› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Przykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polis

Materace i pokrowce w duchu EKO. Certyfikaty oraz recyklingowalne materiały

› poradnik 6 miesięcy temu    10.07.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Materace i pokrowce w duchu EKO. Certyfikaty oraz recyklingowalne materiały

Szukasz materaca lub pokrowca posiadającego ekologiczny certyfikat? A może chciałbyś kupić materac z pokrowcem, który powstał z recyklingowalnych materiałów i jednocześnie spełnia najwyższe normy jakości?

Sen jest jedną z najważniejszych funkcji życiowych. Pozwala na regenerację całego organizmu – podczas błogiego snu odpoczywają mięśnie, ale odpoczywa także umysł. Osoba wyspana ma więcej energii do życia, popełnia mniej błędów w pracy i jest po prostu bardziej szczęśliwa. Długotrwałe zaburzenia rytmu snu mogą spowodować różnego rodzaju komplikacje zdrowotne i obniżenie jakości życia. Warto zatem zadbać o to, żeby wypoczynek był efektywny. Mając jednak na uwadze nie tylko dobro własne, ale także dobro planety, warto dokonywać świadomych wyborów. Jeśli chcesz kupować odpowiedzialnie oraz interesuje Cię najwyższa jakość materiałów, sprawdź propozycje materacy i pokrowców od marki Black Red White.

Zanim kupisz materac lub pokrowiec, zwróć uwagę na certyfikaty

Jakość produktu możesz łatwo zweryfikować. Jeśli pokrowiec posiada ekologiczny atest Öko-Tex® Standard 100, masz gwarancję, że kupujesz bezpieczny pokrowiec lub materac. Certyfikat ten przyznawany jest tylko tym produktom, które pozytywnie przeszły wymagające badania na 100 najbardziej niebezpiecznych substancji, które potencjalnie mogą zagrażać zdrowiu. W trakcie certyfikacji analizowana jest m.in. dokumentacja dot. pochodzenia surowców oraz badanie próbek przed wprowadzeniem do sprzedaży. Certyfikat nadawany jest przez niemieckich naukowców i jest gwarancją tego, że kupujesz produkt bezpieczny dla życia i zdrowia.

Jedną z pierwszych naszych propozycji jest Pokrowiec Tencel®, który posiada wspomniany certyfikat Öko-Tex® Standard 100. Pokrowiec materaca jest pikowany włókniną̨ antyalergiczną, dzięki czemu osoby z alergią mogą z niego w pełni bezpiecznie korzystać. Włókna Tencel® mają naturalne pochodzenie, są delikatne, wytrzymałe i przyjazne nawet dla wrażliwej skóry. Włókna posiadają także zdolność absorbowania wilgoci oraz regulowania temperatury. Pokrowiec Tencel® jest optymalnym rozwiązaniem na każdą porę roku – kupisz go w zestawie z materacem Solen, Alya, Merida w ofercie sklepu BRW online.

Inną propozycją wartą do rozważenia jest pokrowiec Purotex. Dzianina Purotex również posiada ekologiczny atest Öko-Tex® Standard 100, jest także pikowana włókniną̨ antyalergiczną. Probiotyczne kapsułki ograniczają rozwój alergenów, roztoczy oraz kurzu. Po jednej stornie pokrowiec jest także pikowany pianką memory, dzięki czemu materiał jest puszysty i miękki. Pokrowiec kupisz w zestawie z materacem Arctica, River, Azimuth w sklepie Black Red White.

Surowiec ma znaczenie

W oceanach dryfuje nawet 8 milionów ton plastiku a liczba ta, niestety, ciągle rośnie. Milion ryb w skali roku ginie z powodu zanieczyszczenia, umierają także morskie ssaki – szacuje się, że z powodu śmieci, ginie ich ok. 100 tys. rocznie (dane z dogoodsleepwell.com). Ssaki mylą plastik z pożywieniem i niestety nie są w stanie go strawić. Mikrocząsteczki plastiku, praktycznie niewidoczne dla oka, przedostają się do układu pokarmowego ryb, które często lądują potem w marketach, a następnie na naszych stołach.

Włóknina pokrowca SEAQUAL powstała na bazie recyklingu tworzyw sztucznych wyłowionych z Morza Śródziemnego. To zdecydowanie jeden z najlepszych wyborów dla osób, dla których środowisko naturalne oraz ekologiczna postawa, są istotnym czynnikiem przed podjęciem decyzji zakupowej. Firma SEAQUAL to przykład tego, że biznes może odpowiedzialnie funkcjonować w zmieniającej się i wymagającej rzeczywistości. Wykorzystanie jak największej ilości recyklingowalnych surowców, to jedno z koniecznych wyzwań naszych czasów, jeśli chcemy zminimalizować cierpienie zwierząt, a także zadbać o przyszłość naszą oraz kolejnych pokoleń. Oczywiście, pokrowiec również posiada ekologiczny atest Öko-Tex® Standard 100, jest także pikowany włókniną antyalergiczną.

Pokrowiec SEAQUAL możesz zakupić w zestawie z materacem Agena, w sklepie online Black Red White.

Kupując odpowiedzialnie, zwracaj uwagę na certyfikaty oraz użyte podczas produkcji surowce. Te dwie zasady powinny Ci zawsze towarzyszyć podczas zakupu materaca lub pokrowca. Rezygnacja z plastiku, dokonywanie świadomych wyborów konsumenckich, powinny już na zawsze przyświecać nam podczas każdego zakupu, bez względu na rodzaj produktu.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.