› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Zapomniał powiedzieć o swoim wyroku z UOKIK fotyczącym zmowy cenowej i nieuczciwej konkurencji.... ~ SfobodnyyTak, tanie nieruchomości to atut Elbląga ~ domliSzczury to jedno, ale masakrą totalną był też smród ;/ ~ PaulekKostonNiestety budynek jest dewastowany w znacznym stopniu. Nikt nie dba o przestrzeń wokół. ~ No nameNiestety, rządy PIS uwolniły u ludzi najgorsze cechy i zachowania i uczyniły z nich standardy... ~ ivanMieszkańcy sami podrzucają odpady do parków np dzikie ogródki zamiast do śmieci to do parku ... ~ JanPrezes z gospodarzem doprowadzili mimo sprzeciwu działkowców do autostrady na terenie działek... ~ JanuszWszystko jest koszmarnie drogie, mieszkania to jedno, ale i jedzenie drogie, życie po prostu. ~ Miszka88Mieszkania w ogóle są coraz droższe. ~ TubiskowaDzien dobry chciałabym wynająć sale na 6 sierpnia jak można się skontaktowac ~ AgaWedług mnie jak coś będzie nie tak, to raczej nie pozwolą zrobić basnu. Ale to najlepiej... ~ agnessZmiękczacz w piwnicy + filtr ultrafiltracja z mineralizatorem w kuchni = nowe życie we własnym... ~ AlekByłam tam w roku 66 więc 20 lat po wojnie i niestety mamy jako społeczeństwo udział w... ~ Balladyna A ja i tak robię prawie wszytskie zakupy online. Spożywkę, ciuchy, meble, a nawet kwiaty. ~ AnikawJa myślę, że Elbląg jest fajnym miastem i warto w nim kupić mieszkanie, nie tylko do... ~ KamilSOsobiście polecam propozycje przygotowywane przez biuro Kingdom (www.kingdomelblag.pl). Pani Ani... ~ KamillMogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag

Mieszkania na wynajem uzupełnią ofertę mieszkaniową w Elblągu

› bieżące 4 miesiące temu    18.09.2025
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Mieszkania na wynajem uzupełnią ofertę mieszkaniową w Elblągu

Od 1 października 2025 r. rozpoczyna się nabór wniosków o zawarcie umowy najmu mieszkań w nowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Legionów 4 i 4a w Elblągu, zrealizowanej przez MDR Inwestycje 12 Sp. z o.o.

Szczegółowe ogłoszenie o naborze zostanie opublikowane wkrótce w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Elblągu. Informacje o Programie dostępne są również na stronie: https://elblag.mdr.pl/.

Inwestycja obejmuje

148 mieszkań w dwóch budynkach, oddanych w formule „pod klucz” – wykończonych, umeblowanych i wyposażonych w sprzęt AGD:

  • 1 mieszkanie jednopokojowe (od 30,57 m²),

  • 72 mieszkania dwupokojowe (40,28–52,93 m²),

  • 60 mieszkań trzypokojowych (59,02–66,73 m²),

  • 15 mieszkań czteropokojowych (75,01–75,93 m²).

Udogodnienia

  • Budynki są w pełni przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami (bezprogowe wejścia, windy na wszystkie kondygnacje).

  • Brak piwnic, komórek lokatorskich i garaży – dostępne będą płatne miejsca postojowe przed budynkiem.

Zasady najmu

  • Lokale przeznaczone są wyłącznie na wynajem.

  • Przed podpisaniem umowy wymagane jest wniesienie kaucji w wysokości dwumiesięcznego czynszu.

  • Najemcy będą mogli ubiegać się o rządowe dopłaty do czynszu – nawet do 950 zł miesięcznie, w zależności od metrażu mieszkania oraz dochodów gospodarstwa domowego. Wnioski należy składać w ECUS przy ul. Winnej 9 w Elblągu.

Kontakt

Szczegółowych informacji udziela Infolinia MDR pod numerem: 22 703 43 49 (poniedziałek–piątek, godz. 8:00–17:00).

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
    ZADOWOLONY
  • 0
    ZASKOCZONY
  • 0
    POINFORMOWANY
  • 0
    OBOJĘTNY
  • 0
    SMUTNY
  • 0
    WKURZONY
  • 1
    BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.