu nie chodzi o marudznie, Elbląg się wyludnia z braku perspektyw dla młodych. Z tym prezydentem... ~ Goscdo @Eh szkoda i @marcco - zazdrościcie, czy po prostu trolling? I nie, nie jestem jednym z tych,... ~ AmbrożySzkoda, że jednak budują... Brzydactwo taki i nijak tam nie pasuje takie wielki "cóś" ,... ~ Eh, szkoda...HA HA HA właśnie szykuje się mega odpływ młodych z miasta i na lokalnym ryku nieruchomości... ~ marcco"aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja... ~ plac, ulica, alejaZaorać obrońców pokoju. Wyłapać meneli i zagonić do roboty. Tak samo tych nierobów z dolnej. ~ gośćprzejdzcie się na Stefczyka i zobaczcie jaki tam budynek remontują proponuje zbuzyc zbk na... ~ 1234Stawidłowa jak co roku znika z listy . ~ kovalskiKościuszki 3 już nie istnieje :-) ~ mieszkaniecRozbierajcie szybko Komeńskiego 3 - palą w piecach byle czym. Smród dokoła, że masakra. i... ~ zZróbmy to panowie! ~ Baba WangaOczywiście, że proste. Sama naklejałam i wyszło pięknie. Fakt, że to był sklep z polecenia... ~ KaśkaJestem zdecydowanie na tak! ~ ELStraszne rzeczy, odnowiono niemiecka will? Przy tym był pan Wilk, przedstawiciel PiSu? Pytanie,... ~ EuPiCzłowieku o marnej wiedzy nawet nie wiesz ile leży tam na dnie żelastwa!!!!!!!!!!!!!!!! O... ~ WOLNY ELBLAGNa zachodzie w Holandii to normalne, że takie kąpieliska są w takich miejscach, no ale cóż ,... ~ wyborcaGłupi i Głupota ... Tam basen ul.Spacercka ... Polityk jest wariat rzeki na basenie. Głupi... ~ Huberta Super... Po 5 piwek w Specjal-Pubie i na plażę!!! ~ ksamol

Masz doświadczenie w robotach dociepleniowych? Dołącz do nas! Scandi szuka fachowców

4 miesiące temu    4.07.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Masz doświadczenie w robotach dociepleniowych? Dołącz do nas! Scandi szuka fachowców

Prężnie rozwijająca się w Elblągu firma Scandi – usługi budowlane, w związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukuje fachowców do prac związanych z termomodernizacją budynków. Firma zatrudni pracowników z doświadczeniem w robotach dociepleniowych obiektów. Oferujemy atrakcyjne jak na Elbląg stawki od 15 do 17 zł za godzinę oraz możliwość stałego zatrudnienia.

Scandi – usługi budowlane, to młoda elbląska firma bazująca na doświadczeniu naszej kadry. Kilkudziesięciu wykwalifikowanych pracowników i współpracowników razem przepracowało ponad milion godzin na budowach każdego rodzaju obiektu. Potężne doświadczenie, pozwala nam z łatwością podjąć się większości powierzonych zleceń.

Firma Scandi oferuje kompleksowe, rzetelne i terminowe usługi remontowe oraz wykończeniowe na terenie Elbląga i okolic. W zakres naszych usług wchodzą m.in. remonty mieszkań, domów, lokali użytkowych i innych budynków komercyjnych. Poza pracami remontowymi zajmujemy się również dociepleniami ścian budynków, wykonaniem elewacji, a także kompleksową budową domów i innych obiektów.

W związku z dynamicznym rozwojem, firma Scandi – usługi budowlane poszukuje fachowców do prac związanych z termomodernizacją budynków. Mile widziane doświadczenie w robotach dociepleniowych obiektów. Praca na terenie Elbląga od zaraz. Atrakcyjna stawka 15-17 zł za godzinę. Możliwość stałego zatrudnienia.

Zgłoszenia kandydatów i więcej informacji pod numerem telefonu 660 512 644 (Pan Henryk). Można też do nas pisać na adres e-mail: biuro@scandi24.pl

Więcej o nas na stronie www.scandi24.pl

SCANDI Profesjonalne Usługi Budowlane
ul. Pszeniczna 33-35, Elbląg tel. 667 611 667 biuro@scandi24.pl 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kmididid
4 miesiące temu 1
"Oferujemy atrakcyjne jak na Elbląg stawki od 15 do 17 zł za godzinę" - to nie są już atrakcyjne stawki tylko standardowe, średnie w Elblągu. :) Przyjechali menagerowie wypasionymi furami z Warszaffki i myślą, że tu wieś zabita dechami i każdy za michę ryżu pracuje. :)
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.