› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast
nie wydawajcie pieniędzy na pierdoły zróbcie basen na Spacerowej ~ wkurzonyJak to jest, że wbrew temu, jak nam wmawiają od 1999 r., że w tym zapyziałym województwie nam... ~ Do_pomorskiegoTo Symbol - POMNIK rządów PO tak robili z całą Polską ! ~ ErykPrzetrwał wojnę a został zlikwidowany za tzw. wolnej Polski. Wolnej? Chyba od rozsądku. ~ emigrantWładza wszystko zniszczy. Tu mamy jeden z nielicznych przykładów. ~ Bartoszz I co zrobić? Kierownik wpłacił dwa klocki na kampanię i co mu zrobią? ~ smutne miasto Proszę sobie obejrzeć harmonogram zajęć na krytej pływalni przy ul. Robotniczej ~ PatWszystko zależy od godziny, ale jak są szkoły to jest po pływaniu. ~ motylChodzę na basen w godz. 12.20 -15.00 i na ogół są w tym czasie 2-3 tory wolne ~ maka47Jest naprawdę żle. Chodzę na basen co tydzień iciągle tory zajęte ~ nonaDzieci też są mieszkańcami tego miasta. ~ wswChodzę na basen regularnie, faktycznie jest czasami trochę tłoczno po 3 - 4 osoby na torze, ale... ~ loopTo miał być basen dla mieskańcow, a nie na jakieś zawody. ~ AntyProponuje wygonić wszystkie szkółki, wtedy tory będą wolne. Wasze dzieci nie będą umiały... ~ Tomek Mieszkam w pobliżu tej niecki. Mógłbym w klapkach nawet tam iść ale nie chodzę. Woda zimna i... ~ Bartoszz Z zajęciem torów to prawda. Są grupy, które zajmują jednocześnie trzy tory. Pod nadzorem... ~ ArturTy maruda jak nie masz gdzie popływać bo tory są zajęte przez dzieci to sobie na rzece Elbląg... ~ ObserwatorChodzę na basen regularnie 2 razy w tyg. Jeszcze nie miałem sytuacj zeby nie udalo mi sie... ~ Uzi

Na co zwrócić uwagę przy zakupie słuchawek bezprzewodowych?

› poradnik ponad rok temu    29.03.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 76 / 100%
A A A
Na co zwrócić uwagę przy zakupie słuchawek bezprzewodowych?

Słuchawki bezprzewodowe stają się coraz bardziej popularne. Są ciekawą alternatywą dla sprzętu z długimi kablami, oferując wygodne użytkowanie. Coraz częściej wybierany je do domu, jak i zabieramy w teren – są szczególnie przydatne do biegania, ponieważ kabel nie krępuje ruchów. Na co zwrócić uwagę, kupując słuchawki bezprzewodowe, tak by spełniały nasze oczekiwania?

Rodzaj transmisji i dźwięk bez zakłóceń

Aby słuchawki służyły przez długi czas liczy się nie tylko jakość ich wykonania, ale także rodzaj komunikacji. Urządzenie może komunikować się z telefon czy komputerem na różne sposoby. Jednym z najpopularniejszych jest droga radiowa. Sygnał radiowy sprawia, że dźwięk emitowany ze źródła jest słyszalny w słuchawkach. Jest to dobra opcja do mieszkania – sygnał radiowy przechodzi przez ściany, dlatego możliwe jest słuchanie muzyki w różnych pomieszczeniach. Ciekawy model słuchawek bezprzewodowych znajdziesz na: http://www.euro.com.pl/sluchawki/philips-shc5100-10.bhtml.

Bluetooth to kolejna ścieżka komunikacji. Jej zaletą jest to, że nie ma problemu z połączeniem słuchawek z laptopem, telefonem lub odtwarzaczem mp3. Wadą zaś fakt, że mogą pojawić się zakłócenia, co obniży jakość dźwięku. Wi-Fi to jeden z najnowszych sposobów komunikacji, którego mocną stroną jest szeroki zasięg. Rzadko wykorzystuje się fale podczerwone, ponieważ jest to mało wygodne rozwiązanie.

na-co-zwrocic-uwage-przy-zakupie-sluchawek-bezprzewodowych-3.jpg

Wygoda noszenia

Wśród słuchawek bezprzewodowych można wyróżnić 2 typy – słuchawki nauszne oraz douszne. Te pierwsze są wygodne w noszeniu. Wybierając model warto zwrócić uwagę na rodzaj regulacji słuchawek. Modele z pałąkiem można w łatwy sposób regulować, skracając ich długość lub rozszerzając. Ciekawym rozwiązaniem są modele z wbudowanym wewnętrznym pałąkiem, który automatycznie dopasowuje się do kształtu głowy. Na rynku spotykane są również słuchawki dokanałowe, które umieszcza się w małżowinie usznej.

Czas pracy i możliwość ładowania

Nikt z nas nie lubi sytuacji, gdy jego ulubiony utwór zostaje przerwany, ponieważ słuchawki się rozładowały. Dlatego czas pracy urządzenia to kolejny ważny parametr, na który trzeba zwrócić uwagę. Słuchawki bezprzewodowe nie są stale podłączone do źródła energii elektrycznej, a moc zapewnia akumulator. Przed zakupem konkretnego modelu warto sprawdzić, jaki czas pracy przy pełnym naładowaniu zapewnia akumulator. W sprzedaży znajdują się także modele zasilane bateriami, jednak wydaje się, że opcja ładowania akumulatora jest o wiele wygodniejsza niż wymiana baterii.

na-co-zwrocic-uwage-przy-zakupie-sluchawek-bezprzewodowych-2.jpg

Dołączony do zestawu mikrofon

Nie wszyscy korzystają ze słuchawek bezprzewodowych, żeby posłuchać muzyki. W sytuacji, gdy odbywasz ważna rozmowę przez Skype’a czy chcesz lepiej wejść w świat wirtualnej gry komputerowej, wybierz model z mikrofonem. Będzie bardzo przydatny.

Opcje dodatkowe

Niektóre modele są wielofunkcyjne i pozwalają słuchać stacji radiowych bezpośrednio ze słuchawek. Wszystko dzięki wbudowanemu odbiornikowi radiowemu. Podobnie sprawa wygląda z umieszczonym w słuchawkach odtwarzaczem mp3 – nie musisz korzystać z telefonu.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.