› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
B1 - Stawbud
Szczury to jedno, ale masakrą totalną był też smród ;/ ~ PaulekKostonNiestety budynek jest dewastowany w znacznym stopniu. Nikt nie dba o przestrzeń wokół. ~ No nameNiestety, rządy PIS uwolniły u ludzi najgorsze cechy i zachowania i uczyniły z nich standardy... ~ ivanMieszkańcy sami podrzucają odpady do parków np dzikie ogródki zamiast do śmieci to do parku ... ~ JanPrezes z gospodarzem doprowadzili mimo sprzeciwu działkowców do autostrady na terenie działek... ~ JanuszWszystko jest koszmarnie drogie, mieszkania to jedno, ale i jedzenie drogie, życie po prostu. ~ Miszka88Mieszkania w ogóle są coraz droższe. ~ TubiskowaDzien dobry chciałabym wynająć sale na 6 sierpnia jak można się skontaktowac ~ AgaWedług mnie jak coś będzie nie tak, to raczej nie pozwolą zrobić basnu. Ale to najlepiej... ~ agnessZmiękczacz w piwnicy + filtr ultrafiltracja z mineralizatorem w kuchni = nowe życie we własnym... ~ AlekByłam tam w roku 66 więc 20 lat po wojnie i niestety mamy jako społeczeństwo udział w... ~ Balladyna A ja i tak robię prawie wszytskie zakupy online. Spożywkę, ciuchy, meble, a nawet kwiaty. ~ AnikawJa myślę, że Elbląg jest fajnym miastem i warto w nim kupić mieszkanie, nie tylko do... ~ KamilSOsobiście polecam propozycje przygotowywane przez biuro Kingdom (www.kingdomelblag.pl). Pani Ani... ~ KamillMogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ Marek

Moduły ROPAM do systemów alarmowych i automatyki budynkowej

› bieżące ponad rok temu    22.03.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Moduły ROPAM do systemów alarmowych i automatyki budynkowej

Profesjonalne instalacje alarmu oraz rozwiązania typu smart home wymagają zastosowania niezawodnych i funkcjonalnych komponentów. W niniejszym artykule przedstawiamy nowoczesne moduły ROPAM do systemów alarmowych i automatyki budynkowej. Zapraszamy do lektury!

Moduły ROPAM do bezprzewodowych systemów alarmowych

Wysokiej klasy moduły ROPAM do bezprzewodowych systemów alarmowych to produkty dedykowane do budowy radiowych instalacji alarmu w domach jednorodzinnych oraz obiektach użytkowych. Elementy sprawdzają się doskonale w projektach wymagających szybkiego wdrożenia i łatwego montażu, bez konieczności prowadzenia dedykowanego okablowania pomiędzy modułami ROPAM. Zastosowanie technologii komunikacji bezprzewodowej sprawia, że instalatorzy zyskują dużą elastyczność w kwestii lokalizacji poszczególnych czujek, anten czy paneli dotykowych.

Każdy moduł ROPAM to niezawodny produkt objęty wieloletnią gwarancją. Urządzenia zostały zaprojektowane również z myślą o energooszczędności, dzięki czemu ich pobór mocy jest naprawdę niski. W efekcie zasilane bateryjnie komponenty mogą pracować nieprzerwanie przez długi czas. Sercem systemów SSWiN tej marki są centrale alarmowe ROPAM, które zapewniają użytkownikom szereg praktycznych funkcji: obsługę kodów USSD, powiadomienia mailowe, telefoniczne oraz SMS, jak również precyzyjny pomiar czasu – wbudowany zegar RTC.

Nowoczesne moduły ROPAM do central alarmowych to także wysokiej klasy panele dotykowe, dzięki którym sterowanie instalacją alarmu jest niezwykle intuicyjne. Duże wyświetlacze z funkcją sterowania dotykiem są czytelne dla osób w każdym wieku. Producent zapewnia ich komunikację z centralką poprzez magistralę EIA-485 z użyciem autorskiego protokołu transmisji danych RopamNET. Warto dodać, iż w ofercie producenta znajduje się także specjalnie opracowane oprogramowanie do konfiguracji, zarządzania oraz zdalnego nadzoru nad systemem alarmowym.

Moduły ROPAM SmartPLC IQPLC do automatyki budynkowej

Praktyczne moduły ROPAM SmartPLC IQPLC do automatyki budynkowej to innowacyjne rozwiązania do budowy niezawodnych systemów smart home. Ich niepodważalną zaletą, wyróżniającą produkty na tle konkurencji, jest możliwość stworzenia sieci automatyki budynkowej bez prowadzenia dodatkowego okablowania. Do komunikacji pomiędzy komponentami systemu smart home wykorzystywana jest instalacja elektryczna, która pełni rolę magistrali komunikacyjnej. Warto dodać, iż elementy mogą być sterowane zdalnie, dzięki komunikacji bezprzewodowej GSM.

Produkty należące do tej kategorii mogą być z powodzeniem stosowane nie tylko w sieciach jednofazowych, lecz również wielofazowych. Zawdzięczamy tę możliwość specjalnie opracowanym sprzęgaczom, które są kompatybilne z modułami ROPAM do automatyki budynkowej. Komponenty posiadają też szereg wejść sygnałowych, co pozwala na konfigurację ich pracy w rozmaitych trybach: NC, NO, EOL, 2EOL/NC czy 2EOL/NO. Warto podkreślić, że transmisja danych poprzez sieć elektryczną jest bardzo bezpieczna, dzięki szyfrowaniu AES256 oraz ochronie przed podsłuchem.

Nowatorskie moduły ROPAM Smart PLC IQPLC współpracują z oprogramowaniem mobilnym RopamOptima. Aplikacja pozwala użytkownikowi na pełne zarządzanie systemem alarmowym lub automatyką budynkową poprzez smartfona lub tablet. Same urządzenia posiadają także szereg praktycznych funkcji, wśród których warto wspomnieć o termostacie z kalendarzem czy komunikacji z użyciem powszechnie stosowanego protokołu TCP/IP. Produkty umożliwiają szybkie stworzenie funkcjonalnej, bezpiecznej i niezawodnej instalacji smart home.

Praktyczne i niezawodne moduły ROPAM do systemów bezpieczeństwa!

Systemy automatyki budynkowej i alarmu na stałe wpisały się w projekty nowoczesnych domów jednorodzinnych, obiektów użytkowych oraz zakładów przemysłowych. Stanowią rozwiązania, które znacznie poprawiają komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania budynków. Pozwalają na powiadamianie o incydentach w czasie rzeczywistym oraz kontrolę parametrów środowiskowych, zapewniając wygodę mieszkańców i pracowników. Jeżeli szukasz sprawdzonych rozwiązań w tym zakresie, to wybierz praktyczne i niezawodny moduły ROPAM do systemów bezpieczeństwa

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.