› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
B1 - Stawbud
Tak, tanie nieruchomości to atut Elbląga ~ domliSzczury to jedno, ale masakrą totalną był też smród ;/ ~ PaulekKostonNiestety budynek jest dewastowany w znacznym stopniu. Nikt nie dba o przestrzeń wokół. ~ No nameNiestety, rządy PIS uwolniły u ludzi najgorsze cechy i zachowania i uczyniły z nich standardy... ~ ivanMieszkańcy sami podrzucają odpady do parków np dzikie ogródki zamiast do śmieci to do parku ... ~ JanPrezes z gospodarzem doprowadzili mimo sprzeciwu działkowców do autostrady na terenie działek... ~ JanuszWszystko jest koszmarnie drogie, mieszkania to jedno, ale i jedzenie drogie, życie po prostu. ~ Miszka88Mieszkania w ogóle są coraz droższe. ~ TubiskowaDzien dobry chciałabym wynająć sale na 6 sierpnia jak można się skontaktowac ~ AgaWedług mnie jak coś będzie nie tak, to raczej nie pozwolą zrobić basnu. Ale to najlepiej... ~ agnessZmiękczacz w piwnicy + filtr ultrafiltracja z mineralizatorem w kuchni = nowe życie we własnym... ~ AlekByłam tam w roku 66 więc 20 lat po wojnie i niestety mamy jako społeczeństwo udział w... ~ Balladyna A ja i tak robię prawie wszytskie zakupy online. Spożywkę, ciuchy, meble, a nawet kwiaty. ~ AnikawJa myślę, że Elbląg jest fajnym miastem i warto w nim kupić mieszkanie, nie tylko do... ~ KamilSOsobiście polecam propozycje przygotowywane przez biuro Kingdom (www.kingdomelblag.pl). Pani Ani... ~ KamillMogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.

Modrzewina wysycha. Brak zainteresowania inwestorów

› bieżące ponad rok temu    13.12.2013
Redakcja elblag.net
komentarzy 10 ocen 8 / 75%
A A A
Modrzewina wysycha. Brak zainteresowania inwestorów fot. elblag.net

Praktycznie nie ma chętnych przedsiębiorców na zakup działek inwestycyjnych w rejonie Modrzewina-Północ. Miasto chce teraz promować tam budownictwo rodzinnie i stworzyć osiedle domków mieszkaniowych.

Sprzedaż działek pod budownictwo rodzinne na Modrzewinie deklarował w swoim programie wyborczym Jerzy Wilk, obecny prezydent miasta. „Rozpoczniemy sprzedaż działek pod budownictwo jednorodzinne dla elbląskich rodzin (Modrzewina) oraz dla przedsiębiorców na preferencyjnych warunkach – z wysoką bonifikatą” – możemy przeczytać w programie wyborczym kandydata PiS. Jak więc wygląda teraz ta obietnica wyborcza prezydenta miasta?

Czy Ratusz szykuje się do zbycia działek na Modrzewinie, na preferencyjnych warunkach, z wysoką bonifikatą? Okazuje się, że do tego jeszcze może być długa droga. Najpierw potrzebne są bowiem zmiany w planie zagospodarowania przestrzennego tej części miasta.

- W związku z brakiem zainteresowania inwestorów terenami położonymi na obszarze Modrzewiny Północ, wszczęta została procedura zmiany sposobu zagospodarowania zabudowy jedno i wielorodzinnej odpowiednio do oczekiwań inwestorów (uchwała nr III/51/11 Rady Miejskiej w Elblągu z dnia 25.02.2100 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany planu zagospodarowania przestrzennego dzielnicy mieszkaniowej Modrzewina – Północ część I w Elblągu). Do czasu zakończenia prac związanych z uchwaleniem zmian ww. planu miejscowego, Gmina Miasto Elbląg nie planuje wystawienia do zbycia działek położonych na obszarze Modrzewiny Północ – informuje Zbigniew Czerepko – dyrektor Departamentu Gospodarki Nieruchomościami i Geodezji Urzędu Miejskiego w Elblągu.


 

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (10)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Seweryn
ponad rok temu ocena: 0%  10
Gdyby ceny działek były tansze, to i inwestorzy by sie znaleźli!
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Taki jakis tam
ponad rok temu ocena: 0%  9
Prawdopodobnie w przyszlym roku na Modrzewinie pobuduje sie Elstar, Danstal i jeszcze jedna firma z Elblaga. O inwestorach z poza Elblaga na razie cisza.
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ powiec
ponad rok temu ocena: 0%  8
Za Nowaczyka i Henia były tłumy inwestorów ale wystraszył ich zły Wilk i jego sekta PIS więc uciekli!;)
odpowiedz oceń komentarz 0 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gifas
ponad rok temu ocena: 0% 7
ta tlumy :d drzwiami i oknami do elblaga uderzali:>
~ allegro_max
ponad rok temu ocena: 60%  6
Ktoś powinien zosta pociągnięty do odpowiedzialności finansowej i karnej za defraudację środkó miejskich. Odpoweidzialni są za to byli rządzący, którzy tą inwestycję zaplanowali na Modrzewinie a nie na Terkawce przy S22. Więc Bocheński, Czajkowska i Słonina, razem z Wróblewskim ... przed szereg WYSTĄP !!!
odpowiedz oceń komentarz 3 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wiza
ponad rok temu ocena: 60%  5
Nawet awans wewnętrzny nie jest w stanie skusić inwestorów. Bo ważne są predyspozycje osobowe panie Wilk.
odpowiedz oceń komentarz 3 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ `tot
ponad rok temu ocena: 33%  4
Taa, a Volkswagen nawet nie pomyśli o Elblągu przy lokalizacji swojej nowej fabryki.
odpowiedz oceń komentarz 1 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gifas
ponad rok temu ocena: 29% 3
a po kiego mialby wlasnie w elblagu inwestowac? drogi infrastruktura drogowa kiepskiej jakosci i daleko na zachod ;/ jak juz to moze gdansk by sie zalapal bo ma port ktory przyjmie duze statki z chin z czesciami do skladania:D
~ Tymbark
ponad rok temu ocena: 60%  2
Modrzewina to ewenement na skalę światową. Tereny inwestycyjne bez dostępu do drogi ekspresowej, po złej stronie rzeki i nawet po złej stronie portu "morskiego".
odpowiedz oceń komentarz 3 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ onci
ponad rok temu ocena: 40%  1
"III/51/11 Rady Miejskiej w Elblągu z dnia 25.02.2100 r" daleko w przyszlość sięga nasza rada cudotwórców
odpowiedz oceń komentarz 2 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.