› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janek

Mieszkańcy ul. Płk.Dąbka mają już zapewniony dojazd do domów

› bieżące ponad rok temu    19.06.2014
Ines Kuraś
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
Mieszkańcy ul. Płk.Dąbka mają już zapewniony dojazd do domów fot. Konrad Kacprzak

Informowaliśmy miesiąc temu o problemie mieszkańców ul. Płk. Dąbka. Wraz z rozpoczęciem budowy Kamienicy Marszałka na zbiegu ulic Piłsudskiego i Płk. Dąbka pojawiły się utrudnienia w dojeździe do domu mieszkańców przylegających budynków. Lokatorzy poruszyli ten temat na spotkaniu z prezydentem.

Na spotkaniu prezydenta z mieszkańcami osiedla „Na Stoku” poruszono problem, który powstał wraz z rozpoczęciem budowy Kamienicy Marszałka. Mieszkańcy dwóch budynków przy ul. Płk. Dąbka zostali odcięci od dojazdu do swoich domów. Jedyny wjazd, jaki mieli był dostępny od ul. Piłsudskiego. Wówczas wjazd mógł istnieć pomiędzy dwoma budynkami, ale przeszkadzał wysoki krawężnik.

Jak wówczas informował nas Rafał Maliszewski z biura prasowego prezydenta: „Problem rzeczywiście się pojawił. Służby miejskie mają zająć się tematem. Na razie jednak jest za wcześnie, żeby mówić jak zostanie to rozwiązane. Prawdopodobnie zostanie obniżony krawężnik, żeby mieszkańcy mieli swobodny dojazd do domu.”

Okazuje się, że obietnicy dotrzymano. Nowy wjazd znajduje się pomiędzy dwoma budynkami. Obniżono krawężnik i wycięto krzaki w tym miejscu. Wjazd będzie istniał do czasu zakończenia budowy Kamienicy Marszałka.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.