› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
to chyba po to aby kilku durniów mogło sie pościgać skuterami wodnymi po rzece stwarzając... ~ alejandrofajnie , że powstaje taka inwestycja , ale dlaczego w takim miejscu ??? ~ elgPomysł fajny. Powstanie także dzięki pieniądzom z kieszeni naszej lokalnej firmy. Kwota dotacji... ~ elblążaninPrzed wyborami jak grzyby po deszczu wyrastają różne pomysły dzięki wsparciu lub znajomością... ~ wodnikSpytajcie ich gdzie jest basen przy Sadowej. Czytałem o tym jakieś.. nie wiem, 10 lat temu? ~ nieOszołomomGratuluje Panie Marcinie, wreszcie realizacja pomysłu sprzed lat. W Elblągu wreszcie włodarze... ~ MarkkPomysł fajny ale durne miejsce, przy drugim moście niskim to jeszcze jakoś te nowoczesne... ~ Złe miejscetak zamienić spłacając dług , za 200 tysi mozna mieć mieszkanie całkiem spoko w ciekawej... ~ robinchuCiekawe tylko dlaczego platformowcy w Elblągu podnieśli czynsze w komunałach. Czyżby miało... ~ gośćWłaśnie dzisiaj wszedłem do sklepu Biedronka przy ul Warszawskiej w Pułtusku 2 minuty przed 21.... ~ byk" aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja... ~ ulica, aleja, placCzłowieka uczciwego wyrzucą na bruk a takich pijusów trzymają latami z czego on to zapłaci do... ~ ObywatelCiężko spojrzeć w krs spółki z Sopotu i zobaczyć, że to Ci sami co mają firmę NEGOCJATOR u... ~ NEGOCJATORWreszcie. Niech jeszcze zajmie się inwestor kamienicą przy poczcie. ~ elNajlepsza wiadomość jaką mogłem usłyszeć. Balsam dla duszy, radość dla ciała. Hurrraaa!!! ~ Pedro Super sprawa , teraz pora na niekonczony od lat obiekt przy zbiegu Kowalskiej –... ~ ottoRóg wigilijnej ze starym rynkiem jeden niedokończony budynek tam stoi i to na pewno o ten chodzi... ~ Abecadło Powtarzam...to którą działkę z rozpoczęta budowa kupili?! Bo z fotek wynika, że byli dwaj... ~ Prork Igor

Na co należy zwrócić uwagę, kupując telewizor?

› poradnik 5 miesięcy temu    26.03.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Na co należy zwrócić uwagę, kupując telewizor?

W sklepie ze sprzętem elektronicznym lub przeglądając ofertę sklepów internetowych, łatwo stracić orientację. Już wiedziałeś, co chcesz, a teraz nie masz pewności? Samsung QLED TV, a może Sony 4K lub QLED? Co nam mówią poszczególne oznaczenia? Wcześniej warto zastanowić się nad paroma kwestiami, a dopiero potem udać się, aby obejrzeć konkretne modele. Skorzystaj z naszych wskazówek.

Obecnie telewizor stanowi jeden z najważniejszych sprzętów w mieszkaniu. Możemy później kupić meble czy mikrofalówkę, a nawet ekspres do kawy, ale telewizor stawiamy na honorowym miejscu, zwykle w centrum. To synonim rozrywki, ale i symbol naszego statusu materialnego, a do tego ozdoba wnętrza. Wystarczy spojrzeć m.in. na najnowszy telewizor Samsunga, aby zrozumieć, że może wyglądać niczym dzieło sztuki.

Znacznie zmieniła się mianowicie jego rola – nadal służy do oglądania telewizji, ale nie tylko. Coraz chętniej oglądamy filmy lub koncerty i oczekujemy jakości niczym w kinie. Korzystamy też z konsoli i wykorzystujemy liczne możliwości, jakie daje nam Smart TV. Najnowszy telewizor Samsung czy inny model oferuje doprawdy wiele korzyści!

Po pierwsze – wyświetlacz
 

Przede wszystkim zadajmy sobie pytanie o rodzaj wyświetlacza – telewizory QLED, jak Samsung QLED TV, gwarantują znakomitą czerń i wierne odwzorowanie barw. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że to większy wydatek niż TV z wyświetlaczem LCD. Ponadto zastanów się, czy preferujesz ekran płaski, czy zakrzywiony.

Ultra HD vs Full HD
 

Im większa rozdzielczość, tym lepiej? Niekoniecznie. Rozdzielczość stanowi jeden z kluczowych parametrów, bo decyduje o tym, ile szczegółów ujrzymy na wyświetlanym obrazie. Pamiętaj też, że obraz w ruchu ma nieco niższą rozdzielczość. Poza tym weź pod uwagę, że wiele zależy także od tego, gdzie zamierzasz ustawić telewizor.

Smart TV to już standard
 

Samsung QLED TV, LG OLED czy też inne modele wyposażone są w Smart TV. Oznacza to tzw. telewizor inteligentny, który można podłączyć do Internetu i korzystać z wielu aplikacji – jak na przykład Netflix lub Ipla. Możliwości jest dużo – i to dla każdego, niezależnie od wieku czy preferencji. Smart TV zapewnia ponadto dostęp do Facebooka i innych mediów społecznościowych. W zasadzie większość z nas decyduje się na zakup Smart TV, gdyż stało się to już nie tylko trendem, ale i normą. Wiedzą o tym zarówno klienci, jak i producenci – telewizor Samsung QLED czy Philips oferują tę opcję. Ponadto zapewnia nam sporo możliwości rozrywki, z czego chętnie korzystają rodziny z dziećmi.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.