› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Mogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględny

Na co zwrócić uwagę przy zakupie przekładek do profili?

› bieżące 11 dni temu    31.03.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Na co zwrócić uwagę przy zakupie przekładek do profili?

Przekładki do pakowania powinny być idealnie dopasowane do rodzaju ładunku, który mają zabezpieczać. Jeżeli do przewiezienia masz profile o różnych długościach czy grubościach, w standardowej ofercie sklepów możesz nie znaleźć właściwych elementów. W takiej sytuacji warto zwrócić się bezpośrednio do producenta i zamówić produkty, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Wybór przekładek jest spory, a Ty nie wiesz, co kupić? Albo, przeciwnie, nie możesz znaleźć oferty, która spełniałaby Twoje oczekiwania? Warto wiedzieć, na co zwracać uwagę przy zakupie przekładek do profili, a potem poszukać ich w ofercie producenta. Dlaczego to najlepsza opcja? Ponieważ gwarantuje otrzymanie wysokiej jakości produktów, w pełni odpowiadających oczekiwaniom i dopasowanych do rodzaju przewożonych ładunków.

Dopasowanie do przewożonego ładunku

Co w praktyce oznacza to, że przekładki muszą być dopasowane do rodzaju przewożonego ładunku? Chodzi o to, aby nie niszczyły ich powierzchni i nie powodowały uszkodzeń warstwy zewnętrznej. Ta najczęściej jest malowana proszkowa albo ocynkowana, dlatego tak ważne jest, aby nie powstały na niej rysy, wyżłobienia, przetarcia. W takiej sytuacji może pojawić się uzasadnione podejrzenie, że na czas transportu elementy nie były prawidłowo zabezpieczone, a uszkodzonego towaru nie przyjmie kupujący. Lepiej zawczasu zadbać o separację pojedynczych palików czy sztachet, sięgając po przekładki do profili o różnej szerokości i długości.

Sposób separacji profili

Przekładki mogą na kilka sposobów oddzielać poszczególne elementy w czasie transportu i przechowywania, ale ważne żeby robiły to skutecznie. Separator o specjalnie zaprojektowanym kształcie zapewni całkowite rozdzielenie profili we wszystkich płaszczyznach. Taka elastyczność na etapie pakowania ładunków znacznie usprawni cały proces dystrybucji, czyniąc go wydajniejszym.

Postaw na elastyczne przekładki

Elastyczne przekładki powstają z wytrzymałego, lecz plastycznego polipropylenu. To sprawia, że układanie w wiązce elementów jest łatwiejsze, a ochrona przed odkształceniami wyższa. Ważne jest też to, że takie separatory nie niszczą zewnętrznej powłoki malowanej proszkowo, nie zostawiają na niej rys, dzięki czemu powierzchnia nie jest narażona na niszczenie w wyniku korozji. 

Zabezpieczając w ten sposób jedną warstwę profili, możesz swobodnie ułożyć na niej kolejną. W ten sposób konstrukcja będzie stabilna w czasie jazdy, a Ty maksymalnie wykorzystasz dostępną przestrzeń załadunkową.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.