› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Tu nie chodzi o marudznie, Elbląg się wyludnia z braku perspektyw dla młodych. Z tym prezydentem... ~ Goscdo @Eh szkoda i @marcco - zazdrościcie, czy po prostu trolling? I nie, nie jestem jednym z tych,... ~ AmbrożySzkoda, że jednak budują... Brzydactwo taki i nijak tam nie pasuje takie wielki "cóś" ,... ~ Eh, szkoda...HA HA HA właśnie szykuje się mega odpływ młodych z miasta i na lokalnym ryku nieruchomości... ~ marcco"aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja... ~ plac, ulica, alejaZaorać obrońców pokoju. Wyłapać meneli i zagonić do roboty. Tak samo tych nierobów z dolnej. ~ gośćprzejdzcie się na Stefczyka i zobaczcie jaki tam budynek remontują proponuje zbuzyc zbk na... ~ 1234Stawidłowa jak co roku znika z listy . ~ kovalskiKościuszki 3 już nie istnieje :-) ~ mieszkaniecRozbierajcie szybko Komeńskiego 3 - palą w piecach byle czym. Smród dokoła, że masakra. i... ~ zZróbmy to panowie! ~ Baba WangaOczywiście, że proste. Sama naklejałam i wyszło pięknie. Fakt, że to był sklep z polecenia... ~ KaśkaJestem zdecydowanie na tak! ~ ELStraszne rzeczy, odnowiono niemiecka will? Przy tym był pan Wilk, przedstawiciel PiSu? Pytanie,... ~ EuPiCzłowieku o marnej wiedzy nawet nie wiesz ile leży tam na dnie żelastwa!!!!!!!!!!!!!!!! O... ~ WOLNY ELBLAGNa zachodzie w Holandii to normalne, że takie kąpieliska są w takich miejscach, no ale cóż ,... ~ wyborcaGłupi i Głupota ... Tam basen ul.Spacercka ... Polityk jest wariat rzeki na basenie. Głupi... ~ Huberta Super... Po 5 piwek w Specjal-Pubie i na plażę!!! ~ ksamol

Mieszkania Plus także w Elblągu przy ulicy...

› bieżące 5 miesięcy temu    18.06.2018
Grażyna Wosińska
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
Mieszkania Plus także w Elblągu przy ulicy...

Podczas najbliższej sesji 28 czerwca radni zdecydują o wyrażeniu zgody na realizację programu „Mieszkanie Plus”. Chodzi o wybudowanie przy ul. Obrońców Pokoju trzech budynków, w których będzie łącznie 96 mieszkań. 

Podstawą funkcjonowania Programu „Mieszkanie Plus” jest uchwała Rady Ministrów z dnia 27 września 2016 r. w sprawie przyjęcia Narodowego Programu Mieszkaniowego. Program jest zarządzany przez BGK Nieruchomości S.A. w Warszawie. Budowę mieszkań ma realizować spółka celowa.

12 grudnia ubiegłego roku Witold Wróblewski, prezydent Elbląga podpisał list intencyjny w sprawie współpracy z operatorem Programu Mieszkanie Plus t.j. z BGK Nieruchomości S.A. Spośród wytypowanych przez miasto kilku lokalizacji pod budownictwo mieszkaniowe przedstawiciel BGK Nieruchomości dokonał wyboru działek gruntu przy ulicy Obrońców Pokoju.

Teraz przyszedł czas na wyrażenie zgody przez radnych na realizację programu w Elblągu:

Na powierzchni działek 2,3920 ha przy ul. Obrońców Pokoju mogą powstać trzy budynki
4 kondygnacyjne 32 – rodzinne o powierzchni zabudowy po 600 m2 każdy (łącznie 96 mieszkań).
Na przedmiotowe działki Miasto posiada koncepcję zagospodarowania terenu

- czytamy w projekcie uchwały dotyczącej Programu „Mieszkanie Plus” w Elblągu.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 2
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (4)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Eryk
5 miesięcy temu ocena: 75%  4
Śliczne budynki, ciekawe jaki rozkład pomieszczeń. BRAVO
odpowiedz oceń komentarz 3 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ asf
4 miesiące temu ocena: 100% 3
ERYK to nie jest wizualizacja tych budynkow, to jakies przykladowe zdjecie jakiejs deweloperki.
~ Karolina
5 miesięcy temu 2
Gdzie można starać się o te mieszkania? W UM?
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Heniutka
5 miesięcy temu 1
wreszcie...
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.