› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Zapomniał powiedzieć o swoim wyroku z UOKIK fotyczącym zmowy cenowej i nieuczciwej konkurencji.... ~ SfobodnyyNiestety, rządy PIS uwolniły u ludzi najgorsze cechy i zachowania i uczyniły z nich standardy... ~ ivanMieszkańcy sami podrzucają odpady do parków np dzikie ogródki zamiast do śmieci to do parku ... ~ JanWedług mnie jak coś będzie nie tak, to raczej nie pozwolą zrobić basnu. Ale to najlepiej... ~ agnessMogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraUlica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekHazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowmonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janekJa wolałam zabezpieczyć się poprzez system alarmowy i  instalację kamer. Wydaje mi się... ~ MarcelaCześć,  Nie znalazłem odpowiedniego wątku, a temat dość podobny. Czy ktoś z was... ~ DominikWitkowskiCzy mozna zapisac sie majac male dziecko lecz mieszkam u mamy i tam mam meldunek lecz to mieszkanie... ~ ZbigniewKantory internetowe są często wygodniejsze niż zwykłe. Kursy lepsze, a gotówka w dużej... ~ FrankJa bym wszystko zrobiła aby uzyskać takie mieszkanie a nie którzy ludzie dostają i zadłużają ~ AniaOczywiście, że proste. Sama naklejałam i wyszło pięknie. Fakt, że to był sklep z polecenia... ~ KaśkaJaka prasa taki tytul artykulu ~ HWłaśnie dzisiaj wszedłem do sklepu Biedronka przy ul Warszawskiej w Pułtusku 2 minuty przed 21.... ~ byk

Miasto poszukuje chętnych na remont schroniska dla zwierząt

› bieżące ponad rok temu    7.08.2013
Marcin Walędzik
komentarzy 0 ocen 23 / 100%
A A A
Miasto poszukuje chętnych na remont schroniska dla zwierząt fot. Konrad Kosacz/elblag.net

Już tylko do jutra do Urzędu Miejskiego mogą się zgłaszać chętni na wykonanie prac remontowych w budynku socjalno - gospodarczym na terenie schroniska dla zwierząt przy ul. Królewieckiej 233. Ogłoszenie o przetargu widnieje w Biuletynie Informacji Publicznej UM w Elblągu.

Decydującym kryterium o wyborze najatrakcyjniejszej oferty jest oczywiście cena. Kto zaproponuje najniższą i spełni wszystkie pozostałe wymagania zawarte w przetargu, ten będzie mógł rozpocząć realizację tego zamówienia. Będzie miał na to 30 dni kalendarzowych od popisania umowy.

W ramach zleconych prac wykonawca będzie miał za zadanie zrealizować przebudowę schodów zewnętrznych do pomieszczeń izolatek dla psów, rozebrać posadzki z płytek cementowych i wykonać nową, zamontować balustrady schodowe. Czeka go także wykonanie elewacji budynku gospodarczego i schodów do izolatek. W środku pomieszczenia dla pracowników schroniska należy zmyć starą farbę i na nowo pomalować całe wnętrze, położyć nową posadzkę i tynki. Budynek wzbogaci się również o dwie pary drzwi. Remontu doczeka się także łazienka dla personelu i instalacja elektryczna.

Poprzedni duży remont schroniska miał miejsce w 2009 roku. Wtedy to zadbano o lepsze warunki mieszkalne dla psów. Dokonano modernizacji wybiegów dla zwierząt, zamiast betonowej posadzki pojawiły się kafle. Wstawiono także nowe okna i zadaszenie nad wybiegami. Naprawiono również ogrodzenia boksów, w których przebywają psy i koty.

W tym roku (w czerwcu) z inicjatywy elblążan w schronisku odbyła akcja malowania bud i ogrodzeń,w której udział wzięło kilkadziesiąt osób, m.in. pracownicy firm Best i uczniowie Gimnazjum nr 7.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
    ZADOWOLONY
  • 0
    ZASKOCZONY
  • 0
    POINFORMOWANY
  • 0
    OBOJĘTNY
  • 0
    SMUTNY
  • 0
    WKURZONY
  • 0
    BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.