› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
media expert
Urząd miasta - wstyd! ~ ObywatelRównież jestem zdania, że fototapety są nadal modne. Mi przypadły do gustu fototapety z... ~ gładkaPrzeciez to nie jest dewastacja z jednego weekendu. Najprawdopodobniej tam nigdy nie bylo sprzatane... ~ ElblazankaŻeby zniszczyć plac zabaw. Co to za motłoch to zrobił? Takich ludzi powinno się kastrować,... ~ AntyWszystko zniszczone przez te dzieciaki z tej bursy piją palą i i niewiadomo co jeszcze a dyrekcja... ~ Daleko mieszkam a wiempodwórko na rogu ulicy Freta i Stawidłowej miasto nic tu nie zrobiło od wojny mieszkańcy... ~ novak ZAWODZIE ta cała dzielnica jest tak zdewastowana że nawet nie wiadomo czy to jeszcze Elbląg czy... ~ novak Szaleństwa ciąg dalszy.Wszystko zmienić i na nowo opisać.Komuna wróciła. ~ PRBardzo rzetelny tekst - inna nazwa muzeum w nagłówku, inna w tekście. To MUZEUM STUTTHOF, a nie... ~ gośćPowinni jeszcze przed każdym dawnym obozem postawić wysokie maszty z Niemieckimi flagami i... ~ mkmkmzapomnieli na końcu dodać "imienia Lecha Kaczynskiego" ~ fasolaPowinni nazwac to Naziland. ~ BartoszzLegionella to nie przelewki, przydałoby sie jakieś zmiękczenie wody czy coś takiego. ~ Emma77ERCE A dlaczego nie Jarosława przepraszam Lecha Kaczyńskiego.? ~ er ceOby Pisiory nie wyskoczyły z nazwą im. wielkiego, małego prezydenta! ~ Jaaneka może Lecha Kaczyńskiego???? jakiego stulecia przecież szkopy zajebały elbląg po I rozbiorze... ~ elblążaninBardzo dobra nazwa. Szacun dla prezydenta! ~ człowiek od pizzyNie głosowałem na Wróblewskiego, ale ten jego pomysł z nazwą wiaduktu popieram. ~ Tomek88

Na co należy zwrócić uwagę, kupując telewizor?

› poradnik 24 dni temu    26.03.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

W sklepie ze sprzętem elektronicznym lub przeglądając ofertę sklepów internetowych, łatwo stracić orientację. Już wiedziałeś, co chcesz, a teraz nie masz pewności? Samsung QLED TV, a może Sony 4K lub QLED? Co nam mówią poszczególne oznaczenia? Wcześniej warto zastanowić się nad paroma kwestiami, a dopiero potem udać się, aby obejrzeć konkretne modele. Skorzystaj z naszych wskazówek.

Obecnie telewizor stanowi jeden z najważniejszych sprzętów w mieszkaniu. Możemy później kupić meble czy mikrofalówkę, a nawet ekspres do kawy, ale telewizor stawiamy na honorowym miejscu, zwykle w centrum. To synonim rozrywki, ale i symbol naszego statusu materialnego, a do tego ozdoba wnętrza. Wystarczy spojrzeć m.in. na najnowszy telewizor Samsunga, aby zrozumieć, że może wyglądać niczym dzieło sztuki.

Znacznie zmieniła się mianowicie jego rola – nadal służy do oglądania telewizji, ale nie tylko. Coraz chętniej oglądamy filmy lub koncerty i oczekujemy jakości niczym w kinie. Korzystamy też z konsoli i wykorzystujemy liczne możliwości, jakie daje nam Smart TV. Najnowszy telewizor Samsung czy inny model oferuje doprawdy wiele korzyści!

Po pierwsze – wyświetlacz
 

Przede wszystkim zadajmy sobie pytanie o rodzaj wyświetlacza – telewizory QLED, jak Samsung QLED TV, gwarantują znakomitą czerń i wierne odwzorowanie barw. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że to większy wydatek niż TV z wyświetlaczem LCD. Ponadto zastanów się, czy preferujesz ekran płaski, czy zakrzywiony.

Ultra HD vs Full HD
 

Im większa rozdzielczość, tym lepiej? Niekoniecznie. Rozdzielczość stanowi jeden z kluczowych parametrów, bo decyduje o tym, ile szczegółów ujrzymy na wyświetlanym obrazie. Pamiętaj też, że obraz w ruchu ma nieco niższą rozdzielczość. Poza tym weź pod uwagę, że wiele zależy także od tego, gdzie zamierzasz ustawić telewizor.

Smart TV to już standard
 

Samsung QLED TV, LG OLED czy też inne modele wyposażone są w Smart TV. Oznacza to tzw. telewizor inteligentny, który można podłączyć do Internetu i korzystać z wielu aplikacji – jak na przykład Netflix lub Ipla. Możliwości jest dużo – i to dla każdego, niezależnie od wieku czy preferencji. Smart TV zapewnia ponadto dostęp do Facebooka i innych mediów społecznościowych. W zasadzie większość z nas decyduje się na zakup Smart TV, gdyż stało się to już nie tylko trendem, ale i normą. Wiedzą o tym zarówno klienci, jak i producenci – telewizor Samsung QLED czy Philips oferują tę opcję. Ponadto zapewnia nam sporo możliwości rozrywki, z czego chętnie korzystają rodziny z dziećmi.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.