› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
lumpeksy są super, a kolejki do kas mówią same za siebie... ~ alutka011ładnie można wyciagnac odszkodowanie przez te niewidoczne linki:D ~ lulWspółczuję dziecku które wjechało by tam rozpędzonym rowerem i zahaczyło szyją o tą... ~ hrhdhdrhRegal Park flat & business????? a nie Królewski park mieszkalno-biznesowy!!!!! "A niechaj... ~ Polski ChińczykTrochę to wszystko naciagane. Budynek sądu ma 46m. Regal park ma być wyższy, więc policzmy. 13... ~ Realistachyba wieże samobójców, Elbląg miasto emerytów i rencistów, młodzi bez żadnych perspektyw... ~ faridTo jest jak ostatnia deska ratunku. Pan poseł nie związany z władzami Miasta, ani tymi przed... ~ elblążankaCzy Pan Poseł weźmie udział w sesji RM w piątek, bo idealna sytuacja do przedstawienia... ~ Ukropdobrze że ma pomysł, fajnie jakby to nie było tylko obietnicą przedwyborczą, bo zbliżamy się... ~ arcziTo mi wygląda bardziej na pasaż handlowy, niźli na galerię handlową... przykłady: Latchorzew,... ~ BuziaczekOstatnim Dowódcą tej jednostki był płk Jarosław HALICKI. mjr ŚCIBISZ był tylko pełniącym... ~ jaSą dwie grupy, których interesy są przeciwstawne - decydenci i odbiorcy ciepła. Dla... ~ EmerytNie tylko Toruń korzysta z turbiny gazowej i taniego ciepła. W Zielonej Górze pracuje turbina... ~ ZamechowiecŻadnych negocjacji z Energą - niech ten przeżytek techniki sprzedadzą na złom ~ ECZawsze musi być jakiś katalizator - dobrze że robi to poseł niezależny co widać po diagnozie... ~ romanKuoując tani węgiel sprowadzany przez Pana Posła Andrzeja Kobylarza z Rosji ~ kobyła z PardubicPanie Pośle - może dlatego że jest Pan z poza Elbląga to jest też Pan z poza układu który... ~ AnnaNareszcie ktoś mówi to wprost - trzeba przerwać niemoc zrobić to co dawno powinno być... ~ Mieszkaniec zawady

Na co należy zwrócić uwagę, kupując telewizor?

› poradnik 3 miesiące temu    26.03.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Na co należy zwrócić uwagę, kupując telewizor?

W sklepie ze sprzętem elektronicznym lub przeglądając ofertę sklepów internetowych, łatwo stracić orientację. Już wiedziałeś, co chcesz, a teraz nie masz pewności? Samsung QLED TV, a może Sony 4K lub QLED? Co nam mówią poszczególne oznaczenia? Wcześniej warto zastanowić się nad paroma kwestiami, a dopiero potem udać się, aby obejrzeć konkretne modele. Skorzystaj z naszych wskazówek.

Obecnie telewizor stanowi jeden z najważniejszych sprzętów w mieszkaniu. Możemy później kupić meble czy mikrofalówkę, a nawet ekspres do kawy, ale telewizor stawiamy na honorowym miejscu, zwykle w centrum. To synonim rozrywki, ale i symbol naszego statusu materialnego, a do tego ozdoba wnętrza. Wystarczy spojrzeć m.in. na najnowszy telewizor Samsunga, aby zrozumieć, że może wyglądać niczym dzieło sztuki.

Znacznie zmieniła się mianowicie jego rola – nadal służy do oglądania telewizji, ale nie tylko. Coraz chętniej oglądamy filmy lub koncerty i oczekujemy jakości niczym w kinie. Korzystamy też z konsoli i wykorzystujemy liczne możliwości, jakie daje nam Smart TV. Najnowszy telewizor Samsung czy inny model oferuje doprawdy wiele korzyści!

Po pierwsze – wyświetlacz
 

Przede wszystkim zadajmy sobie pytanie o rodzaj wyświetlacza – telewizory QLED, jak Samsung QLED TV, gwarantują znakomitą czerń i wierne odwzorowanie barw. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że to większy wydatek niż TV z wyświetlaczem LCD. Ponadto zastanów się, czy preferujesz ekran płaski, czy zakrzywiony.

Ultra HD vs Full HD
 

Im większa rozdzielczość, tym lepiej? Niekoniecznie. Rozdzielczość stanowi jeden z kluczowych parametrów, bo decyduje o tym, ile szczegółów ujrzymy na wyświetlanym obrazie. Pamiętaj też, że obraz w ruchu ma nieco niższą rozdzielczość. Poza tym weź pod uwagę, że wiele zależy także od tego, gdzie zamierzasz ustawić telewizor.

Smart TV to już standard
 

Samsung QLED TV, LG OLED czy też inne modele wyposażone są w Smart TV. Oznacza to tzw. telewizor inteligentny, który można podłączyć do Internetu i korzystać z wielu aplikacji – jak na przykład Netflix lub Ipla. Możliwości jest dużo – i to dla każdego, niezależnie od wieku czy preferencji. Smart TV zapewnia ponadto dostęp do Facebooka i innych mediów społecznościowych. W zasadzie większość z nas decyduje się na zakup Smart TV, gdyż stało się to już nie tylko trendem, ale i normą. Wiedzą o tym zarówno klienci, jak i producenci – telewizor Samsung QLED czy Philips oferują tę opcję. Ponadto zapewnia nam sporo możliwości rozrywki, z czego chętnie korzystają rodziny z dziećmi.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.