› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
lumpeksy są super, a kolejki do kas mówią same za siebie... ~ alutka011ładnie można wyciagnac odszkodowanie przez te niewidoczne linki:D ~ lulWspółczuję dziecku które wjechało by tam rozpędzonym rowerem i zahaczyło szyją o tą... ~ hrhdhdrhRegal Park flat & business????? a nie Królewski park mieszkalno-biznesowy!!!!! "A niechaj... ~ Polski ChińczykTrochę to wszystko naciagane. Budynek sądu ma 46m. Regal park ma być wyższy, więc policzmy. 13... ~ Realistachyba wieże samobójców, Elbląg miasto emerytów i rencistów, młodzi bez żadnych perspektyw... ~ faridTo jest jak ostatnia deska ratunku. Pan poseł nie związany z władzami Miasta, ani tymi przed... ~ elblążankaCzy Pan Poseł weźmie udział w sesji RM w piątek, bo idealna sytuacja do przedstawienia... ~ Ukropdobrze że ma pomysł, fajnie jakby to nie było tylko obietnicą przedwyborczą, bo zbliżamy się... ~ arcziTo mi wygląda bardziej na pasaż handlowy, niźli na galerię handlową... przykłady: Latchorzew,... ~ BuziaczekOstatnim Dowódcą tej jednostki był płk Jarosław HALICKI. mjr ŚCIBISZ był tylko pełniącym... ~ jaSą dwie grupy, których interesy są przeciwstawne - decydenci i odbiorcy ciepła. Dla... ~ EmerytNie tylko Toruń korzysta z turbiny gazowej i taniego ciepła. W Zielonej Górze pracuje turbina... ~ ZamechowiecŻadnych negocjacji z Energą - niech ten przeżytek techniki sprzedadzą na złom ~ ECZawsze musi być jakiś katalizator - dobrze że robi to poseł niezależny co widać po diagnozie... ~ romanKuoując tani węgiel sprowadzany przez Pana Posła Andrzeja Kobylarza z Rosji ~ kobyła z PardubicPanie Pośle - może dlatego że jest Pan z poza Elbląga to jest też Pan z poza układu który... ~ AnnaNareszcie ktoś mówi to wprost - trzeba przerwać niemoc zrobić to co dawno powinno być... ~ Mieszkaniec zawady

Mieszkania Plus także w Elblągu przy ulicy...

› bieżące miesiąc temu    18.06.2018
Grażyna Wosińska
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
Mieszkania Plus także w Elblągu przy ulicy...

Podczas najbliższej sesji 28 czerwca radni zdecydują o wyrażeniu zgody na realizację programu „Mieszkanie Plus”. Chodzi o wybudowanie przy ul. Obrońców Pokoju trzech budynków, w których będzie łącznie 96 mieszkań. 

Podstawą funkcjonowania Programu „Mieszkanie Plus” jest uchwała Rady Ministrów z dnia 27 września 2016 r. w sprawie przyjęcia Narodowego Programu Mieszkaniowego. Program jest zarządzany przez BGK Nieruchomości S.A. w Warszawie. Budowę mieszkań ma realizować spółka celowa.

12 grudnia ubiegłego roku Witold Wróblewski, prezydent Elbląga podpisał list intencyjny w sprawie współpracy z operatorem Programu Mieszkanie Plus t.j. z BGK Nieruchomości S.A. Spośród wytypowanych przez miasto kilku lokalizacji pod budownictwo mieszkaniowe przedstawiciel BGK Nieruchomości dokonał wyboru działek gruntu przy ulicy Obrońców Pokoju.

Teraz przyszedł czas na wyrażenie zgody przez radnych na realizację programu w Elblągu:

Na powierzchni działek 2,3920 ha przy ul. Obrońców Pokoju mogą powstać trzy budynki
4 kondygnacyjne 32 – rodzinne o powierzchni zabudowy po 600 m2 każdy (łącznie 96 mieszkań).
Na przedmiotowe działki Miasto posiada koncepcję zagospodarowania terenu

- czytamy w projekcie uchwały dotyczącej Programu „Mieszkanie Plus” w Elblągu.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 2
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (4)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Eryk
miesiąc temu ocena: 75%  4
Śliczne budynki, ciekawe jaki rozkład pomieszczeń. BRAVO
odpowiedz oceń komentarz 3 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ asf
24 dni temu ocena: 100% 3
ERYK to nie jest wizualizacja tych budynkow, to jakies przykladowe zdjecie jakiejs deweloperki.
~ Karolina
miesiąc temu 2
Gdzie można starać się o te mieszkania? W UM?
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Heniutka
miesiąc temu 1
wreszcie...
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.