› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Mieszkańcy ul. Płk.Dąbka mają już zapewniony dojazd do domów

› bieżące ponad rok temu    19.06.2014
Ines Kuraś
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
Mieszkańcy ul. Płk.Dąbka mają już zapewniony dojazd do domów fot. Konrad Kacprzak

Informowaliśmy miesiąc temu o problemie mieszkańców ul. Płk. Dąbka. Wraz z rozpoczęciem budowy Kamienicy Marszałka na zbiegu ulic Piłsudskiego i Płk. Dąbka pojawiły się utrudnienia w dojeździe do domu mieszkańców przylegających budynków. Lokatorzy poruszyli ten temat na spotkaniu z prezydentem.

Na spotkaniu prezydenta z mieszkańcami osiedla „Na Stoku” poruszono problem, który powstał wraz z rozpoczęciem budowy Kamienicy Marszałka. Mieszkańcy dwóch budynków przy ul. Płk. Dąbka zostali odcięci od dojazdu do swoich domów. Jedyny wjazd, jaki mieli był dostępny od ul. Piłsudskiego. Wówczas wjazd mógł istnieć pomiędzy dwoma budynkami, ale przeszkadzał wysoki krawężnik.

Jak wówczas informował nas Rafał Maliszewski z biura prasowego prezydenta: „Problem rzeczywiście się pojawił. Służby miejskie mają zająć się tematem. Na razie jednak jest za wcześnie, żeby mówić jak zostanie to rozwiązane. Prawdopodobnie zostanie obniżony krawężnik, żeby mieszkańcy mieli swobodny dojazd do domu.”

Okazuje się, że obietnicy dotrzymano. Nowy wjazd znajduje się pomiędzy dwoma budynkami. Obniżono krawężnik i wycięto krzaki w tym miejscu. Wjazd będzie istniał do czasu zakończenia budowy Kamienicy Marszałka.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.