› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Byłam tam w roku 66 więc 20 lat po wojnie i niestety mamy jako społeczeństwo udział w... ~ Balladyna A ja i tak robię prawie wszytskie zakupy online. Spożywkę, ciuchy, meble, a nawet kwiaty. ~ AnikawJa myślę, że Elbląg jest fajnym miastem i warto w nim kupić mieszkanie, nie tylko do... ~ KamilSOsobiście polecam propozycje przygotowywane przez biuro Kingdom (www.kingdomelblag.pl). Pani Ani... ~ KamillMogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...

Na co zwrócić uwagę przy montażu instalacji kanalizacyjnych?

› poradnik 9 dni temu    8.09.2021
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Na co zwrócić uwagę przy montażu instalacji kanalizacyjnych?

Każdy montaż instalacji, systemów kanalizacyjnych można zamknąć z sukcesem w trzech etapach.
Pierwszym krokiem są roboty przygotowawcze, drugim – sam montaż przewodów, trzecim zaś - montaż przyborów sanitarnych.

O samym przygotowaniu do montażu firmy wykonawcze wiedzą bardzo wiele – tj. jak zapewnić najlepsze warunki do sprawnego montażu. Jednak sam montaż, czyli etapy 2. i 3. prac to kroki kluczowe dla zapewnienia pełnej funkcjonalności systemów kanalizacyjnych.
Co ważne, dla 2 etapu – montaż przewodów kanalizacyjnych prowadzi się w kierunku odwrotnym do przepływu ścieków, tak dla etapu 3. - sposób ustawienia przyborów sanitarnych ma wynikać z funkcjonalności pomieszczenia.

Wybór odpowiednich przyborów sanitarnych, takich jak: umywalki nierdzewne, wpusty podłogowe, odwodnienie liniowe, odpływy liniowe to dopełnienie wysokiego poziomu funkcjonalności urządzeń, przyborów sanitarnych i pewność bezpieczeństwa całej instalacji kanalizacyjnej.

Potentatem na polskim rynku oferującym kratki liniowe, kratki ściekowe to przede wszystkim KMB STEEL PRODUCT z Krakowa którą może znaleźć pod adresem jak w nazwie firmy. Firma ta od lat dostarcza dobrej jakości przybory sanitarne dla przemysłu – kratki ściekowe punktowe i liniowe, jak i dla klientów indywidualnych – odwodnienia liniowe łazienkowe.

Firmy montujące doskonale zdają sobie sprawę, że zakończeniem robót przy budowie instalacji kanalizacyjnej jest jej komisyjny odbiór. Sprawdzanie warunków technicznych i ocena eksploatacji pod kątem przeznaczenia instalacji to główne aspekty takich odbiorów.

Przybory sanitarne muszą posiadać odpowiednie atesty i deklaracje zgodności, aby taki odbiór przebiegał bez komplikacji. Produkty KMB spełniają odpowiednie normy polskie i UE. Należy pamiętać, że montaż odpowiedników produktowych – tzw. zamienników oryginalnych produktów KMB wiąże się z dużym ryzykiem braku odpowiedniej dokumentacji technicznej oraz niedostatecznej funkcjonalności przyborów sanitarnych.

Na rynku branży sanitarnej istnieje kilka firm konkurencyjnych oferujących podobne produkty w dobrej jakości, ale istnieją też firmy próbujące podszywać się pod działalność potentatów odwodnień nierdzewnych. Z tego powodu przed montażem warto zachować wzmożoną czujność, a w hurtowniach sanitarnych prosić o konkrety dotyczące producenta produktów sanitarnych i sprawdzać informacje dotyczące firmy dostarczającej towar. Wszelkie nieścisłości powinny zostać zawsze rozwiązane przed montażem.

Konieczność utrzymania obiektu w bezawaryjnej, nieprzerwanej i ekonomicznej pracy jest bezdyskusyjna, dlatego warto zadbać o takie czynniki, jak sprawdzenie źródła pochodzenia produktów sanitarnych.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.