› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Ja też wyjeżdzam wkrótce. Wybrałam naukę na wsb wiec tym samym sie pzreprowadzam blizej... ~ Ewato chyba po to aby kilku durniów mogło sie pościgać skuterami wodnymi po rzece stwarzając... ~ alejandrofajnie , że powstaje taka inwestycja , ale dlaczego w takim miejscu ??? ~ elgPomysł fajny. Powstanie także dzięki pieniądzom z kieszeni naszej lokalnej firmy. Kwota dotacji... ~ elblążaninPrzed wyborami jak grzyby po deszczu wyrastają różne pomysły dzięki wsparciu lub znajomością... ~ wodnikSpytajcie ich gdzie jest basen przy Sadowej. Czytałem o tym jakieś.. nie wiem, 10 lat temu? ~ nieOszołomomGratuluje Panie Marcinie, wreszcie realizacja pomysłu sprzed lat. W Elblągu wreszcie włodarze... ~ MarkkPomysł fajny ale durne miejsce, przy drugim moście niskim to jeszcze jakoś te nowoczesne... ~ Złe miejscetak zamienić spłacając dług , za 200 tysi mozna mieć mieszkanie całkiem spoko w ciekawej... ~ robinchuCiekawe tylko dlaczego platformowcy w Elblągu podnieśli czynsze w komunałach. Czyżby miało... ~ gośćWłaśnie dzisiaj wszedłem do sklepu Biedronka przy ul Warszawskiej w Pułtusku 2 minuty przed 21.... ~ byk" aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja... ~ ulica, aleja, placCzłowieka uczciwego wyrzucą na bruk a takich pijusów trzymają latami z czego on to zapłaci do... ~ ObywatelCiężko spojrzeć w krs spółki z Sopotu i zobaczyć, że to Ci sami co mają firmę NEGOCJATOR u... ~ NEGOCJATORWreszcie. Niech jeszcze zajmie się inwestor kamienicą przy poczcie. ~ elNajlepsza wiadomość jaką mogłem usłyszeć. Balsam dla duszy, radość dla ciała. Hurrraaa!!! ~ Pedro Super sprawa , teraz pora na niekonczony od lat obiekt przy zbiegu Kowalskiej –... ~ ottoRóg wigilijnej ze starym rynkiem jeden niedokończony budynek tam stoi i to na pewno o ten chodzi... ~ Abecadło

Mieszkania Plus także w Elblągu przy ulicy...

› bieżące 3 miesiące temu    18.06.2018
Grażyna Wosińska
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
Mieszkania Plus także w Elblągu przy ulicy...

Podczas najbliższej sesji 28 czerwca radni zdecydują o wyrażeniu zgody na realizację programu „Mieszkanie Plus”. Chodzi o wybudowanie przy ul. Obrońców Pokoju trzech budynków, w których będzie łącznie 96 mieszkań. 

Podstawą funkcjonowania Programu „Mieszkanie Plus” jest uchwała Rady Ministrów z dnia 27 września 2016 r. w sprawie przyjęcia Narodowego Programu Mieszkaniowego. Program jest zarządzany przez BGK Nieruchomości S.A. w Warszawie. Budowę mieszkań ma realizować spółka celowa.

12 grudnia ubiegłego roku Witold Wróblewski, prezydent Elbląga podpisał list intencyjny w sprawie współpracy z operatorem Programu Mieszkanie Plus t.j. z BGK Nieruchomości S.A. Spośród wytypowanych przez miasto kilku lokalizacji pod budownictwo mieszkaniowe przedstawiciel BGK Nieruchomości dokonał wyboru działek gruntu przy ulicy Obrońców Pokoju.

Teraz przyszedł czas na wyrażenie zgody przez radnych na realizację programu w Elblągu:

Na powierzchni działek 2,3920 ha przy ul. Obrońców Pokoju mogą powstać trzy budynki
4 kondygnacyjne 32 – rodzinne o powierzchni zabudowy po 600 m2 każdy (łącznie 96 mieszkań).
Na przedmiotowe działki Miasto posiada koncepcję zagospodarowania terenu

- czytamy w projekcie uchwały dotyczącej Programu „Mieszkanie Plus” w Elblągu.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 2
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (4)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Eryk
3 miesiące temu ocena: 75%  4
Śliczne budynki, ciekawe jaki rozkład pomieszczeń. BRAVO
odpowiedz oceń komentarz 3 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ asf
3 miesiące temu ocena: 100% 3
ERYK to nie jest wizualizacja tych budynkow, to jakies przykladowe zdjecie jakiejs deweloperki.
~ Karolina
3 miesiące temu 2
Gdzie można starać się o te mieszkania? W UM?
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Heniutka
3 miesiące temu 1
wreszcie...
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.