› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Warto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janekZarządem budynków komunalnych , to w jaki sposób dbają o budynki oraz jaki mają burdel w... likwidują agencje a bankomatów jak na lekarstwo ~ jan

Meble kuchenne - gdzie estetyka miesza się z funkcjonalnością

› poradnik 2 miesiące temu    27.03.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Meble kuchenne - gdzie estetyka miesza się z funkcjonalnością

Kuchnia - o ile gotujemy w domu - to pomieszczenie w naszych czterech kątach, w którym najważniejsza jest funkcjonalność. Nawet najpiękniejsza, jeśli będzie nieprzemyślana, przyniesie nam więcej frustracji niż pożytku. Właśnie dlatego tak ciężko jest zaprojektować kuchnię i wybrać do niej meble i dodatki, które spełnią swoje zadanie, a nie będą przeszkadzać. O czym pamiętać wybierając meble kuchenne i dodatki? Jak stworzyć kuchnię marzeń?

Kilka słów wstępu

O projektowaniu kuchni, wyborze mebli, materiałów, funkcjonalności - można pisać i mówić bardzo długo. Nie ma więc możliwości, aby artykuł potrafił, nawet pobieżnie, poruszyć wszystkie wątki, które mogą okazać się pomocne w projektowaniu tego pomieszczenia. Naszym celem jest podstawa, odrobina inspiracji oraz zachęta do dalszych poszukiwań.

Kuchnia - projektować samodzielnie czy z pomocą?

Wybór doświadczonego biura projektowego do zaaranżowania kuchni dla wielu z nas wydaje się idealnym rozwiązaniem. W pomieszczeniu, w którym jak w żadnym innym w naszym domu, liczy się każdy szczegół, postawienie na pomoc specjalistów może się opłacić. Nie każdy może jednak sobie na to pozwolić. I w tym tekście skupimy się na osobach, które chcą zaprojektować swoją kuchnię samodzielnie.

Czytaj, pytaj i oglądaj

W dobie internetu możemy czerpać inspiracje, wiedzę i szukać wskazówek na setki sposobów. I warto z tego skorzystać. Przed rozpoczęciem prac czytaj wpisy blogowe o kuchniach, pytaj na forach i grupach na FB o wpadki i pomysły na dobre rozwiązania w kuchni, wyszukuj nowinek, ciekawych firm, dobrych cen. Przeglądając Instagram, Pinterest czy katalogi meblowe z pewnością znajdziesz również mnóstwo pomysłów na wizualną część projektu.

Wybierz meble kuchenne na lata

Meble kuchenne mają styczność z wilgocią, brudem, różnymi temperaturami. Właśnie dlatego muszą być wytrzymałe i dobrej jakości. W kuchni również nigdy nie jest za dużo miejsca - nawet jeśli nie tworzysz przetworów ani nie kolekcjonujesz zastawy po dziadkach. Wybierz nowoczesne, funkcjonalne i pojemne meble kuchenne, dzięki czemu w kuchni będziesz miał więcej swobody i mniej bałaganu.

Szukaj najlepszych rozwiązań 

Masz małą kuchnię, która musi dużo zmieścić? Postaw na szafki do samego sufitu - zyskasz dodatkowe miejsce, a w dodatku będzie mniej sprzątania. Chcesz wyróżnić swoje wnętrze? Postaw na jeden dekoracyjny element - finezyjny żyrandol, odnowioną szafkę czy wyspę kuchenną w niecodziennym kolorze. Pomyśl, co najczęściej robisz w kuchni i weź pod uwagę własne potrzeby przy projekcie. Przykład? Jeśli często korzystasz z miksera czy thermomixa, zaprojektuj blaty tak, żeby było na niego miejsce. 

Dobry projekt kuchni to projekt pasujący do rodziny, która z tej kuchni korzysta. Tu nawet najpiękniejszy pomysł z Instagrama nie pomoże, jeśli nie zda testu codzienności i będzie tylko „do oglądania’, a kuchnia wybitnie do tego nie służy. Łatwa w sprzątaniu, wygodna, funkcjonalna, estetyczna i wytrzymała - taka powinna być kuchnia w każdym domu. I takiej kuchni właśnie Wam życzymy!

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.