› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Czy te ceny- http://www.baltica-heaven.pl są porównywalne do Waszych? Czy wyglądają... ~ KarinaWCzyli perspektywa Elbląga taka że Elbląg się zwija -Miasto do rozwoju potrzebuje młodych... ~ ErykW Elblagu są ceny atrakcyjne porownując do Gdanska ,nie wspomnę o Sopocie. ~ agataW Gdyni znajoma sprzedała mieszkanie 70m2 do kapitalnego remontu za 600 tys złotych i gdzie tu... ~ sw mikolajW Gdansku na Morenie za mieszkanie 36m2 w stanie denweloperskim trzeba zapłacić 10 000 za m2 ~ ElblążaninA czemu nie pisz A że te mieszkanie w Gdansku za 5800za m2 to są Kowale przy obwodnicy samej... ~ patolaCeny w Gdańsku rzeczywiście atrakcyjne w porównaniu do Elbląga. Znajoma kupiła niedawno... ~ onaBeczelność elbląskich tzw. developerów nie zna granic. Dobrze wiedzą, że Elblążanie... ~ Prawdazarobki elblaskie, ceny gdanskie ~ qwerty1234Ten artykuł jest bez sensu. Wynika z niego, że ceny używanych mieszkań w Elblągu są dwa razy... ~ pytajacy na pustyniStąd trzeba uciekać. Ale o to chyba włodarzą chodzi. Starzy wymrą a młodzi nie będą drzeć... ~ gośćGrubo przesadzone te ceny. Kolega z Elblaga kupił właśnie w Gdańsku 85m2 w starym budownictwie... ~ EdJa bym wszystko zrobiła aby uzyskać takie mieszkanie a nie którzy ludzie dostają i zadłużają ~ Aniado kumaty. Przecież to prywatna działka. Notabene właściciel ten sam na którego działce... ~ qqqZdaje się, że to była działka prywatna więc miasto będzie kiedyś z tego miało podatki od... ~ POinformowanybardzo ladne miejsce na budownictwo i widoki na jezioro Drużno i z tylu jest ładne jeziorko do... ~ Elblążaninkto jak glosował!!!??? ~ ciekawyile miasto dostał za ten teren!!!????? ~ podatnik

Mieszkania Plus także w Elblągu przy ulicy...

› bieżące 8 miesięcy temu    18.06.2018
Grażyna Wosińska
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
Mieszkania Plus także w Elblągu przy ulicy...

Podczas najbliższej sesji 28 czerwca radni zdecydują o wyrażeniu zgody na realizację programu „Mieszkanie Plus”. Chodzi o wybudowanie przy ul. Obrońców Pokoju trzech budynków, w których będzie łącznie 96 mieszkań. 

Podstawą funkcjonowania Programu „Mieszkanie Plus” jest uchwała Rady Ministrów z dnia 27 września 2016 r. w sprawie przyjęcia Narodowego Programu Mieszkaniowego. Program jest zarządzany przez BGK Nieruchomości S.A. w Warszawie. Budowę mieszkań ma realizować spółka celowa.

12 grudnia ubiegłego roku Witold Wróblewski, prezydent Elbląga podpisał list intencyjny w sprawie współpracy z operatorem Programu Mieszkanie Plus t.j. z BGK Nieruchomości S.A. Spośród wytypowanych przez miasto kilku lokalizacji pod budownictwo mieszkaniowe przedstawiciel BGK Nieruchomości dokonał wyboru działek gruntu przy ulicy Obrońców Pokoju.

Teraz przyszedł czas na wyrażenie zgody przez radnych na realizację programu w Elblągu:

Na powierzchni działek 2,3920 ha przy ul. Obrońców Pokoju mogą powstać trzy budynki
4 kondygnacyjne 32 – rodzinne o powierzchni zabudowy po 600 m2 każdy (łącznie 96 mieszkań).
Na przedmiotowe działki Miasto posiada koncepcję zagospodarowania terenu

- czytamy w projekcie uchwały dotyczącej Programu „Mieszkanie Plus” w Elblągu.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 2
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (4)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Eryk
8 miesięcy temu ocena: 75%  4
Śliczne budynki, ciekawe jaki rozkład pomieszczeń. BRAVO
odpowiedz oceń komentarz 3 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ asf
7 miesięcy temu ocena: 100% 3
ERYK to nie jest wizualizacja tych budynkow, to jakies przykladowe zdjecie jakiejs deweloperki.
~ Karolina
8 miesięcy temu 2
Gdzie można starać się o te mieszkania? W UM?
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Heniutka
8 miesięcy temu 1
wreszcie...
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.