› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
komentowane oceniane czytane

galeria zdjęć

wszystkie ›
B1 - Stawbud
Tak, tanie nieruchomości to atut Elbląga ~ domliSzczury to jedno, ale masakrą totalną był też smród ;/ ~ PaulekKostonNiestety budynek jest dewastowany w znacznym stopniu. Nikt nie dba o przestrzeń wokół. ~ No nameNiestety, rządy PIS uwolniły u ludzi najgorsze cechy i zachowania i uczyniły z nich standardy... ~ ivanMieszkańcy sami podrzucają odpady do parków np dzikie ogródki zamiast do śmieci to do parku ... ~ JanPrezes z gospodarzem doprowadzili mimo sprzeciwu działkowców do autostrady na terenie działek... ~ JanuszWszystko jest koszmarnie drogie, mieszkania to jedno, ale i jedzenie drogie, życie po prostu. ~ Miszka88Mieszkania w ogóle są coraz droższe. ~ TubiskowaDzien dobry chciałabym wynająć sale na 6 sierpnia jak można się skontaktowac ~ AgaWedług mnie jak coś będzie nie tak, to raczej nie pozwolą zrobić basnu. Ale to najlepiej... ~ agnessZmiękczacz w piwnicy + filtr ultrafiltracja z mineralizatorem w kuchni = nowe życie we własnym... ~ AlekByłam tam w roku 66 więc 20 lat po wojnie i niestety mamy jako społeczeństwo udział w... ~ Balladyna A ja i tak robię prawie wszytskie zakupy online. Spożywkę, ciuchy, meble, a nawet kwiaty. ~ AnikawJa myślę, że Elbląg jest fajnym miastem i warto w nim kupić mieszkanie, nie tylko do... ~ KamilSOsobiście polecam propozycje przygotowywane przez biuro Kingdom (www.kingdomelblag.pl). Pani Ani... ~ KamillMogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie słuchawek bezprzewodowych?

› poradnik ponad rok temu    29.03.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 77 / 100%
A A A
Na co zwrócić uwagę przy zakupie słuchawek bezprzewodowych?

Słuchawki bezprzewodowe stają się coraz bardziej popularne. Są ciekawą alternatywą dla sprzętu z długimi kablami, oferując wygodne użytkowanie. Coraz częściej wybierany je do domu, jak i zabieramy w teren – są szczególnie przydatne do biegania, ponieważ kabel nie krępuje ruchów. Na co zwrócić uwagę, kupując słuchawki bezprzewodowe, tak by spełniały nasze oczekiwania?

Rodzaj transmisji i dźwięk bez zakłóceń

Aby słuchawki służyły przez długi czas liczy się nie tylko jakość ich wykonania, ale także rodzaj komunikacji. Urządzenie może komunikować się z telefon czy komputerem na różne sposoby. Jednym z najpopularniejszych jest droga radiowa. Sygnał radiowy sprawia, że dźwięk emitowany ze źródła jest słyszalny w słuchawkach. Jest to dobra opcja do mieszkania – sygnał radiowy przechodzi przez ściany, dlatego możliwe jest słuchanie muzyki w różnych pomieszczeniach. Ciekawy model słuchawek bezprzewodowych znajdziesz na: http://www.euro.com.pl/sluchawki/philips-shc5100-10.bhtml.

Bluetooth to kolejna ścieżka komunikacji. Jej zaletą jest to, że nie ma problemu z połączeniem słuchawek z laptopem, telefonem lub odtwarzaczem mp3. Wadą zaś fakt, że mogą pojawić się zakłócenia, co obniży jakość dźwięku. Wi-Fi to jeden z najnowszych sposobów komunikacji, którego mocną stroną jest szeroki zasięg. Rzadko wykorzystuje się fale podczerwone, ponieważ jest to mało wygodne rozwiązanie.

na-co-zwrocic-uwage-przy-zakupie-sluchawek-bezprzewodowych-3.jpg

Wygoda noszenia

Wśród słuchawek bezprzewodowych można wyróżnić 2 typy – słuchawki nauszne oraz douszne. Te pierwsze są wygodne w noszeniu. Wybierając model warto zwrócić uwagę na rodzaj regulacji słuchawek. Modele z pałąkiem można w łatwy sposób regulować, skracając ich długość lub rozszerzając. Ciekawym rozwiązaniem są modele z wbudowanym wewnętrznym pałąkiem, który automatycznie dopasowuje się do kształtu głowy. Na rynku spotykane są również słuchawki dokanałowe, które umieszcza się w małżowinie usznej.

Czas pracy i możliwość ładowania

Nikt z nas nie lubi sytuacji, gdy jego ulubiony utwór zostaje przerwany, ponieważ słuchawki się rozładowały. Dlatego czas pracy urządzenia to kolejny ważny parametr, na który trzeba zwrócić uwagę. Słuchawki bezprzewodowe nie są stale podłączone do źródła energii elektrycznej, a moc zapewnia akumulator. Przed zakupem konkretnego modelu warto sprawdzić, jaki czas pracy przy pełnym naładowaniu zapewnia akumulator. W sprzedaży znajdują się także modele zasilane bateriami, jednak wydaje się, że opcja ładowania akumulatora jest o wiele wygodniejsza niż wymiana baterii.

na-co-zwrocic-uwage-przy-zakupie-sluchawek-bezprzewodowych-2.jpg

Dołączony do zestawu mikrofon

Nie wszyscy korzystają ze słuchawek bezprzewodowych, żeby posłuchać muzyki. W sytuacji, gdy odbywasz ważna rozmowę przez Skype’a czy chcesz lepiej wejść w świat wirtualnej gry komputerowej, wybierz model z mikrofonem. Będzie bardzo przydatny.

Opcje dodatkowe

Niektóre modele są wielofunkcyjne i pozwalają słuchać stacji radiowych bezpośrednio ze słuchawek. Wszystko dzięki wbudowanemu odbiornikowi radiowemu. Podobnie sprawa wygląda z umieszczonym w słuchawkach odtwarzaczem mp3 – nie musisz korzystać z telefonu.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.