› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast
Co istatniejsze obecnie dzieki nim można dokonac bardzo ciekawych aranżacji wnętrz. Samo... ~ kulamarek11Straż miejska raczej Straż Wiejska nie wierzę w te brednie, raczej jedno wielkie kłamstwo. ~ SorChętnie popatrzę jak straż miejska i inne służby będą kontrolować tereny, bo jakoś nigdy... ~ Wiosnana robotniczej kolo rynku syf za blokami za sklepem abc kto to posprzata ~ mieszkaniec rencistabędzie tak jak w tamtym roku nawet z samochodu nie wysiądą a przez podwórka należące do... ~ novak Wszystko cacy zobaczcie jaki jest meksyk z tyłu Górnośląskiej od strony Dolinki po lewei... ~ tatus505Czy te ceny- http://www.baltica-heaven.pl są porównywalne do Waszych? Czy wyglądają... ~ KarinaWCzyli perspektywa Elbląga taka że Elbląg się zwija -Miasto do rozwoju potrzebuje młodych... ~ ErykW Elblagu są ceny atrakcyjne porownując do Gdanska ,nie wspomnę o Sopocie. ~ agataW Gdyni znajoma sprzedała mieszkanie 70m2 do kapitalnego remontu za 600 tys złotych i gdzie tu... ~ sw mikolajW Gdansku na Morenie za mieszkanie 36m2 w stanie denweloperskim trzeba zapłacić 10 000 za m2 ~ ElblążaninA czemu nie pisz A że te mieszkanie w Gdansku za 5800za m2 to są Kowale przy obwodnicy samej... ~ patolaCeny w Gdańsku rzeczywiście atrakcyjne w porównaniu do Elbląga. Znajoma kupiła niedawno... ~ onaBeczelność elbląskich tzw. developerów nie zna granic. Dobrze wiedzą, że Elblążanie... ~ Prawdazarobki elblaskie, ceny gdanskie ~ qwerty1234Ten artykuł jest bez sensu. Wynika z niego, że ceny używanych mieszkań w Elblągu są dwa razy... ~ pytajacy na pustyniStąd trzeba uciekać. Ale o to chyba włodarzą chodzi. Starzy wymrą a młodzi nie będą drzeć... ~ gośćGrubo przesadzone te ceny. Kolega z Elblaga kupił właśnie w Gdańsku 85m2 w starym budownictwie... ~ Ed

Modne panele podłogowe i podłogi 2019

2 miesiące temu    31.12.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Modne panele podłogowe i podłogi 2019

Jeśli remont lub zmiana aranżacji Waszego mieszkania to nieuniknione plany na 2019 rok, na pewno przydatne okaże się nasze zestawienie najmodniejszych paneli podłogowych na nadchodzący rok. Modne panele podłogowe i podłogi na 2019 rok - zainspirujcie się i zapoznajcie się z najnowszymi trendami.

Jeśli remont lub zmiana aranżacji Waszego mieszkania to nieuniknione plany na 2019 rok, na pewno przydatne okaże się nasze zestawienie najmodniejszych paneli podłogowych na nadchodzący rok. Modne panele podłogowe i podłogi na 2019 rok - zainspirujcie się i zapoznajcie się z najnowszymi trendami.

Dąb – zawsze piękny i na czasie

Powrót do natury to najważniejszy zwrot, który mocno nasili się w 2019 roku. Dlatego w kolejnych latach produkty drewniane i drewnopodobne będą umacniały swoją pozycję na rynkach a ich rozwój nie przestanie zaskakiwać. Dąb to wzór, który najlepiej kojarzy się z naturą dlatego będzie jednym z najchętniej wybieranych wzorów w kolejnym roku. Sposób w jaki układają się słoje drewna, ich kształtne linie to czyni dąb ponadczasowo eleganckim wzorem.

Biorąc pod uwagę powyższe modne, dębowe panele podłogowe i podłogi będą brylowały w roku 2019 w salonach. Idealnie wpiszą się w styl new nordic, który również mocno oparty jest o naturę i wszystko co z nią związane. Dąb wpisze się nie tylko w style oparte na minimalizmie, dla przykładu, zwolennicy eklektyzmu również znajdą wśród paneli dębowych szeroką gamę pasujących wzorów.

Kolekcja Expert to zestawienie dębowych wzorów paneli podłogowych, którą polecamy. Szczególną uwagę proszę zwrócić na Dąb Grenada  i Dąb Alicante. To niezwykłe i uniwersalne wzory w najlepszym tego słowa znaczeniu. Wpiszą się w większość styli wnętrzarskich. Charakteryzują się klasycznym i naturalnym wyglądem dzięki czemu mogą spodobać się w oszczędnych wnętrzach jak i w tym zdobionym w bogatszy sposób.

Jodełka – modne panele podłogowe i podłogi w 2019 roku.

Od niedawna popularyzuje się nowy sposób układania desek. Jodełka to sposób ułożenia, który wprowadza zupełnie nową jakość zaskakując efektem końcowym a w najbliższych sezonach idealnie podkreśli stylowy wygląd aranżacji.

Dąb Baleary –Jodełka z kolekcji De Lux to nasz faworyt. Ten wzór łączy dwa najważniejsze trendy nadchodzącego roku. Naturalność dębu oraz fantastyczny sposób układania paneli podłogowych. Wspaniale uzupełnią wnętrza eklektyczne oraz te minimalistyczne.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.